ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wyrazy współczucia dla Rosjan 
24 styczeń 2011      zaprasza.net
Hańba dla Państwa Polskiego! 
28 styczeń 2024     
Prominentny szwajcarski bankier wzywa do „aresztowania” całego Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) za „demobójstwo” spowodowane szczepionkami Covid „bronią biologiczną” 
30 październik 2023      Ethan Huff
Democracy is coming to the U.S.A. Leonard Cohen - Democracy  
26 maj 2017     
Kiszona kapusta 
18 kwiecień 2020     
Biedroń kandydatem SLD i całej Lewizny na prezydenta Polski. Zwariowali? 
7 styczeń 2020      Alina
PiS korzysta z usług tajnych organizacji 
28 lipiec 2020      Artur Łoboda
Wiersze z książki „Roztańczone mgły” 
18 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Wielki PRZEKRĘT w PKP CARGO? KTO stoi za UKRAINIAN RAILWAYS CARGO POLAND 
7 lipiec 2024     
Cła odwetowe Trumpa a podatki odwetowe Balcerowicza 
3 kwiecień 2025      Artur Łoboda
Uwaga przed 13 grudnia 2016. (2) 
7 grudzień 2016     
Może i *luckość by powalczyła, tylko nie wie co to za wróg i gdzie on jest 
23 październik 2023      hens
Senator Schumer wzywa do WYMIANY Amerykanów, którzy nie mogą mieć dzieci po zastrzykach depopulacji mRNA 
21 listopad 2022      Mike Adams
Dylematy związane z in vitro 
20 luty 2015      Artur Łoboda
Komunikat MKiDN 24-03-2016 
25 marzec 2016      MKiDN
Prawda o holokauście 
7 luty 2018     
FACTS ON COPERNICUS INCONVENIENT TO NEO-NAZI PROPAGANDA  
12 sierpień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Gówniarzeria, czy celowe działanie? 
21 lipiec 2016      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (8.05.2012) 
10 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Pfizer zastrasza narody, żądając złożenia zabezpieczenia przed przyszłymi procesami sądowymi 
12 marzec 2021     

 
 

ŻADNEJ AMNESTII: Covidowe przebaczenie nastąpi po całkowitym postawieniu tyranów przed wymiarem sprawiedliwości i przywróceniu rządów prawa

                                    
 
Aby w ogóle rozpocząć proces oficjalnego zakończenia koszmaru koronawirusa Wuhan (Covid-19), który w ciągu kilku lat zniszczył miliony istnień ludzkich, osoby odpowiedzialne za te zbrodnie przeciwko ludzkości muszą zostać ukarane.
 

Nie wystarczy po prostu przeprosić i iść dalej, jak niektórzy, w tym Emily Oster z The Atlantic , mówią teraz. 
To, - co musi się teraz wydarzyć, to to, że Oster i reszta jej podobnych zostaną ukarani za to, co zrobili, tak jak inni przestępcy są sądzeni i ścigani za swoje zbrodnie.

 
To nie jest coś, co możemy po prostu wybaczyć i zapomnieć , pomimo próśb Ostera, by świat po prostu nadstawił drugi policzek . 
Musi zapanować sprawiedliwość , która musi być szybka i w pełnym zakresie - zgodnym z prawem w każdym przypadku. 

Oster i inni chcieli, abyśmy uwierzyli, że wszyscy popełnili niewinny błąd i byli zdezorientowani – że to wszystko było tylko wielkim nieporozumieniem. 
Nakazy masek, które przez cały dzień dusiły dzieci; nakazy „szczepionek”, które kosztowały ludzi miejsca pracy – te rzeczy były tylko małą usterką , o której należy teraz zapomnieć, jak nam powiedziano.
 

Nie może być ŻADNEJ AMNESTII dla przestępców covidowych



Jeśli po prostu pozwolimy, by te poważne zbrodnie przeciwko ludzkości przeminęły bez dochodzenia jakiejkolwiek sprawiedliwości, ci przestępcy zrobią to wszystko ponownie w przyszłości po przygotowaniu kolejnego planu.
 
Jeśli nie uda nam się wywrzeć odpowiednich reperkusji na potwory, które zniszczyły nasze życie, nasze rodziny i nasze dzieci, te same potwory zostaną po prostu ośmielone do dalszych autorytarnych wyczynów kaskaderskich w nadchodzących latach.
 
„Emily Oster chce, żebyśmy sobie wybaczyli, ale to nie nienawiść, którą nam zaszczepili” — pisze Lew Rockwell.
 „Gdyby tak było, ta nienawiść mogłaby zostać wybaczona. 
Jeśli nas nienawidzili, bo nie wiedzieli lepiej – a teraz już nas nie nienawidzą, bo wiedzą lepiej – cóż, można to wybaczyć”.
 
„Jednakże pogarda nie jest czymś, co może być «wybaczone» przez tego, kto wcześniej był godny pogardy. 
Ich pogarda dla nas nie ma z nami nic wspólnego i nie jest to nasz problem. 
Ich pogarda dla nas powinna zostać wyeliminowana – nie przez nasze „przebaczenie”, które jest nieistotne – ale przez ich własną wewnętrzną zmianę, ich własne indywidualne decyzje, że jesteśmy przynajmniej im równi i całkiem możliwe, w przypadku polityki COVID fiasko, przykłady, za którymi mogli i powinni podążać, a nie potępiać”.
 
Jeśli Oster i inni jej podobni są naprawdę poważni w swoich uczuciach, muszą być gotowi zostać pociągnięci do odpowiedzialności za to, co zrobili bez amnestii . 

Oto skrócona wersja 12-stopniowego planu, który proponuje Rockwell, w formie akapitów:

Covidowi tyrani muszą przyznać, że padli ofiarą fałszywych wiadomości rządowych i oddać swoje życie dla „Siły większej niż oni sami”, która jest w stanie przywrócić im zdrowie psychiczne. 
Następnie muszą dokonać pełnego moralnego przeglądu siebie, aby zobaczyć, jak i dlaczego skłoniono ich do myślenia w taki sposób, - w jaki myślą, i narzucenia masom tyranii.
 
Następnie muszą pokornie żałować przed Bogiem, sporządzić pełną listę wszystkich osób, które skrzywdzili, aby „zadośćuczynić im wszystkim”. 
Po tym musi nastąpić zmiana stylu życia polegająca na ciągłym badaniu duszy, a także modlitwie i błaganiu Boga, aby szukał wskazówek, by nigdy więcej nie wyrządzać tego rodzaju krzywdy innym ludziom.
 
„Jak dotąd żadna z tych kwestii nie została rozwiązana” — mówi Rockwell.
 
 
Źródła tego artykułu to:
LewRockwell.com
NaturalNews.com
 
 
Źródło:
 
vaccinedamage.news/2022-11-08-covid-forgiveness-comes-after-tyrants-receive-justice.html
13 listopad 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
Polscy żołdacy mogą stanąć przed sądem
czerwiec 23, 2006
PAP
„Prawa człowieka” nie dla wię?niów haskiego trybunału
marzec 16, 2006
Mariusz Affek
Nauka, to potęga!
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
Geniusz miałby teraz 60 lat
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przywrócić Polakom nadzieję- marzec 68
marzec 10, 2003
Leszek Skonka
Spada poparcie dla członkostwa w UE
listopad 27, 2002
PAP
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
Reakcja Europy to skandal !
lipiec 14, 2006
J.S.
600 zł opłaty skarbowej za rozpoczęcie działalności gospodarczej
lipiec 4, 2002
PAP
NIE !!! Dla bazy F-16 w Poznaniu !
listopad 6, 2006
Stowarzyszenie Ekologiczne Marlewo
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
"Świadek incignito:
wrzesień 6, 2004
Rosjanie pokazują swoją broń Paryżu
czerwiec 29, 2007
. bez podpisu
Budowa "trzeciego filara" siły Żydów
maj 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polaków cz.2

maj 14, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
Gaza
styczeń 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Stanislaw Michalkiewicz
kwiecień 11, 2006
Gośka
TO JUŻ NIE JEST TA EUROPA
marzec 26, 2003
Chore pomysły premiera Hausnera
październik 28, 2003
Adrian Dudkiewicz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media