ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
więcej ->

 
 

Judeofaszyzm: 1000 świeżych trupów, których nie było, czyli nieFakty TVN o niewojnie w Libanie


Tragedia Libańczyków jest tak niewyobrażalna, że w zasadzie nie powinna schodzić z czołówek wszelkich serwisów informacyjnych świata. Oto na naszych oczach dokonuje się Nowy Holocaust - tym razem z niegdysiejszą ofiarą (naród żydowski) w roli sadystycznego i bezwzględnego kata. Jednak ponieważ czwarta władza wysługuje się w dzisiejszych czasach najsilniejszym, już to państwom (USA, Izrael), już to korporacjom, nie ustają wysiłki, by ohydę izraelskiej agresji zminimalizować. Na naszym polskim podwórku prym w dezinformowaniu społeczeństwa wiedzie telewizja TVN, ze swoim flagowym serwisem "Fakty", gdzie F-A-K-T wojny jest najczęściej po prostu ...pomijany!!!,

a w najlepszym razie okraszany materiałami w stylu informacji o "podrasowywaniu" dymu na zdjęciach przez dziennikarza Reutersa. Ohyda tej celowej manipulacji jest porażająca: oto ?li i stronniczy dziennikarze malują obraz "konfliktu" znacznie gorszy niż jest on w rzeczywistości - czytaj: ta wojna wcale nie jest taka zła, nie dajcie się oszukać. W efekcie gawied? wychowana przez telewizor w rogu pokoju daje sobie spokój z oglądaniem nieprawdziwych przecież relacji "wojennych" i oddaje się "oglądalności" tej jedynej, prawdomównej stacji, która o wojnie w ogóle nie wspomina.

Żeby było ciekawiej, w 5 rocznicę powołania kanału (dez)informacyjnego TVN24 dowiedzieliśmy się, że głównymi wartościami, wyznawanymi przez stację, są uczciwość (dziennikarska) i zaufanie (widzów). Jak rozumiem nieinformowanie o największej od lat, dziejącej się na naszych oczach, zbrodni ludobójstwa, to wyraz dziennikarskiej uczciwości (rzetelności), mający skutkować nabraniem do pana Worocha i pani Pochanke głębokiego i niewzruszonego zaufania.

A żeby było jeszcze ciekawiej, to w pewnej wcześniejszej relacji ośmieszającej (i słusznie) PRL-owską propagandę przypomniano stwierdzenie, że jeśli czegoś za komuny "nie pokazali w telewizji", to tego w ogóle "nie było". Hmmm... komunistyczne socjotechniki propagandowe twórczo rozwinięte rękami młodych wilczków z TVN-u. Rewelacja!

Nowy Holocaust to temat rzeka, nawet tylko w jego warstwie medialnej, więc do tematu będziemy zapewne wracać, tym bardziej, że właśnie zafundowano nam kolejny "odwracacz uwagi" - nie-fakt o nie-zamachu terrorystycznym o nie-wyobrażalnie katastrofalnych skutkach, których też nie było!!! Temu wirtualnemu zdarzeniu "poważne", czyli ponad dwudziestominutowe serwisy telewizyjne poświęciły bitą połowę swojego czasu antenowego, w związku z czym na Liban i stuprocentowego newsa o decyzji rządu izraelskiego, zatwierdzającej rozszerzeniu ofensywy lądowej w Libanie, oczywiście nie starczyło już miejsca.

Lepszego Świata nie będzie. Właśnie zanurzamy się w mroki Judeo-Faszyzmu.


13 sierpień 2006

LŚ 

  

Archiwum

Prima Aprilis w Kijowie
kwiecień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Relatywizm
lipiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
"Demokracja to odwaga pojedyńczego człowieka"
marzec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
na Marszu nie-Tolerancji
maj 9, 2004
IAR
Kanty Okrągłego Stołu
czerwiec 28, 2003
Adam Sandauer
Bohaterscy kapitaliści
styczeń 14, 2006
Cezary Gmyz
Bracia w " wierze " w UE
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
„Bez Udziału Hamas’u Nie Będzie Pokoju w Palestynie”
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bush pozostał sam ze swymi urojeniami
marzec 1, 2003
IAR
"Raport mniejszości"
czerwiec 24, 2005
piotrek gilek
Czy potrafią?
lipiec 15, 2007
PAP
Szyici jednoczą się w Iraku ale wojna domowa nadal tam trwa
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polowanie Na Zyski Z Nieruchomosci
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
luty 7, 2003
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
Nieustający festiwal sitcomu
luty 20, 2006
Marek Olżyński
(Ostrzeżenie) Samoobrona za Geremkiem
lipiec 15, 2004
National Alliance Review of A People That Shall Dwell Alone (Praeger, 1994)
kwiecień 13, 2005
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media