ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
więcej ->

 
 

Islam w Rozterce


Barbakan krakowski jest pomnikiem arabskiej architektury obronnej. Uniwersytet Jagieloński należy do średniowiecznych uniwersytetów europejskich, które były zbudowane w tradycji starszego od nich, uniwersytetu al-Azhar, w Kairze. Znane nam cyfry arabskie, Arabowie przekazali nam z Indii i dodali od siebie wiele pojęć i określeń matematycznych, takich jak „algebra,” etc. Pisał o wpływach arabskich na zachodnią cywilizację, George Makdisi, w książce pod tytułem „Powstanie Uniwersytetów: Instytucje Wyższego Wykształcenia w Islamie i na Zachodzie,” („The Rise of Colleges: Institutions of Learning in Islam nad the West). W średniowieczu, chrześcijanin, Alvaro de Cordoba, typowo jak na owe czasy, pisał o poprawnym i eleganckim stylu arabskim w nauce i sztuce.  

Inwazje mongolskie zniszczyły wyższe szkoły islamskie, tak zawne „madarsas.” Uczeni arabscy wówczas szukali schronienia w Indiach, gdzie założyli ośrodek naukowy w Delhi, gdzie studenci uczyli się Koranu po arabsku, poezji inańskiej po persku i hinduskiej filozofii Wedanta w sanskrycie, obok etyki, astronomii, medycyny, logiki, historii i przyrody. Wraz z kolonizacją poziom „madrasas” podupadł i po 1858 roku program nauczania został ograniczony do studiowania religii. Tak zobożałe madrasas rozpowszechniły się północnych Indiach i Pakstanie jak w Arabii Saudyjskiej.  

Dla wykształconych Arabów i Hindusów Brytyjczycy wymyślili pogardliwą przezwisko „WOG” („łog” czyli: „worthy oriental gentelman”), które używali w celu upokarzania ludzi w podobny sposób, jak Niemcy używali słowa „panie,” w obozach koncentracyjnych, jako wstęp do znęcania się nad inteligentami polskim, w takich obozach, jak na przykład, w Sachsenhausen koło Berlina.  

Amerykanie użyli kolegiów (madrasas) w celu organizowania „dżihad’u” Afganów (świętej wojny Afganów) przeciwko Sowietom, za pośrednictwem „USA Agency for International Development” i przy użyciu krwiożerczych tekstów, nawołujących do posłuszeństwa islamowi i walki na śmierć i życie w obronie prawa islamu, według raportu gazety Washington Post. Teksty te były używane jako podręczniki w szkołach w Afganistanie, pod rządami Talibanów. Prymitywni muzułmanie zachowuja się podobnie jak prymitywni fundamentaliści żydowscy w nielegalnych osiedlach na ziemiach palestyńskich, którzy niszczą wioski arabskie, oraz tak jak bośniaccy muzułmanie, którzy niszczyli klasztory serbskie a Bośni.  

Trudniejszym problemem do zrozumienia jest udział wykształconych muzułmanów w aktach terroru takich jak ataki na okręt USS Cole, ambasady amerykańskie w Afryce Wschodniej, World Trade Center i w londyńskiej kolejce podziemnej. Ludzi tych nazywa William Dalrymple „politycznie wyrobionymi globalnymi Salafi dżihadis” w artykule: „Wewnątrz Madrasas,” w The New York Review of Books, w grudniowym numerze, 2005 roku.  

Inteligentów muzułmańskich, upokorzonych i sponiewieranych przez Żydów, Brytyjczyków, Amerykanów i innych członków zachodniej cywilizacji, autor ten nazywa „uprzywilejowanymi dziećmi, pochodzącymi z wymieszania tradycji islamskiej z rewolucją elektroniczną, połączoną z pojęciem globalizacji w stylu USA.”  

Podobnie pisze Mark Sageman, pracownik CIA, w książce pod tytułem „Zrozumienie Sieci Terroru,” („Understanding Terror Networks”). Autor ten przebadał akty personalne 172 terrorystów Alkaidy i wykazał że dwie trzecie spośród nich, pochodziło z inteligencji i miało uniwersyteckie wykształcenie, wielu miało doktoraty. Nie byli oni zapaleńcami, mieli średnio 26 lat, w większości żonaci z dziećmi, ich ideologami nie byli duchowni, ale tacy ludzie jak Sayyid Qutb, dziennikarz. Podobnie jak żydowscy i chrześcijańscy porzednicy terrorystów islamskich, dzisiejsi terrorysci muzełmańscy wywodzą się z klasy średniej.  

Osama bin Laden, inżynier z wykształcenia, pochodzący z rodziny multy-milionerów, wyrażał się krytycznie o programach nauki prawa Koranu, opartych na dziedzicznych autorytetach Islamu. Nowocześni terroryści działają, według wskazőwek bin Laden’a, praktycznie i skutecznie. Zamiast dyskutować stare kodeksy prawne mają oni bezpośrednio odnosić się do Koranu. Stanowisko bin Laden’a opisał Faisal Devji w pracy: „Krajobraz Dżihadu” („Landscape of Jihad”), w której opisuje jak dalece bin Laden odbiega od tradycji, posługując się kultem męczenników i powoływując się na jego osobiste wizje i natchnienia pochodzące z tradycji Szyitów, zamieszczane w jego naukach tak zweanych „fatwas.” Typowe są jego ataki pod adresem duchownych islamskich, którzy służom reżymom uległym wobec USA.  

Ponarama Islamu, wyżej naszkicowana, jest dowodem jak dalece prymitywna jest debata o Alkaidzie w USA i a Anglii, gdzie mówi się że terroryzm poprostu pochodzi z nędzy i z nauki w prymitywnych szkółkach islamskich, jak też że są to ludzie nienawidzący amerykańskie bogactwo i wolność. Z tymi lud?mi „żaden dialog nie jest możliwy,” jak to typowo powiedział rzecznik rządu brytyjskiego, po wybuchach w londyńskiej kolejce podziemnej.  

William Dalrymple pisze, że zamiast obwiniać madrasas, powinno się przeanalizować obecny stan rozterki islamu, wśród studentów muzułmanów, na amerykańskich i brytyjskich uniwersytetach. Trzeba zdać sobie sprawę, jak delece obecne postępowanie Izraela, USA i W. Brytanii, jak też fałszywie formowana opinia publiczna na zachodzie, fatalnie alienuje i antagonizuje dawniej umiarkowane środowiska muzułmańskie i powoduje akty terroru w Izraelu, na zachodzie i jak również na terenach państw muzułmańskich.

www.pogonowski.com
30 listopad 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Korea a Rozgrywki na Bliskim Wschodzie
czerwiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
maj 28, 2008
Marek Jastrząb
Samorozwiązanie Parlamentu?
maj 5, 2005
opolskoma
Jakie ma intencje "elita przywódcza świata"
wrzesień 16, 2005
Marek Głogoczowski
Smiecie
czerwiec 13, 2005
vvv
Szejk z Przemyśla, czyli cicho sza idą „rzeszowiacy”
maj 5, 2006
Marek Olżyński
Prymas: uczmy się miłości
kwiecień 11, 2004
PAP
Hassan Nasrallah nowy przywódca jak Naser?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem
sierpień 2, 2004
PAP
"Rajwach"
marzec 23, 2003
Artur Łoboda
Brzydki tekst
maj 19, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Okrucieństwo w Rosyjskiej Armii?
luty 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dobry artykul.
kwiecień 7, 2008
Goska
Globalne zniewolenie rozlozone na etapy
wrzesień 20, 2007
Wojciech Wła?linski
Brytyjczycy, UE a Hitler
czerwiec 9, 2003
przesłała Elżbieta
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
Zarobki w systemie ochrony zdrowia
maj 9, 2006
Adam Sandauer
AMERYKAŃSKIE IDEOLOGIE GLOBALNEGO PODBOJU
luty 7, 2005
dr Marek Głogoczowski
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
Lobby Izraela
lipiec 8, 2007
przysłał ICP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media