ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
więcej ->

 
 

Czy jesteśmy skazani na kryzys?

To, jak długo obecny, światowy kryzys będzie trwał i czy musi on być zawsze udziałem narodów i państw, zależy wyłącznie od naszej świadomości politycznej, więc i ekonomicznej. Jeśli będziemy nadal pozwalali zniewalać się intelektualnie światowej mafii finansowo-politycznej poprzez będące pod jej kontrolą media i systemy oświaty, pozostanie nam żyć w permanentnym (również cyklicznym) kryzysie i pogłębiającej się nędzy.

Zwolennikom ideologii liberalno-monetarystycznych dedykuję poniższą anegdotę.

Przed wojną prof. Michał Kalecki opowiedział premierowi Grabskiemu anegdotę o „łebskim burmistrzu”. Stała się ona kanwą naprawy polskiej gospodarki w okresie międzywojennym. W czasie „Wielkiego Kryzysu” austriackie miasto Wórgl zmierzało do bankructwa. Zamykano fabryki, rosło bezrobocie, rosły zaległości podatkowe, nikt nie zarabiał. Burmistrz i samorząd podjęli decyzję, żeby skromne miejskie środki zdeponować w banku i pod ich pokrycie wypuścić bony o ujemnym oprocentowaniu. Z tego powodu bony obiegały z niesłychaną szybkością. Na początek opłacono nimi robotników przy robotach publicznych. Robotnicy płacili nimi w sklepach. Sklepikarze chcąc się szybko pozbyć bonów (ujemne oprocentowanie przynosiło stratę ich posiadaczom) opłacili nimi podatki miejskie itd. W ciągu kilku miesięcy kilkakrotnie wzrosły wpływy w miejskiej kasie, podatki płacono z wyprzedzeniem, spadło bezrobocie, rosły obroty handlu. Ów cud stał się sławny. Przyjechali do Wórgl eksperci z USA i u nich w wielu samorządach powielono ten system z bardzo dobrym skutkiem. Dalszy rozwój zatrzymały jednak banki po blisko dwóch latach sądowych procesów. Oskarżono bezpodstawnie samorządy o bezprawną emisję pieniądza!? Znakomity eksperyment naruszał, bowiem hegemonię banków i odbierał im zyski.

27 październik 2008

Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

Miłuj geja swego
lipiec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rok 1612
grudzień 24, 2007
.
I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
"Trzecia droga" Lecha Wałęsy
wrzesień 27, 2003
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
NOSZĘ POLSKĘ W SERCU
maj 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Kwestia żydowska. Antysemityzm jako obrona praw Narodu
luty 14, 2008
Dariusz Kosiur
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
Robienie w konia
sierpień 26, 2006
Andrzej Warchałowski
Globalizacja - inna wojna
marzec 7, 2006
Dariusz Kosiur
Finis Poloniae?
listopad 8, 2007
Remigiusz Okraska
Ogłoszenia parafialne
(ponoć autentyczne)

czerwiec 9, 2003
red. Krzysztof
Dwie miary
luty 3, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Marzenie scietej glowy
styczeń 10, 2008
...
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
Wrażliwi, delikatni, tolerancyjni
czerwiec 16, 2006
Marek Miśko
Problem uregulowania kwestii wizowych między Polską a USA -rozwiązania stosowane wobec obywateli USA przez inne kraje
marzec 26, 2008
tłumacz
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Czy Bush jest (pożytecznym) idiotą?
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Z tarczą czy na tarczy?
czerwiec 12, 2007
przysłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media