|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
więcej -> |
|
Powiedz Unii - NIE
|
|
We? udział w referendum i powiedz Unii NIE!
BRAK KONKRETNYCH KORZYŚCI DLA POLAKÓW !
WPROWADZENIE EURO W POLSCE SPOWODUJE OGÓLNY WZROST CEN
Jeśli oprzeć się na badaniach Europejskiej Federacji Konsumentów (BEUC) z Brukseli, i założyć, że wprowadzenie euro będzie miało u nas podobne skutki co w krajach Strefy Euro, to np. za warzywa zapłacimy o 18,3% więcej, za nabiał o 8%, a za chleb o 4% więcej. Możemy, jak Austriacy, płacić o ponad 30% więcej przy co dziesiątym kupowanym produkcie lub, jak Niemcy, o prawie 40% więcej przy aż co trzecim produkcie! Przeciwko podobnym podwyżkom w ubiegłych dekadach ludzie w Polsce demonstrowali na ulicach!
Na zakończenie ubiegłego roku, znaczny wzrost cen oraz wzrost inflacji potwierdził oficjalnie prezes Europejskiego Banku Centralnego, Wim Duisenberg. Ponad 60% obywateli UE uznało, że inflacja wzrosła, a ceny w niektórych sektorach nadal idą w górę.
Nie możemy wejść do Unii i pozostać przy złotówce. Jak dotąd przy swojej walucie mogły pozostać Anglia, Szwecja i Dania, ale nowi kandydaci nie mają wyjścia - dla nas i innych wejście do UE wiąże się z przymusowym przystąpieniem do Unii Walutowej (być może w 2007 r.). Nie będziemy też mogli powrócić do złotówki, jeśli nie spodoba nam się życie z euro: szef Komisji Europejskiej, Romano Prodi, zapowiedział, że Unia Walutowa to "nierozerwalne małżeństwo".
Śmiesznie i naiwnie jest twierdzić, że dzięki euro łatwiej nam będzie podróżować zagranicą. Ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, nie muszą używać gotówki - już teraz posługują się kartami lub pobierają z bankomatów pieniądze w walucie danego kraju.
Wprowadzenie euro oznacza też utratę suwerenności - nie będziemy mogli prowadzić własnej polityki pieniężnej. Nową walutę emitował będzie nie NBP lecz Europejski Bank Centralny i to on będzie sterował naszą ekonomią.
INTEGRACJA Z UE NIE PRZYNIESIE WZROSTU ZAROBKÓW I STOPY ŻYCIOWEJ
Wielu Polakom wydaje się, że po wejściu do Unii zwiększą się ich zarobki i wzrośnie stopa życiowa. Tymczasem między jednym a drugim nie zachodzi żaden logiczny związek. W krajach UE średnia stawka za godzinę różni się zasadniczo - od 11,69 euro w Hiszpanii do 20,86 euro w Austrii i 24,58 euro w Niemczech - podczas gdy nasza średnia stawka to tylko 3,90 euro! Niby dlaczego miałaby nagle trzykrotnie wzrosnąć, aby dogonić choćby Hiszpanię?
Pracujemy też więcej niż obywatele Unii. Jeśli porównać nasze 2022 godziny w skali roku z 1519 godzinami Austriaka lub 1467 godzinami Niemca, i uwzględnić różnice w średniej stawce, to realnie zarabiamy pięciokrotnie mniej niż obywatele Unii! Przecież Unia nam tego nie wyrówna, bo z jakiej racji i z jakich ?ródeł miałaby wziąć na to środki? Nie zrobili tego z Hiszpanią, Grecją i Portugalią - i nie zrobią tego z Polską!
Mało tego: po wejściu do Unii musielibyśmy w odpowiednim terminie obowiązkowo wprowadzić w Polsce euro. Jeśli wprowadzenie euro spowoduje wzrost cen, to realnie zarabialibyśmy jeszcze mniej niż przed wejściem do Unii! Unia nie ma przecież żadnej wspólnej polityki socjalnej!
Możemy też spodziewać się dodatkowego drenażu kieszeni, gdyż na coraz więcej artykułów i usług narzucony będzie VAT lub jego obecna stawka wzrośnie. Z wpływów z VAT jest częściowo utrzymywana unijna biurokracja, nie ma więc co liczyć, że otrzymamy jakiekolwiek ulgi. Wiedzą o tym nasi negocjatorzy, lecz propaganda o tym milczy.
Pieniądze z naszych kieszeni będą też wyciągane w postaci innych przymusowych opłat, które nasz rząd pewnie wprowadzi, gdyż będzie szukał wszelkich możliwych sposobów zebrania pieniędzy na pokrycie unijnej składki i naszego obowiązkowego wkładu w inwestycje współfinansowane przez Unię. Przykładem była propozycja winiet.
Przez niektóre kraje Unii przetoczyła się fala strajków, a coraz więcej ich mieszkańców jest niezadowolonych ze stanu gospodarki - nie ominęło to nawet bogatych Niemiec. Z czego więc miałyby wzrosnąć nasze płace, zwłaszcza że nie zanosi się na znaczące ożywienie naszej rodzimej gospodarki po wejściu do Unii? Wszak mamy być dla niej jedynie dodatkowym rynkiem zbytu.
INTEGRACJA Z UE NIE SPOWODUJE SPADKU BEZROBOCIA
Jeżeli Unia sama boryka się z bezrobociem, to w jaki sposób nasze członkostwo w UE miałoby przyczynić się do spadku bezrobocia w Polsce?
Według Eurostatu (unijny odpowiednik GUS-u), w czerwcu 2002 r. średnie bezrobocie we wszystkich krajach UE wynosiło 7,7%, a w Strefie Euro, czyli w 12 krajach, które przyjęły wspólną walutę - 8,4%. Średnia nie daje jednak rzetelnego obrazu. Wg danych z kwietnia 2001 r. w niektórych regionach UE poziom bezrobocia wynosi zaledwie 1,2%, a w innych sięga aż 33,3%, czyli co trzecia dorosła osoba jest bez pracy!
Poziom bezrobocia rozkłada się różnie w prawie wszystkich krajach Unii, nawet w najbogatszych Niemczech, gdzie w lipcu 2002 r. bezrobocie przekroczyło "psychologiczną barierę" 4 milionów bezrobotnych, czyli 9,7% (prawie co dziesiąty Niemiec jest bez pracy). Lecz i tam nie rozkłada się ono równomiernie: np. w zachodniej części wynosi 7,8%, a we wschodniej - 18%. We wschodnich Niemczech panował ten sam system ekonomiczno-polityczny, co w Polsce. I pomimo iż są one częścią Unii już od ponad 10 lat, to jednak bezrobocie utrzymuje się na podobnym poziomie, co w naszym kraju. Najwyra?niej więc przynależność do UE nie ma większego wpływu na poziom bezrobocia w danym regionie.
A zatem nasi decydenci zupełnie bezpodstawnie twierdzą, że po wejściu Polski do Unii spadnie u nas bezrobocie.
MŁODZI POLACY NIE ZNAJDˇ ŁATWO PRACY W KRAJACH UNII
Całkowicie gołosłownie obiecuje się młodym, iż znajdą legalne zatrudnienie w dowolnym kraju UE. Bowiem Unia nie radzi sobie z problemem bezrobocia wśród młodych poniżej 25 roku życia. Wg badań Eurostatu, w niektórych regionach UE (np. we włoskiej Campanii) sięga ono 59,9%! Dla odmiany w Belgii bezrobocie wśród młodych wynosi 27,2% (stołeczny region Brukseli), a nawet 34,1% (region Hainaut). Nie lepiej pod tym względem wyglądają niektóre regiony Francji: 22,8% (region Paryża) a nawet 29,7% (region Picardie). Alzacja z odsetkiem 9,5% młodych bezrobotnych wydaje się być przy tym rajem! Szwedzki region Sztokholmu szczyci się jedynie 4,4% młodych bezrobotnych, ale w innym regionie sięga ono 18,4% (Norra Mellansverige).
Jeżeli młody Belg z regionu wysokiego bezrobocia nie może znale?ć zatrudnienia w innym belgijskim regionie o niskim bezrobociu, to jaką szansę na legalną pracę ma tam młody Polak? Takie samo pytanie można zadać o dowolny kraj Unii...
Wystarczy jednak przyjrzeć się obecnym młodym obywatelom UE. Jeżeli we włoskiej Campanii aż 59,9% młodych jest bez pracy, a w holenderskim Utrechtcie zaledwie 2,1% - to dlaczego młody Włoch nie może otrzymać pracy w regionie Utrechtu? Przecież pośród krajów "Piętnastki" nie obowiązują żadne okresy przejściowe (za pomocą których niektóre kraje UE zabezpieczyły swoje rynki pracy przed napływem polskiej sily roboczej) i istnieje swobodny przepływ ludności! Czyżby cała ta unijna propaganda o "lepszym jutrze dla Polaków" w Unii Europejskiej była tak samo prawdziwa jak PRL-owska propaganda, według której "już w następnej pięciolatce" mieliśmy nie tylko dogonić, ale i przegonić dobrobytem USA?
Wydrukuj i przekaż tym, którzy nie mają internetu - niech podają dalej!
Przygotujmy się do referendum i zadbajmy o Polskę!
|
|
25 maj 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Katastrofa promu kosmicznego
luty 2, 2003
PAP / AFP
|
Wyboru już dokonano. Pozostało jeszcze głosowanie
kwiecień 15, 2003
PAP
|
Polska oskarżana o szowinizm
styczeń 19, 2006
PAP
|
Apel Organizacji Vox Populi S.O.S.
sierpień 11, 2007
|
Dopłaty do leczenia ?
styczeń 17, 2008
A. Sandauer
|
Geneza Kaczyzmu w Fundacji Windsor/Heritage oraz American Enterprise Instutute
styczeń 3, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
" Wyzwalanie "
kwiecień 13, 2003
Wojciech Wlazlinski
|
Hołota porównuje siebie tylko do hołoty
październik 30, 2003
|
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
|
Kozakiewicz sprzedał swój gest
czerwiec 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
I po co nam było...
lipiec 19, 2003
przesłała Elżbieta
|
A new book by Israel Adam Shamir:
lipiec 1, 2005
zaprasza.net
|
AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
|
Spadek produkcji ropy naftowej
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Obiektorzy - ludzie sprzeciwu
maj 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Antypolonizm żydowski to nic nowego...(4)
lipiec 7, 2003
Mirosław J. Wiechowski
|
Imperium dostaje zadyszki
październik 10, 2006
Ignacy Nowopolski
|
PE głosuje nad kontrowersyjną dyrektywą
luty 12, 2006
PAP
|
Kołodko zostaje
Miller też
grudzień 19, 2002
Adam Zieliński
|
Twórcy Pierwszego Globalnego Imperium
marzec 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|