ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
więcej ->

 
 

Martwi Milczą – Śmierć Miłoszewicia






Słobodan Miłoszewić, prezes Socialistycznej Partii Serbii i były prezydent Jugosławii, zmarł w więzieniu trybunału wHadze, po wiekorotnych protestach, że jest chory z zatrucia. Rząd rosyjski obiecał, że go wyleczy w Moskwie i odeśle go do Hagi po wyleczeniu go w Instytucie Bakunina. Piszą o tym 13go marca 2006, w Antiwar.com, Paul Craig Roberts, w artykule pod tytułem „Czy Serbia była pligonem doświadczalnym przed pacyfikacją Iraku?” oraz Jeremy Scahill: „Bąd? spokojny, Bill Clinton: Miłoszewić już nie może mówić.”
Smierć Miłoszewicia jest w dużej mierze ignorowana przez media w USA, tak jak media te ignorowały jego dokładną wiedzę o zbrodniach amerykańskich popełnionych w Jugosławji jak i roli Waszyngtonu w krwawej desintegracji Jugosławji w latach 1990tych. W czasie procesu w Hadze, Miłoszewić usiłował tę rolę światu przedstawić. Chodziło głównie o nielegalne bombardowanie Jugosławii przez 78 dni w 1999 roku przez USA, w ramach NATO.
Ze śmiercią Miłoszewicia prawdopodobnie ginie nadzieja na publiczną dyskusję zbrodni takich jak niewinna śmierć ludzi w Radio Telewizja Serbia jak i na rynku w mieście Nis, oraz zakażanie ludzi radioaktywną amunicją a uranu, niszczenie rafinerii nad Dunajem, do której to rzeki dostały się wtedy trujące chemikalia. Do zbrodni tychnależy też bombardowanie obozu uciekinierów z Albanii jakl i zbombardowanie chińskiej ambasady w Belgradzie.
W czasie procesu Miłoszewić starał się zmusic Bill’a Clinton’a do zeznań i do odpowiadania na jego pytania, jak to kiedyś wspólnie planowanli grę polityczną na Bałkanach. Miłoszewić mógł udowodnić zbrodnie wojenne USA w Jugosławii, ale usta jego zostały zamkiete. Na długo przed zburzeniem wieżowców w Nowym Jorku, usiłował zwrócić on uwagę na silną obecność Alkaidy na Bałkanach, kiedy w latach 1980tych, po klęsce Sowietów w Afganistanie, członkowie Alkaidy w Bośni pomagali muzułmanom walczyć przeciwko prawosławnym Serbom i katolickim Chorwatom. Wtedy USA i bin Laden znowu byli po tej samej stronie, tak jak w Afganistanie. USA pomagało muzmańskiej Armii Wyzwoleńczej Kosowa.
Miłoszewić powiedział na rozprawie: „W 1998 roku (wysłannik Clinton’a) Ryszard Holbrooke był w Belgradzie i dowiedział sie, że mamy dowody z w północnej Albanii, gdzie Armia Wyzwoleńcza Kosowa, jest wspomagana przez Osamę bin Laden’a, chociaż wcześniej Alkaida zbombardowała ambasady USA w Kenii i Tanzanii.” Krótko przed śmiercią wrócił on do tego tematu.
Jeremy Scahill uważa, że sąd w Hadze jest stronniczy i dlatego sąd ten nie pociągnie do odpowiedzialności zbrodniarzy wojennych takich jak Bill Clinton, Madeleine Albright, Jamie Rubin, William Cohen, Sandy Berger, Richard Holbrooke i Wesley Clark. Autor ten pisze, że gdyby istniał niezależny sąd międzynarodowy, uznawany i respektowany przez USA, ludzie odpowiedzialni za bombardowanie Jugosławii powinni byli być oskarzeni razem, ze Słobodanem Miłoszewiciem, zamiast żeby ich wina została pochowana razem z byłym prezyderntm Jugosławii.

Ironią losu jest że na internecie w Wikipedia jest zdanie że „Miłoszewić miał w 1995 roku uznanie zachodu jako jeden z głównych filarów pokoju na Bałkanach.” Paul Craig Roberts pisze, że o ile Abraham Lincoln jest chwalony za najazd na stany południowe i uratowanie USA przed rozpadem, o tyle Miłoszewić jest potępiony za to, że starał się ratować Jugosławię przed rozpadem. Roberts zastanawia się dlaczego, niby w posiadaniu dowodów winy Miłoszewicia, sąd w Hadze dotąd nie skazał go.

Roberts uważa oskarżenie przeciwko Miłoszewiciowi jak i bombardowanie Jugosłwii było wstępnymi manewrami do akcji USA przeciwko Irakowi, Iranowi i Syrii. Mimo nieudanej pacyfikacji Iraku, Bush nadal mówi o „zmianie rezymu” w Iranie i w Syrii.

Generał Weslej K. Clark, były dowódzca NATO na Bałkanach, napisał 13go marca 2006, w The Wall Street Journal artykuł pod tytułem: „Mały Hitler: tak w śmierci jak i za zycia Miłoszewić pozbawił sprawiedliwości milionow ludzi.” Krykatura ilustrująca ten artykuł stara sie sugerować fizyczne podobieństwo Miłoszewicza do Hitlera. Clark pisze że śmierć Miłoszewicia była równie tragiczna jak i jego życie. Natomiast jest faktem że rząd USA stawia cudzoziemców przed sądami międzynarodowymi, których to sądów USA nie uznaje dla swoich obywateli, podobnie jak to czyni Izrael.

www.pogonowski.com
14 marzec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Precyzyjne pomyłki dla Polski i nie tylko
kwiecień 11, 2003
Andrzej Kumor
Oszustwa wyborcze w USA
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Drugie dno przyznania Polsce i Ukrainie roli organizatorów ME
kwiecień 21, 2007
pnlp
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
"kamienie przez Boga rzucone na szaniec..."
sierpień 2, 2004
zaprasza.net
Po co lustracja?
sierpień 9, 2008
jobstalker
Bronię ojca Hejmo
kwiecień 28, 2005
Artur Łoboda
Zjednoczmy siły
maj 29, 2003
przesłala Elżbieta
Trzej obywatele PRL czy Liber Chamorum.
maj 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
moje przykazania - 2
maj 9, 2003
krzysztof gilewski
Brońcie się przed policyjnym zamachem stanu!
październik 20, 2004
cywilizowany
Energetyczny rozbior i kolonizacja Polski
maj 4, 2007
przeslala Elzbieta
Święto zmarłych
listopad 2, 2005
zaprasza.net
Czy Bush jest "pożytecznym idiotą" Alkaidy ?
sierpień 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Wina ministrów
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
2009.03.05. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
styczeń 1, 2003
tłumacz
NATO-wski radar bez prądu :-)
październik 7, 2006
marduk
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media