|
Walki gangów politycznych w Polsce
|
|
Po dzisiejszych wydarzeniach w Iraku wolę milczeć.
Z dzieciństwa pamiętam określenie "zazierać", a wywodzi się ono ze słowa "zaczarować" i spowodować, że czarne wizje się spełnią.
Dlatego odniosę się do wczorajszej wypowiedzi Prokuratora Generalnego i Ministra sprawiedliwości w jednym, a więc Zbigniewa Ziobro.
Stwierdził on, że "idzie potężny mafijny atak na prokuraturę i ministra sprawiedliwości. W planie użycie wielkich mediów. "To ludzie bezwzględni"".
https://wpolityce.pl/polityka/480963-idzie-potezny-mafijny-atak-na-prokurature-i-ms-uzyja-mediow
Jeżeli dwóch gangsterów się bije między sobą to nazwijmy sprawę po imieniu: jest to walka gangów, a nie "atak na Prokuraturę", która w Państwie Polskim jest organizacją przestępczą!
W Trzeciej RP Prokuratura wspiera interesy jednych gangsterów przeciw drugim!
I dokładnie to samo jest pod rządami Zbigniewa Ziobro!
Mam na to niepodważalne dowody i dlatego odważnie piszę PRAWDĘ!
Zdaję sobie sprawę, że Wymiar Bezprawia w Polsce jest nieobliczalny i istnieje wiele dowodów na przestępstwa sądowe - gdy skazuje się osoby kompletnie niewinne.
Ale dawno temu przestałem się bać i dlatego do końca życia będę zwalczał tą poststalinowską dzicz.
|
|
8 styczeń 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Z miedzynarodowych walk gangsterskich… Najlepszy film documentalny o zestrzeleniu MH17 wskazujacy o udziale Poroszenki (czlonek przemyslu $hoah) i anglikow (pod patronatem przemyslu $hoah). Z incydentem Smolenskim moglo byc podobnie.
Nalezy pamietac o istotnym fakcie z 2013 roku kiedy Malazyjski Trybunal w Kuala Lumpur oskarzyl Izrael o zbrodnie wojenne. Kiedy swiatowi terrorysci przejeli kompletnie Ukraine pod swoje panowanie, nadarzyla sie okazja do rewanzu…
Teraz Amerykanie beda zadac czarnych skrzynek, ale przez przypadek zapomnieli ze bez oficjalnych relacji miedzynarodowych nie dostana czarnych skrzynek...
https://www.youtube.com/watch?v=wkDWwYk4-Ho&app=desktop |
|
2020-01-08
TellTheTruth
|
 |
|
|
Czy to prawda, że szef PKW w Iraku, płk. Marcin Adamski zginął pod ostrzałem irańskim?
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26892&Itemid=100
Uprzejmie proszę min. Błaszczaka o wyjaśnienia, czy sprostowanie tych wiadomości.
Jeśli to nieprawda, to dowódca PKW w Iraku płk Marcin Adamski powinie pokazać się w TV, a St.kpr. Radosław Sobczak – pomachać nam z ekranu prawą dłonią. Żadnych sprostowań w mediach rządowych na razie nie znalazłem.
Mirosław Dakowski |
|
2020-01-09
Alina
|
 |
|
|
Co do zdarzeń wynikłych z ogłoszenia śmierci irańskiego generała.
Na tyle na ile umiem postaram się zsynergizować i zsyntetyzować wnioski z płynących wszelkimi potokami i rynsztokami informacji i komunikatów.
Według mojej oceny, która być może jest błędna już w założeniach, ale nie należę do wtajemniczonych, przedstawia się obraz danych, które wskazują na zaostrzającą się rywalizację poszczególnych frakcji żydowskich w Izraelu, co idzie odbiciem na cały świat.
I tak, frakcja quasi litwacka, która została tam zdesantowana za pośrednictwem ludzi Petelickiego, może tylko próbuje, a może w istocie rywalizuje z frakcjami kształtującymi państwo Izrael do czasu operacji Most.
I może być tak, że dotychczasowa oczywistość opcji funkcjonujących uprzednio w Izraelu, już nie jest ani tak oczywista ani silna.
A zatem, być może dwa buldogi walczą.
Kto kogo wspiera z nich na arenie międzynarodowej, jako oficjalne podmioty figurujące jako Państwa, można się domyślać.
Ale jest terminal chiński w Hajfie, jest rurociąg "turecki potok", a rurociągi, to tak jak drogi, linie kolejowe, czy szlaki morskie, czy lotnicze. Każdy nowy zakłóca status quo, a co za tym idzie trzeba coś z tym zrobić i zareagować.
Mało tego do Sławkowa przybył w tym czasie pierwszy pociąg po linii LHS z Chin.
Co więcej, w ostatnim tygodniu milczy, albo nam się tego nie objawia Arabia Saudyjska, a chyba powinna, tak samo jak Rada Bezpieczeństwa ONZ.
No i - jak to powiedziała tu pewna Pani radca prawny - pan "Chcę wasz hajs", krytykuje publicznie, niejakiego "kantora", w sposób który chyba pokazuje, że idą tarcia, ale największe, póki co pośród Żydów.
Co z tego wyniknie, zobaczymy?
|
|
2020-01-09
Magellan
|
|
|
|
List Otwarty Zrzeszenia Artystycznego "ZA" Do Pana Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy
sierpień 16, 2004
|
Amerykańskie idee globalnego podboju
luty 18, 2005
dr Marek Głogoczowski
|
Moczymordo ty moja
październik 7, 2007
.
|
Budowa "trzeciego filara" siły Żydów
maj 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawo do życia,prawo do śmierci.
maj 28, 2006
tatar
|
Kierowcy będą płacić za wjazd do Krakowa?
październik 19, 2004
|
Kaczyński poparł wypłacanie Żydom odszkodowań za drugą wojnę światową
marzec 1, 2007
Dorota
|
Czy było warto umierać za ojczyznę?
lipiec 31, 2007
Gregory Akko
|
Potencjalne skutki ataku na Iran
kwiecień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kwadratowe kłamstwo przy stole okrągłym
kwiecień 21, 2004
Andrzej Fromm
|
Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
|
IV Rzeczpospolita kontra Balcerowicz
marzec 24, 2006
Artur Łoboda
|
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
|
Termit i Termat - substancje które powaliły WTC 1,2 i 7 - prezentacja video.
wrzesień 26, 2006
Dorota
|
Czy będziemy społeczeństwem parobków?
grudzień 27, 2002
zaprasza.net
|
Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
|
Jest MAN, będzie Volvo
sierpień 4, 2005
xxx
|
Kontrola rezerw Iraku przez USA za pomocą wojska
lipiec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska jej dobro ich nie obchodzi
grudzień 5, 2007
PAP
|
Wszystkie dzieci są ICH
listopad 18, 2003
http://angora.pl
|
|
|