ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
więcej ->

 
 

"Otwieramy się na Unię" po to by się solidniej zamykać

"Unia Europejska naszą przyszłościa"
Pod takim hasłem eurooszołomy lansują kontrakt, który jest dla nas zgubą.

Chłopi, którzy dużo wcześniej odczuli na swojej skórze "dobrodziejstwa" Unii, stopniowo uczą się metod obrony.
Jednym z przykładów jest zabezpieczenie przed kradzieżą rynku zbytu przez zachodnioeuropejkie podróbki polskich produktów.
Na to, że nasze produkty będą podbijać rynki Zachodnie, nikt przy zdrowych zmysłach nie liczy.

PAP donosi:

Oscypek, redykołka, bundz, żętyca i bryndza będą mogły być wytwarzane tylko w powiatach: tatrzańskim, nowotarskim i żywieckim. Urząd Patentowy nadał tym pięciu produktom regionalnym "znak o oznaczeniu geograficznym".

"Produkty te nie mogą być wytwarzane w innych regionach Polski, Europy i świata. To pierwszy poważny krok w zabezpieczeniu interesów społeczności lokalnej, głównie producentów z naszego regionu" - ocenił we wtorek podczas konferencji prasowej w Zakopanem starosta tatrzański, Andrzej Gąsienica-Makowski.

Z wnioskiem o przyznanie znaków oznaczenia geograficznego pięciu produktom regionalnym wystąpiły wcześniej wspólnie Regionalny Związek Hodowców Owiec i Kóz, Związek Podhalan i starostwa: tatrzańskie, nowotarskie i żywieckie.

Ale dopiero dzięki nadaniu przez Urząd Patentowy kolejnego znaku - towarowego, możliwe będzie określenie i zastrzeżenie m.in. kształtu, smaku i składu oraz procedury wytwarzania tych pięciu produktów, które wówczas uznane zostaną nie tylko za regionalne, ale i tradycyjne. Wniosek w tej sprawie czeka na rozpatrzenie. Według starosty Makowskiego, może to potrwać do półtora roku.

Przyznany znak geograficzny zastrzega jedynie nazwę i region, w którym opatrzone nim produkty mogą być wytwarzane. Znak towarowy pozwoli zabezpieczyć się góralom przed podróbkami oscypka i pozostałych produktów z mleka owczego - wytwarzanych na Podhalu i Żywiecczy?nie, ale według niewłaściwej procedury lub ze składników nie mających nic wspólnego z tradycją, np. z mleka krowiego.

W przyszłości bacowie zajmujący się wytwarzaniem produktów z mleka owczego, którzy spełnią wszystkie warunki zastrzeżone dla znaków geograficznego i towarowego, otrzymają certyfikaty uprawniające ich do produkcji tych pięciu regionalnych i tradycyjnych wyrobów.

Oscypek to twardy wędzony ser z mleka owczego, wrzecionowatego kształtu i zdobiony charakterystycznym ornamentem. Bundz i bunc są wspólnym określeniem nie owędzanego sera owczego, spożywanego na świeżo lub w postaci bryndzy. Redykołki to małe sery w różnych kształtach, np. serc, jelonków czy kaczek, wytwarzane z resztek pozostałych przy produkcji oscypków. Żętyca to warzone mleko owcze.
30 kwiecień 2003

 

  

Archiwum

Pani doktor Halino Zamel, Kocham Panią! Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
Hipokryzja i zakłamanie, czyli dopaść Farfała
czerwiec 27, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
Ameryka oszalała !!!
marzec 3, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego nie przyjąłbym do KZM Romana Giertycha? Komentarz do wywiadu R. Giertycha dla "GW"
lipiec 23, 2006
Adam Wielomski
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
Europejski Obszar Gospodarczy zamiast UE
maj 25, 2003
PAP
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości

kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Polska Republika bananowa
październik 5, 2003
No i nic. No i nici z tego..
listopad 23, 2007
Borowik-Pest
Kwaśniewski
maj 1, 2005
bvb
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
Niwinne pytanko ze stosowania prawa Prawa UE. Kiedy PAP zapłaci 250 000 euro grzywny?
sierpień 21, 2007
tłumacz
Najbliższe zmiany
listopad 13, 2008
Artur Łoboda
Kardynał o marszu gejów
maj 9, 2004
(PAP)
Lepper: w wyborach tylko porozumienia programowe
lipiec 31, 2002
PAP
Czy Polacy rozumieja zagrozenia ?
grudzień 5, 2005
przesłała Elzbieta
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
Wigilijny śledzik... czyżby już ostatni?
grudzień 24, 2003
Marek Głogoczewski
Jak globalisci zpod znaku F.D.A eksterminuja narod Amerykanski
styczeń 13, 2008
Markus
Walka, mus ...
lipiec 22, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media