|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
więcej -> |
|
Wpływy Chin szerzą się na świecie
|
|

Od lat rosnąca gospodarka Chin ma wpływ na życie ludzi zachodniej cywilizacji za pomocą „made in China” metek i wydruków na wszystkich towarach począwszy od ubrań a skończywszy na komputerach. Obecnie wzrost gospodarczy Chin sięga dalej niż sprzedarz tych towarów. Obserwujemy wzrost potęgi Chin w stosunku do reszty świata.
Chiny są importerem surowców nawet z niedostępnych terenów pustynnych Afryki i Australji, jak również dżunglji brazylijskiej nad Amazonką. Polityczna i dyplomatyczna obecność Chin rośnie w Afryce, gdzie Chiny strategicznie inwestują miliardy towarów w ramach pomocy, a jednocześnie na wszystkich rynkach świata, już są ważnym czynnikiem w formowaniu stylu życia ludzi, podobnie jak obecnie czyniłą to Stany Zjednoczone. Powoli 1.3 miliarda Chinczyków ma coraz większe wpływy, zwłaszcza że za pomocą telewizji unowocześniają oni swój własny styl życia.
Wewnętrzny rynek Chin będzie dugim z rzędu najwięszym rynkiem po USA w 2015 roku. Już dziś Chińczycy zjadają 32% ryżu produkowanego na świecie, w budowach zużywają 47% cementu światowego i wypalają co trzeci papieros globalnego spożycia przez palaczy tytoniu.
Chiny sprowadzają z Brazylji wartościowe drzewo do instalacji podłóg w drapaczach chmur budowanych w miastach w chińskich i chętnie nawiązują kontakty handlowe z Brazylijczykami etnicznie chińskiego pochodzenia. Inwestorzy chińscy finansują budowę tartaków w tym celu i importują około 30% ich produkcji. Import ten ma wpływ na giełdę w Brazylji, gdzie 10 lat temu mało kto interesował się Chinami.
Chiny kupują w Polsce wyposarzenie do kopalń węgla i wiercą szyby ropy naftowej oraz gazu ziemnego w Etiopji i Nigerji, ku niezadowoleniu korporacji międzynarodowych. Chiny inwestują setki milionów dolarów w kopalnie miedzi w Zambji i w bieżącym roku sprowadzą 520 milionów telefonów komórkowych do użytku w Chinach.
Chińczycy wszędzie szukają zbytu dla swoich towarów. Masowo sprzedają stosunkowo tanie generatory do wytwarzania elekrtyczności w Afryce, gdzie jest duże zpotrzebowanie na używane generatory chińskej produkcji, znacznie tańsze niż europejskie lub amerykańskie, mimo tego że generatory chińskie częściej psują się, ale łatwiej jest je reperować, co przyczynia się, obok niższej ceny, do rosnącego popyt na generatory chińskiej produkcji.
Od czasu kiedy zaczęto wprowadzać reformy gospodarcze w Chiunach w 1978 roku, dużo się zmieniło, tak że dochody rolników wzrosły sześciokrotnie do 2005 roku do 400 dolarów rocznie i dochody w miastach osiągnęły średnią 1,275 dolarów rocznie, według rządowych statystyk.
Chińczycy nie chcą robić poodbojów wojskowych, wolą prowadzić podbój gospodarczy świata, za pomocą konkurencji w sprzedarzy towarów. Jeżeli uda się Chińczykom nadal utrzymać ich tempo rozwoju to w 2027 roku będą mieli większą gospodarkę niż USA, według bankierów giełdy nowojorskiej. Chiny mają większy zasób robotnika niż Japonia oraz wytwarzają coraz większą własną klasę średnią.
Wielu analityków uważa, że Chiny mają potencjał dalszego dużego wzrostu przez następne 20 lat pod komunistycznym reżymem, który naturalnie nie szerzy nigdzie jakiekolwiek typu demokracji liberalnej.
Inwestycje i pomoc ekonomiczna Chin w Afryce ma się podwoić od 2006 do 2009 roku do trzech miliardów dolarów w pożychkach i pięć miliardów dolarów w kredytach handlowych, bez względu na częsty brak poszanowania praw człwieka w Afryce. Wiele o tym mówi propaganda neokonserwatystów-sjonistów rządzących w USA, mimo tego, że neokonserwatywny rząd Bush’a często sam gwałci konwencje genewskie i stosuje tortury w Iraku i innych krajach. Chiny nie zwracają uwagi na łamanie praw człowieka w Kambodży i na Filipinach w ich tranzakcjach handlowych. Chiny kupują blisko 70% produkcji ropy naftowej z Sudanu.
Chiny pomagają budować wielkie projekty infrastruktury w Afryce, za pomocą firm i robotników chińskich, finansowanych przez African Development Bank w Szanghaju. Mimo tego postępu Chiny natrafiają na truności i krytykę, że postępują jak kolonialne potęgi oraz że jakość ich towarów często pozostawia wiele do życzenia.
Miarą sukcesu Chin i Japońii jest fakt że już połowa wszystkich pieniędzy na świecie jest w Azji wschodniej. Nic dziwnego że w USA w szkołach żydowskich uczą dzieci żydowskie języka chińskiego jako najważniejszego języka obcego.
Zadarza się jednak w Ameryce Łacińskiej, że kupcy usuwają znaki „Made in China,” żeby łatwiej sprzedawać towary chińskie. Natomiast firma Boeing ocenia, że w następnych dwu dekadach, chińscy pasażerowie będą najwięcej podróżować samolotami w świecie poza Amerykanami i że zakupią samoloty pasażerskie wartości stu miliardów dolarów. W przyszłym roku samoloty chińkiej konstrukcji, na około 80 pasażerów, odbędą próbne loty, a w 2020 roku planowana jest w Chinach budowa samolotów na 150 pasażerów.
Przypomina to doświadczenie USA i Japoni w przemyśle samochodowym w Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej, gdzie w zeszłym roku, Chińy sprzedały 325,000 tanich ciężarówek i autobusów, a obecnie sprzedają małe samochody osobowe produkcji chińskiej. Za dwa lata wspólnie z firmą Chrysler, firma chińska Chery Automobile Co planuje sprzedaż samochodów w Europie i w USA, według raportów korespondentów Associated Press zebranych w Australji. Chińczycy działają w bardziej partnerski sposów w trzecim świecie, niż czynią to kraje z tradycją kolonializmu i to też przyczynia się do wzrostu wpłwów Chin na świecie.
www.pogonowski.com |
|
2 wrzesień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
JAK UNIKAĆ MYŚLOZBRODNII I POZOSTAĆ BOHATEREM
listopad 6, 2003
Józef Darski
|
Ukrainskie zbrodnie wojenne.
kwiecień 25, 2007
Bogdan "Trzy Radla" A.K.
|
SYSTEM BANKOWY
(Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.3)
wrzesień 23, 2007
Dariusz Kosiur
|
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Każdy powinien mieć biało-czerwony krawat!
czerwiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jak uratować Polskę i świat - przed kryzysem?
luty 18, 2009
Artur Łoboda
|
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
|
Jerzy "I: na celowniku prokuratury na
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Bush Pogwałcił Amerykańską Konstytucję?
czerwiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
|
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polak - prostak i cham
październik 29, 2005
Artur Łoboda
|
Bezsensowna śmierć
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zmieniać aby nie zmienić
kwiecień 18, 2005
Kazimierz Murasiewicz
|
Apel skazancow sowieckich - Polakow z Kazachstanu
listopad 13, 2006
W imieniu prezesa Zinkiewicza
|
Niewolnictwo w historii USA
marzec 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List od Wałęsy
styczeń 7, 2006
zaprasza.net
|
2009.02.26. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 26, 2009
tłumacz
|
Wszyscy posłowie przed komisje sejmowe
listopad 12, 2003
slawek
|
więcej -> |
|