|
Pierwsza w UE muzułmańska partia polityczna
|
|
Muzułmańscy posłowie, którzy opuścili kilka dni temu holenderską Partię Pracy (PvdA), utworzyli własne ugrupowanie. Oficjalnie ma ono „walczyć o równe traktowanie wszystkich członków społeczeństwa”. Nieoficjalnie nowa partia realizować będzie postulaty mniejszości muzułmańskiej pochodzenia tureckiego.
Założyciele pierwszego muzułmańskiego ugrupowania politycznego w Unii Europejskiej – Tunahan Kuzu i Seleuk Ozturk – znani są z promocji islamu oraz zastraszania posłanek. Utrzymują także bliskie relacje z Ankarą. Seleuk Ozturk współpracuje z tureckim prezydentem Recepem Erdoganem. Obaj holenderscy parlamentarzy współpracują także z Diyanet – tureckim biurem ds. religijnych, które utrzymuje większość tureckich meczetów w Holandii.
Holenderskie służby skarżą się, iż władze mają poważny problem z integracją mniejszości tureckiej. Turcy tworzą w Holandii tzw. społeczeństwa równoległe. Ozturk i Kuzu chcą wykorzystać ten potencjał do zbudowania ugrupowania, które samodzielnie będzie w stanie wprowadzić do parlamentu znaczną liczbę posłów. Celem partii będzie propagowanie kultury i wartości islamskich w życiu publicznym.
Z sondażu przeprowadzonego 18 listopada br. wynika, że około 77 proc. tureckich wyborców Partii Pracy planuje poprzeć nową partię Kuzu i Ozturka.
http://www.pch24.pl/holandia--powstala- ... z3KMsxL2U9
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Niemieccy salafici, powiązani z islamistami z organizacji terrorystycznych chcą nawracać Polaków. Planują już nagrywać filmy na YouTube – a to dopiero początek islamizacji.
Salafici postulują odrodzenie islamu poprzez powrót do jego pierwotnych źródeł. „Nasi bracia i siostry nagrywają już posłania po polsku, będziemy je publikować w internecie” – twierdzi jeden z najbardziej znanych salafitów w RFN Sven Lau.
– To nie żart – mówi mi Sven Lau, jeden z najbardziej znanych salafitów w Niemczech. Wyjaśnia, że jego „bracia i siostry” to żyjący za Odrą polscy imigranci, którzy przeszli na islam. Wg Lau jest ich wielu. To żarliwi wyznawcy.
Sven Lau stoi za zorganizowaniem islamskiej policji obyczajowej z którą wyszedł na ulice Wuppertalu, aby pouczać i nawracać niewiernych, podobne patrole miały miejsce w Wielkiej Brytanii, ale nigdy w kraju Europy Wschodniej. Służby specjalne oceniają, że salafici to najszybciej rozwijająca się grupa ekstremistyczna w Niemczech. Wg ekspertów pod koniec roku będzie ich już 7 tys.
Wygląda na to, że muzułmanie, którzy chcą nawracać Polaków na islam nie uważali na lekcjach historii, ani nie zdają sobie sprawy, że my nie damy się ogłupić ich propagandzie, będziemy ją rozkładać na części pierwsze. Polak mądry przed szkodą.
http://ndie.pl/niemieccy-salafici-chca-nawracac-polakow-na-islam/
„Muzułmanie powinni walczyć o zdobycie politycznej i militarnej przewagi nad niemuzułmanami, dlatego wojna jest koniecznością każdego Muzułmanina, tak by państwo Islamskie oparte o prawo Szariatu zapanowało nad światem. Wszystko to ma swoje źródło w cytatach z Koranu…”
Abida Ullah
Brodacz na załączonym obrazku jest bojownikiem Państwa Islamskiego i otwarcie nawołuje do „dżihadu”, czyli do świętej wojny przeciwko niewiernym. Do niedawna pracował jako ochroniarz w sieciowym supermarkecie „Morrisons” w angielskim mieście High Wycombe (hrabstwo Buckinghamshire). Jednak podobnie jak setki, czy nawet tysiące brytyjskich muzułmanów, wyjechał na Bliski Wschód. O zagrożeniu islamskim fundamentalizmem można pisać godzinami, podając tysiące konkretnych przykładów. Generalnie ten temat jest przemilczany lub przedstawiany z zachowaniem zasad politycznej poprawności.
-
|
|
28 listopad 2014
|
|
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Możliwości oddziaływania wychowawczego i zagrożenia związane z rozwojem agroturystyki
listopad 5, 2003
przesłała Elżbieta
|
Tablica „Hanoar Hacijoni”.
lipiec 21, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
Europa, Europa
luty 11, 2006
PAP
|
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawda podobno wyzwala
październik 17, 2006
PAP
|
Bron geofizyczna
luty 9, 2005
Polan
|
Lichwa w majestacie prawa
sierpień 14, 2002
PAP
|
Wyobra?cie sobie Państwo
styczeń 24, 2003
|
Sierpień Miesiącem Gro?nej Władzy Busha
sierpień 10, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odezwa Do Nicości
kwiecień 30, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Do sosny polskiej
kwiecień 4, 2003
Jan Pawet II
|
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
|
Sułtan i Shaitan
grudzień 3, 2004
Israel Shamir
|
Nie wykorzystany interesik
marzec 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
|
"Komisja Europejska" "lepsza" niż RWPG
marzec 11, 2004
PAP
|
Fałszywe wizje historii
styczeń 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Obrazu obraza
luty 13, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Import guzików ze swastyką...
styczeń 11, 2007
tezlav von roya
|
|
|