ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Globalizm totalitarny 2/2 
24 styczeń 2021      Eric Angerer
Żydowska nienawiść do Polski i Polaków 
23 marzec 2011      Przysłał ICP
Koncert "Solidarni z Wuhan" w Filharmonii Narodowej 27.02.2020 
21 kwiecień 2020      Alina
Były premier Izraela przyznaje, że zbrodnie wojenne Izraela nie mogą się wydarzyć bez wsparcia USA 
6 lipiec 2024      Caitlin Johnstone
Tusk jest pewien dyspozycyjnej Prokuratury 
17 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Antynazista - "faszystą" 
9 sierpień 2017     
Ukryte menu dotacji 
14 lipiec 2020     
Ambasador Izraela w Polsce?  
29 październik 2019      Artur Łoboda
Stracona szansa 
30 marzec 2014      Artur Łoboda
Chinom wystarczyło 10 lat 
3 czerwiec 2017     
Kto zrozumiał magię życia: Antoine Bechamp czy Louis Pasteur? 
31 sierpień 2021     
Zasłona umarłych  
5 październik 2021     
Pierwsza w UE muzułmańska partia polityczna 
28 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Pierwsza lista hańby 2015 
26 maj 2015      Artur Łoboda
Development in Poland of Democracy and International Law in Late Medieval and Early Modern Europe and Problems of Renonciliation of Russia and Poland 
6 lipiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Technika drzwiami-w-twarz (manipulacja) 
23 wrzesień 2012      Wikipedia.org
Geszefty Na Tryliony Dolarów 
6 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
On i jemu podobni 
28 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Wprowadzenie szczepionki na COVID-19 doprowadziło do największego ludobójstwa w historii ludzkości 
15 grudzień 2022      Belle Carter
Znów galopująca inflacja  
1 czerwiec 2022      Artur Łoboda

 
 

Dlaczego nikt nie punktuje politycznych debili?


Nienawistny wobec Polski - unijny przygłup o nazwisku Frans Timmermans, który jest jeszcze wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej, wysilił się na kolejny idiotyzm w swoim stylu.
Miało to miejsce na posiedzeniu tak zwanej "Komisji Europejskiej" - gdzie powiedział miedzy innymi: 
"Huty zamiast węgla i innych paliw kopalnych będą musiały wykorzystywać wodór, proszę sobie tylko wyobrazić, jaki poziom inwestycji będzie tutaj konieczny (…). Trzeba będzie zastanowić się, jak uwolnić potencjał inwestycyjny inwestorów publicznych i prywatnych"

https://niezalezna.pl/300667-do-czego-chce-zmusic-huty-timmermans



Rzecz w tym, że ani żelaza, ani stali, ani żeliwa nie da się wytworzyć bez udziału węgla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zawartość węgla w stali decyduje o jej właściwościach.
Można oczywiście wspomóc paliwa hutnicze wodorem, ale NIE DA SIĘ WYTOPIĆ STALI PRZEZ PODGRZEWANIE WODOREM!
Węgiel bowiem nie tylko wytwarza temperaturę, ale wchodzi w reakcję z rudami żelaza.
Bez udziału węgla mielibyśmy jako produkt końcowy - bardzo kruchy wyrób - z którego z pewnością nie można by wyprodukować żadnej maszyny ani konstrukcji.

Dlaczego nikt nie punktuje debila o nazwisku Frans Timmermans?
Czyżby za mało złego zrobiła do tej pory "Komisja Europejska"?
5 grudzień 2019

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Timmermans to kretyn, to jasne.
Ale według mojej oceny, jesteśmy w trakcie walki pomiędzy grupą czerpiącą zyski z paliw kopalnych - węglowodorów - a grupą, która chce przejąc te zyski odwołując się do innych źródeł energii, a to wodór, a to energia jądrowa, a to być może inne źródła, których patenty nie są, póki co w pełni wdrażane.
I on jest szczekaczką (takim kołchoźnikiem - chodzi o głośnik) tych aspirujących do przejęcia.
I według mnie czeka nas wojna o energię, ale z odwróconymi wektorami, niż było to dotychczas.
Czyli przemysł paliwowy "tradycyjny" będzie w defensywie. Nie oznacza to wprawdzie jego przegranej, ale w chwili wybuchu konfliktu, będzie w defensywie.

2019-12-06
Magellan

 

A ja myślę, że "wojna o energię" jest tylko taktyką wprowadzenia ogólnoświatowego terroru - niczym w powieści Orwella.
Nie znam opłacalnej technologii wytwarzania wodoru. Sprawność takich instalacji jest bardzo niska.
Jedyną - rozsądną metodą do produkcji wodoru jest fotowoltaika - przy założeniu bardzo niskiej sprawności. Ale sam proces produkcji nie podnosi kosztów innych - niż amortyzacja systemu.
Tylko, gdzie poza Afryka - znajdą znajdą takie obszary do ustawienia ogniw?

Tu nie chodzi o energię, ale o władzę totalitarną.

2019-12-06
Artur Łoboda

 

Zgoda.
Ja tylko powiedziałem, że zapewne o to będzie wojna.
A w tle terror powszechny, to wiadomo.
A czemu służyły np. obozy koncentracyjne - według mnie, w głównej mierze - testom na podległość bezwzględną.
Potem te standarda, w wersji soft wdrożono w korporacjach i podobnych im strukturach.
Każda wojna z wykorzystaniem technologii opartej na paliwach kopalnych, w istocie zmierza ku zaprowadzeniu powszechnego terroru.
Ponadto napisałem o innych możliwych technologiach, których jeszcze nam nie zaprezentowano.
Sam obrót emisjami CO2, już generuje finansowanie kosztów produkcji dla tych nowych, nieobjawionych nam jeszcze technologii.
Nie wiem jakie są koszty wytworzenia i wykorzystanie energii wodorowej, ale być może są niższe, niż nam się wydaje.
Co do stali zgoda, to są prawa fizyki i chemii i "chyba" nie ulegające zmianie.
Pytanie moje na marginesie jest takie, jaki wpływ na zmiany klimatyczne, których nie nazwę ociepleniem, ale które w istocie są (zanikają pory roku przejściowe i rzeczywiście zimy pod naszą szerokością są w ostatnim dwudziestoleciu cieplejsze) mają np opryski zwane chemtrailes, czy jakoś tam. Bo one są i czynione są w takim mniej więcej przedziale czasowym, jak te korekty pogodowe.
Kto ma odwagę poruszyć ten temat publicznie?

2019-12-06
Magellan

 

ps
obrót bezgotówkowy, 5g i tu niezależnie od smogu elektromagnetycznego sama jego istota "internet rzeczy", czyli vide np opowiadanie Henrego Kutnera "Twonk" - z lat trzydziestych ub. wieku, gender, przymus szczepień, wprowadzanie do obrotu tzw. "walki z mową nienawiści", sama nowomowa, zmiany przepisów prawnych, z obecnie dnia 7 listopada br. k.p.c., to wszystko daje konglomerat działań terrorystyczno-totalitarnych wobec nas, tzw. społeczeństwa.
To się akurat dzieje bez formalnej i oficjalnej wojny.
Efekt synergiczny tych - przykładowo tylko podanych przeze mnie działań - jest katastrofalny

2019-12-06
Magellan

 

Zimy są u Nas cieplejsze z powodu przebiegunowienia Ziemi.
Pisałem o tym już 20 lat temu. To sinusoidalny proces powtarzalny co kilkaset lat.

Co do teorii spiskowych to trzeba zachować umiar.
Nie mam jednak wątpliwości, że pewna grupa chce powiększyć zakres swojej władzy nad Światem.

2019-12-06
Artur Łoboda

 

Zatem pytanie, po co są te opryski?

2019-12-06
Magellan

  

Archiwum

Eksport durak-kracji
czerwiec 18, 2006
PAP
Argentyna: rząd próbuje ratować dzieci przed śmiercią głodową
listopad 20, 2002
PAP
Na usługach klasy rządzącej
listopad 10, 2003
Żydowska lewica Zagłębia Dąbrowskiego
styczeń 17, 2003
Zofia Strug http://www.robotnik.prv.pl/
Studenci prawa oszustami i co dalej z Ojczyzną?
styczeń 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Prawo do życia,prawo do śmierci.
maj 28, 2006
tatar
Obama - check Judicial Index
lipiec 31, 2008
przysłał ICP
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
Czy neokonserwatyzm jest... konserwatyzmem? [głos w ankiecie „Frondy”] Remigiusz Okraska
styczeń 30, 2007
Remigiusz Okraska
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolaboracja
sierpień 5, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek
lipiec 1, 2007
Dariusz Kosiur
UE - Wiersz
czerwiec 30, 2008
Goska
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
Grypsera dla frajerów
czerwiec 22, 2006
Amerykańska Teokracja?
maj 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Piraci ośmieszają mocarzy tego świata
wrzesień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Po strzałach na Westerplatte i bombach na Wieluń
wrzesień 1, 2007
Marek Olżyński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media