ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
więcej ->

 
 

Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?

Przypominam, często już zapomniane, wcześniejsze publicznie działania min. Religi:

1.W 1985 roku przeprowadza jako pierwszy w Polsce, transplantację serca, 18 lat po takiej operacj przeprowadzonej w RPA. Jest wzorcem człowieka sukcesu PRL.
Hasło: Polak potrfi!

2. Do Parlamentu Kontraktowego w 1989 r kandyduje z list PRON i jak inni z tej listy, przegrywa wybory;

3. Do polityki wraca na prośbe L.Wałęsy by z A. Gwiżdzem tworzyć BBWR popierający prezydenta Wałęsę;

4. Pod koniec poprzedniej kadencji, Religa jest promowany przez media jako autor projektu ustawy o ochronie zdrowia. Zbieraniem podpisów pod ustawą zamuje się Superexpress, przez kilka tygodni drukując miliony formularzy i namawiając czytelników do składania podpisów. Czy promowanie Religi i ustawy gazeta robiła za czyjś pieniądze i na zlecenie czy "pro publico bono", tego się nie dowiemy. Możemy tylko podejrzewać. Podpisy zebrano, do teraz projektowi nie nadano biegu;

5. Religa staje się najważniejszym kandydatem w wyborach prezydenckich. Początkowo jest na pierwszym miejscu. Ma b.silne poparcie mediów. Czy, jakie i za ile reklam za to zlecono? Na to pytanie znamy i nie poznamy odpowiedzi. Razem z Religą, kandydatem na prezydenta do wyborów parlamentarnych miała iść Partia Centrum ( stare RS AWS).

6. Ponieważ wybory prezydenckie i parlamentarne odbywają się w tym samym czasie, kampanie wyborcze partii i kandydata na prezydenta, muszą się wspierać. Partia Centrum nie rejestruje list wyborczych,więc pupil mediów ,rezygnuje z kandydowania do urzędu Prezydenta RP;

7. Religa przekazuje swe poparcie najsilniejszemu, jak wtedy się wydawało. Przechodzi do PO, która wg. mediów i sondaż ma mieć przewagę nad PiS. Szykowany jest na ministra zdrowia PO;

8. Gdy okazuje się ze to PiS wygrywa wybory, Religa natychmiast przenosi się do PiS by zostać ministrem zdrowia w rządzie PIS.

9. Obecnie stara się jak może. Lekarze protestują a on ma argumenty by załatwiać im podwyżki. Ubolewa że w tym roku już więcej się nie da. Widocznych działań by uszczelnić system ochrony zdrowia nie prowadzi.

10 Ponoć wyleczony alkoholik
29 sierpień 2007

abstynent 

  

Archiwum

Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
Absudalny Dramat Imperium Bush’a
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Protegowanie ekstremistow i gnębienie działaczy pokojowych w Izraelu
maj 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Poprawny politycznie
styczeń 7, 2007
Bogusław
Jan Józef Lipski Ojciec Różowego Salonu
lipiec 11, 2006
Karol Górski
Prymitywna rusofobia tygodnika WPROST inspiracją do nauki demokracji...od Rosji
wrzesień 16, 2007
tłumacz
Eksploatacja Ameryki przez Żydów?
maj 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
KLIMAT MIASTA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
Wielkie dzieła za niewielkie pieniądze
listopad 7, 2005
zaprasza.net
Szczyt bezczelności
listopad 11, 2003
Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn
maj 1, 2003
Normalny człowiek polityki się nie ima
marzec 22, 2007
Marek Olżyński
Cisza informacyjna w sprawie lokalizacji amerykańskich rakiet na polskim terytorium
kwiecień 21, 2007
pnlp
Zbyteczne znaki drogowe
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prezentów nie dostarczono przez 9 dni!
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tajne w Polsce statystyki dotyczące liczby wiezniow, a i w USA tez chyba nie nagłaśniane...
marzec 1, 2008
tłumacz
Polityczna Niepoprawność
marzec 18, 2008
Marek Jastrząb
Jeden milion sto trzydzieści tysięcy siedemset zabitych irakijczyków (1130689)
grudzień 12, 2007
Felek Stankiewicz
Replika pokoju Anny Frank powstanie w... anglikańskiej katedrze w Liverpool
wrzesień 20, 2007
bibula
Czy jesteśmy skazani na bezsilność
październik 14, 2003
Adam Zieliński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media