|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
więcej -> |
|
Poklepywanie złodzieji -
"Zysk dla obu stron"
|
|

- Elektrociepłownia Kraków SA jest jednym z największych i najlepiej działających zakładów w Krakowie. Jest ona nie tylko nastawiona na zysk, ale ma też świadomość pewnej misji, jaką spełnia dla mieszkańców Krakowa - mówił prezydent Krakowa Jacek Majchrowski podczas wczorajszej uroczystości podpisania umowy o stałej współpracy pomiędzy ECK SA a Biurem Festiwalowym Kraków 2000, reprezentującym magistrat przy organizowaniu imprez kulturalnych.
Jest to największa umowa promocyjna podpisana przez ECK w ciągu ostatnich kilku lat. Zakład, który wspiera już m.in. Filharmonię Krakowską, Collegium Maius UJ i Muzeum Narodowe, będzie patronem i sponsorem wszystkich imprez kulturalnych, organizowanych w bieżącym roku przez Biuro Kraków 2000. Są wśród nich takie wydarzenia jak: Dni Europejskie, Dni Krakowa, wianki, festiwal Sacrum-Profanum czy sylwester na Rynku Głównym. - Podpisana dziś umowa to owoc kilkumiesięcznych rozmów i jestem pewien, że zyskają na niej obie strony. Miasto będzie miało więcej pieniędzy, a elektrociepłownia lepszy wizerunek - stwierdził Jacques Sacreste, prezes zarządu ECK SA. - Nasza firma opiera swoją działalność na zasadach zrównoważonego rozwoju, co polega na dbałości o ochronę środowiska naturalnego oraz o dobro lokalnej społeczności. Tu w Krakowie kultura ma dużo większe znaczenie niż w innych miastach.
Prezydent Krakowa zwiedził wczoraj halę maszyn elektrociepłowni, w której (w bloku energetycznym nr 2) 20 stycznia doszło do pożaru. Obecnie trwają tam prace demontażowe turbiny, które pozwolą ocenić jej stan techniczny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie ucierpiała ona mocno podczas pożaru, natomiast znajdujący się obok turbiny generator jest w pełni sprawny. Blok nr 2, nad którym jest wyrwa w dachu, odgrodzono od pozostałej części hali maszyn olbrzymią folią, która chroni pracujące urządzenia przed niską temperaturą i opadami deszczu lub śniegu. Prace budowlane (odbudowa stropu i konstrukcji jezdnej suwnicy) mają się zakończyć w marcu.
Prezydent Majchrowski spotkał się także z kilkudziesięcioma pracownikami elektrociepłowni, którzy aktywnie uczestniczyli w gaszeniu pożaru i w ponownym uruchamianiu urządzeń po zakończeniu akcji gaśniczej. - Dzięki waszej ofiarności i poczuciu obowiązku miasto praktycznie nie odczuło skutków tej awarii. Serdecznie wam za to dziękuję - powiedział prezydent.
|
|
25 luty 2004
|
|
www.krakow.pl
|
|
|
|
Delegacje

styczeń 25, 2005
redakcja zaprasza.net
|
Löpper ... ?
luty 10, 2004
przysłał Adrian Dudkiewicz
|
Refleksja po latach
luty 21, 2008
Artur Łoboda
|
Stachanowskie wzorce moralności
sierpień 5, 2004
|
Nowa Ksiazka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Falszowaniem Historii Polski
styczeń 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
|
"PO chce przywrócić wolność mediom" - tak twierdzi Wirtualna Polska
kwiecień 11, 2003
|
Z Nowym Rokiem
grudzień 31, 2006
Artur Łoboda
|
Lewizna na wydziale prawa (ideały sięgają bruku)
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Reymont i Kociubińska
październik 25, 2006
|
Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
|
Papież nie jest mile widziany w Jerozolimie
marzec 16, 2009
Izrael Szamir
|
Pożegnanie Jana Pawła
kwiecień 6, 2005
|
Wyjazdy lekarzy?
październik 29, 2004
Adam Sandauer
|
"Gównojady, pedofile, lesby, pedały i gorszyciele – dyskusja na forum „Głosu Wielkopolskiego”"
listopad 24, 2006
Reakcyjny Gedeon
|
Rada Powiernicza
grudzień 29, 2008
interia.pl/Życie Warszawy
|
takie tam
wrzesień 15, 2005
broda
|
Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
|
Polscy żołdacy mogą stanąć przed sądem
czerwiec 23, 2006
PAP
|
więcej -> |
|