|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
więcej -> |
|
Zdradzeni
|
|
Zdradzili nasze marzenia – to powiedzenie Donalda Tuska z początku kampanii wyborczej PO przejdzie do historii. Wszak Donald Tusk po to urodził się w świecie polityki, by marzyć o rządach Kaczyńskich. I Tusk pewnie byłby najszczęśliwszym człowiekiem na tej planecie, gdyby Kaczyńskim wiodło się naprawdę dobrze. Ale są powody, dla których Tusk poczuł się zdradzony. Kaczyński zdradził, bo chciał zlikwidować układ. Wiernością byłoby więc trwanie przy owym układzie. Kaczyński zdradził, bo pozwolił na zastawienie pułapki na wicepremiera łapówkarza. Zamach stanu w łapówkowie zagraża większości klasy politycznej. Wreszcie Kaczyński zdradził, mianując Zbigniewa Ziobrę na ministra sprawiedliwości.
Nie jestem fanem niektórych propozycji kierowanego przez Ziobrę ministerstwa. Parę razy niemal pokłóciliśmy się o to, że nic nie robił w sprawie wyprowadzania pieniędzy przez Kwaśniewskiego z Komitetu ds. Młodzieży, aż zmusiłem go do rozpoczęcia śledztwa serią tekstów w „Gazecie Polskiej” i złożeniem zawiadomienia o przestępstwie. Mieliśmy, delikatnie mówiąc, odmienne zdania w sprawie wyczynów politycznych Radia Maryja. Nie do końca podobało mi się, w jaki sposób pozbyto się Ludwika Dorna z kierownictwa MSWiA. Potem okazało się, że na jego miejsce wsadzono cieknącego na wszystkie strony lektora komitetu wojewódzkiego PZPR. Miałem żal, że śledztwa dotyczące dwóch dżentelmenów, którzy chcą spędzić resztę życia na wykańczaniu „Gazety Polskiej”, a przy wódce przechwalali się swoimi kontaktami ze służbami rosyjskimi, wloką się jakby nie chciano nic z tym zrobić.
Właśnie jednak dowiedziałem się z „Gazety Wyborczej”, że jestem czołową tubą Zbigniewa Ziobry. Niejaki Michał Kobosko, redaktor naczelny niszowego pisma skrajnej lewicy o tytule łudząco przypominającym amerykański „Newsweek”, sugeruje, by mnie za to zlinczować. W tej sytuacji pozostaje mi się przyznać: ja naprawdę lubię Zbigniewa Ziobrę. Uważam, że jeśli wobec oczywistych przestępców zachowywał się jak Brudny Harry, to zrobił dobrze. Obowiązkiem rządu nie jest podobanie się Tomaszowi Lisowi i Jackowi Żakowskiemu, tylko obrona swoich obywateli przed gwałcicielami, nawet jeżeli owi gwałciciele dostarczają koalicjantom niezbędnych do życia uciech i łapówek. Obowiązkiem rządu jest też próba odzyskania ukradzionych nam pieniędzy, nawet jeżeli kradł je były prezydent.
Natomiast obowiązkiem publicysty nie jest ani bycie prorządowym, ani antyrządowym, lecz pisanie i mówienie prawdy. Warto ten obowiązek przypomnieć tym mediom i publicystom, którzy zarabiali krocie dzięki tolerowaniu złodziejskich prywatyzacji, szerzeniu się postsowieckich służb w naszym życiu publicznym, a przede wszystkim dzięki apoteozie intelektualnej i moralnej miałkości ludzi kreujących się na czołowe autorytety. Nie krytykują rządu dlatego, że robi błędy, lecz dlatego że ten rząd próbuje budować Polskę, o której Tusk nie marzył, a która dla Kwaśniewskiego jest sennym koszmarem.
Tomasz Sakiewicz
|
|
10 wrzesień 2007
|
|
..
|
|
|
|
Ekonomiczne Siły Kształtujące Dzisiejszy Świat
luty 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kiedy znieczulica powstaje
marzec 28, 2008
Marek Jastrząb
|
Paliwo ważniejsze niż wojna przeciwko terroryzmowi
maj 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Anatomia sukcesu Żydów
marzec 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy potrafią?
lipiec 15, 2007
PAP
|
Naród wybrany?
wrzesień 3, 2003
|
Polska przeszkodą na drodze do rewolucji światowej
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tylko Polska ma Balcerowicza i fundację Sorosa, dlatego ...
sierpień 11, 2004
Jędrzej Bielecki
|
Osioł trojański Ameryki w Europie doceniony...
lipiec 23, 2004
piśmienny
|
Traktat Lizbonski to tez Konstytucja czy tez nie? Kto ma sluszna racje ?
marzec 30, 2008
Ryszard Kusmierczyk
|
Konstytucyjna nierówność golizny
maj 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 7
marzec 27, 2006
Roman Łukasiak (poprawki M.G.)
|
Sto lat za murzynami
marzec 13, 2007
Artur Łoboda
|
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
|
Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji
maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
|
Polacy mają dobre serce....: odbudują Irak za własne pieniądze i...sfinansują UE
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
|
Protest
listopad 9, 2005
przesłała Elżbieta
|
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
|
więcej -> |
|