|
Zakłamana retoryka sędziów
|
|
51 proc. ankietowanych przez CBOS negatywnie ocenia ogólne funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości - 36 proc. ma pozytywną opinię. Tylko 4 proc. Polaków uważa, że orzekając wyroki, sędziowie nie podlegają żadnym naciskom z zewnątrz - wynika z sondażu CBOS.
Wyniki tego wątpliwego sondażu wykorzystywane są przez kastę sędziowską w argumentacji, że "zawsze połowa jest przegranych.
Nie odpowiadają tylko: czy przegrywają ci - którzy zgodnie z Prawem powinni?, bo wedle mojego doświadczenia - Sądy są siedliskim ogromnej korupcji! i ostatnie aresztowania w Krakowie, doskonale tego dowodzą.
Jest jednak kwestia, której NIKT nie porusza. To przestępstwo ciągłe w którym uczestniczy CAŁY Wymiar Prawa Trzeciej RP.
Zgodnie z artykułem 115 paragraf 13 Kodeksu Karnego Sędziowie są "funkcjonariuszami publicznymi".
Zatem podlegają pod artykuł 231 § 1 Kodeksu Karnego który głosi: "Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. "
Konstytucja RP - na którą powołuje się kasta sędziowska głosi: "1. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd."
Już sam fakt, że na najprostszą sprawę czeka się pół roku, by później z powodu jawnej arogancji Sędziów toczyła się latami jest ewidentnym dowodem jawnego lekceważenia obowiązków służbowych przez Sędziów!
Nie mówiąc już o tym, że nawet nie raczą zaglądnąć do akt sprawy, a potem wydają wyroki w oparciu o układy z adwokatami!
Tych ludzi powinno się natychmiast pozbawić prawa wykonywania zawodu sędziego, a w skrajnych wypadkach postawić przed NAPRAWDĘ niezawisłym sądem!
|
|
21 grudzień 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pchła na nied?wiedziu
kwiecień 21, 2007
p.g.
|
Wielkie oszustwo
sierpień 8, 2003
Grazyna Dziedzinska
|
Przemówienie Dorna, którego nie chciano słuchać
listopad 23, 2007
Ludwik Dorn
|
Komunikat Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
styczeń 1, 2005
dr Leszek Skonka
|
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
|
Reżim Busha zamierza zaatakować Iran przy pomocy nuklearnej broni taktycznej
październik 1, 2006
Dorota Szczepańska
|
Lekcja prezesa Cato Institute dla prezydenta Polski
marzec 11, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przepraszam
październik 1, 2006
mik4
|
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Czy głupie prawo to jeszcze prawo?
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kasablanka i Bordo
maj 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie ma nic za darmo
maj 1, 2003
Andrzej Kumor
|
Zamach pełznie coraz wyżej
lipiec 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie tylko Rosjanie chcą Putina na III kadencję...
październik 30, 2007
marduk
|
MPK w Krakowie podwyższa ceny biletów, a jednocześnie kupuje automaty do sprzedaży biletów za 8 mln zł
grudzień 30, 2004
aaa
|
Człowiek człowiekowi zgotował taki los
styczeń 11, 2008
Dorota Feluś
|
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
|
sss
październik 25, 2004
|
Cracks in Zionism
sierpień 10, 2007
by Charley Reese
|
|
|