ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
więcej ->

 
 

Hollywood wspiera Izrael


Mobilizacja "postępowego świata" solidaryzującego się z uciskanym Izraelem i walczącego z "antysemityzmem i nietolerancją" zatacza coraz większe kręgi. Oto zdegenerowany światek Hollywoodu podpisał się pod całostronicowym ogłoszeniem w Los Angeles Times popierającym Izrael w jedynej skutecznej walce i wzywającym do "walki z terroryzmem zainicjowanej przez Hezbollach i Hamas".

"Musimy wspierać demokratyczne społeczeństwa i zlikwidować terroryzm, nie oglądając się na koszty" - krzyczą idole i sztucznie wykreowane autorytety współczesnego świata: Nicole Kidman, Bruce Willis, Michael Douglas, Sylvester Stallone, Danny DeVito, William Hurt, James Woods, Gary Sinise i Millie Perkins. Akcja zainicjowana przez izraelskiego konsula generalnego w Los Angeles Ehuda Danocha, który, jak sam twierdzi: "szczególnie zainteresowal się przemysłem rozrywkowym" zaraz po tym jak objął swój urząd dwa lata temu, zaowocowała również podpisami takich potentatów medialnych, jak Rupert Murdoch, Sumner Redstone czy Haim Saban, szefów studiów, jak Amy Pascal, Ron Meyer, Meyer Gottlieb czy Sherry Lansing, a nawet gwiazd sportowych, jak Serena Williams. (1)

Apel ten jest o tyle ważny, że w sposób niezwykle przejrzysty pokazuje czym jest Hollywood, jakie interesy popiera i reprezentuje: jest Piątą Kolumną Ameryki, jest przyczółkiem destrukcji społecznej, jest zarzewiem największego zła przeobrażającego Amerykę i cały świat w zgliszcza moralnej degrengolady. Pokazuje też po raz kolejny w czyich rękach jest Hollywood i czyim interesom służy. Już Henry Ford przed osiemdziesięcioma co najmniej laty trafnie ocenił Hollywood jako propagandową machinę kontrolowaną przez Żydów, w wyłącznym ich interesie. Oczywiście, po dziś dzień Ford, Sr. nazywany jest "antysemitą", tak jak każdy kto odważy się wskazać ten jednoznaczny fakt, ukazać tę niezaprzeczalną rzeczywistość.

No, ale nie tylko Hollywood ze swą propagandową machiną spieszy na pomoc "jedynej slusznej sprawie" obrony Izraela, jego interesów i interesów całej diaspory żydowskiej. Na pomoc pędzą też inni postępowcy i proletariusze zatroszczeni o "właściwy kierunek rozwoju" tego świata. Oto agencja izraelska JTA donosi, że Michael Lucas, "żydowska gwiazda pornograficznych filmów gejowskich" będzie występował na przełomie sierpnia i września w Izraelu. "Pokażę rzeczywistość z jaką zmagają się dzisiaj ludzie w Izraelu, szczególnie izraelskich gejów, którzy są celem nienawiści Hezbollachu." Wstęp dla żołnierzy armii izraelskiej na występy jest wolny. (2)

Po takich dictum, aż prosi się, by spojrzeć na Hezbollach inaczej, odrzucając propagandowe frazesy zachodnich mediów. Zresztą - jak przypomniał ambasador Libanu w interesującym wywiadzie dla telewizji TVN24 23 sierpnia br. - Hezbollach powstał w 1982 roku po ataku Izraela na Liban jako odpowied? na zbrojną krwawą i bezwzględną okupację terytorium Libanu przez Izrael. Bez agresji Izraela nie byłoby Hezbollachu, tak jak - cofając się nieco w przeszłość - bez komunistycznej Bawarskiej Republiki Rad stworzonej i kierowanej przez Żydów, nie byłoby Hitlera. Kto sieje wiatr, zbiera burzę.
30 sierpień 2006

bibula 

  

Archiwum

Rezerwy Federalnej - ?ródła jej pochodzenia, historii i obecnej strategii
czerwiec 30, 2008
Gigantyczny dług Polski
kwiecień 20, 2006
PAP i Gazeta Prawna
Ochrona Zdrowia
Prawa Rynku a Prawa Człowieka

październik 9, 2004
Adam Sandauer
Co takiego kryje przeszłość, że zamyka usta historykom IPN?
styczeń 31, 2008
Marek Olżyński
Procedures - sequel of 'Medallions'
wrzesień 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Chomsky: Sprawiedliwa wojna? Wątpię
czerwiec 6, 2006
Noam Chomsky
Balcerowicz i gospodarka
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
To Państwo odpowiada za przestępstwa ciągłe popełnione przez swoich funkcjonariuszy!
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
Amerykanska "strategia zapobiegania zagrożeniom" przez prowokowanie wojen?
marzec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
Maria Konopnicka
lipiec 13, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Służba Polsce
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Weterani Sierpnia 80
sierpień 30, 2003
Ojczyzna.pl
Trzy stany PR. SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 1, 2003
http://angora.pl/
Wolność słowa, czyli minister Sikorski, żandarmeria i pobicie lewaków
styczeń 27, 2007
Michał Nowicki
E-mail z Chicago
grudzień 3, 2008
Dariusz Kosiur
Anglia nie płaci składek
czerwiec 27, 2003
przesłala Elżbieta
Coś dla ducha - Boże Narodzenie 2005
grudzień 27, 2005
zaprasza.net
Cenzura żydowska w amerykańskich kinach
listopad 28, 2006
bibula.com/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media