ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
więcej ->

 
 

Wbrew narodowi. SOBCZAK i SZPAK

Panowie Kwaśniewski i Miller, wbrew Narodowi i Konstytucji, zdecydowali o udziale Polski w wojnie z Irakiem. Dzięki temu staliśmy się jednym z agresorów.
Napadając na suwerenne państwo, okryliśmy się hańbą. I to wszystko w imię amerykańskich interesów na Bliskim Wschodzie. Kwaśniewski, mówiąc o racjach, jakie stały za tą decyzją, najpierw powtórzył wszystkie propagandowe bzdury, jakimi Wuj Bush od miesięcy karmił Amerykę i świat, a potem przypomniał nam rok 1939. Właśnie z powodu tej daty teraz musimy z Wujem Bushem iść na wojnę, bo to ponoć gwarantuje, że 39 rok już się nam nie powtórzy. Cóż za podziwu godna pewność. Ale nie mówmy, co się nie powtórzy, tylko powiedzmy, co się dzięki Kwaśniewskiemu i Millerowi już powtórzyło. Ano powtórzył się 1968 rok! Wtedy Ich starsi towarzysze partyjni, z tą samą wiarą i oddaniem, żarliwie deklarując dozgonną miłość i przyja?ń do ZSRR, najechali Czechosłowację. Spadkobiercy tego partyjnego betonu zbrojonego radziecką stalą dziś pokryli się całkowicie amerykańskim sidingiem i wypisz, wymaluj robią dokładnie to samo. Widać taka już natura komuszków, że jak nie mają nad sobą jakiegoś Pana, to żyć nie potrafią.
Dlatego społeczeństwo nie może być bierne. Tych sługusów, którzy nie liczą się z opinią Narodu, świadomie łamią Konstytucję, trzeba jak najszybciej postawić przed Trybunałem Stanu. Krew, która leje się na tej bandyckiej wojnie, plami nie tylko ręce Kwaśniewskiego i Millera, ale również Narodu Polskiego. Dla prezydenta i premiera mamy zero szacunku i wiele pogardy. Szczególnie za bezczelne i aroganckie wmawianie Rodakom, iż Polska nie bierze udziału w tej wojnie. Nie bierze? Nasi żołnierze udali się tam na wczasy? Nie, oni pojechali na wojnę! Jeżeli prezydent, zwierzchnik sił zbrojnych, nie wie, że wojna to nie tylko front, ale również jego zaplecze, to niech zapyta pierwszego z brzegu szeregowca. Faktu, iż Polska bierze bezpośredni udział w wojnie nie da się ani zagadać, ani tym bardziej zakłamać. O udziale Sejmu w tym wojennym skandalu nie ma co wspominać. Nawet nie raczył zebrać się, bo cóż to dla naszego parlamentu za sprawa, bezprawne wysłanie polskiego wojska na wojnę z Irakiem.


Po obaleniu komuny dziennikarze publicznej TV oznajmili, że od teraz wiadomości przez nich podawane będą dobre, złe, ale zawsze prawdziwe. Co z tej deklaracji zostało? W zasadzie nic. Red. Pieńkowska, Milewicz i im podobni, w ostatnim czasie zrobili z programów informacyjnych i publicystycznych ordynarne propagandówki prowojenne. Na wszystkich kanałach TVP trwa festiwal entuzjastów tej wojny. 3/4 Narodu jest wojnie przeciwne, a w TVP głosów na „nie” jak na lekarstwo. Dziennikarze telewizji publicznej mają obowiązek rzetelnie informować, a nie uprawiać propagandę, jakakolwiek by ona była. A jeżeli się szanownym dziennikarzom to nie podoba, to proszę się przenieść do telewizji prywatnych. Gorąco polecamy FAKTY (TVN). Tam będą mogli do woli, razem z Lisem, szczebiotać pełni zachwytu dla wojennych poczynań Wuja Busha. A` propos Lisa.
Czujemy się rozczarowani. Takie wydarzenie, a on nie zabrał swojego TVN-owskiego kramiku, nie rozstawił namiotu w centrum Bagdadu i nie relacjonuje na żywo przebiegu wojny, tylko został w studiu i rozpaczał, że Amerykanie nie zrzucili na Irak od razu 3 tys. bomb, czym zepsuli mu całe widowisko.



PS Z ostatniej chwili! Jak doniósł red. Bader, bomby obecnie zrzucane na Irak są tak samo piękne i inteligentne jak red. Lis.
25 marzec 2003

http://angora.pl/ 

  

Archiwum

Inteligent z Warszawy
sierpień 11, 2006
Adam Wielomski
Mały wielki człowiek
luty 16, 2003
Artur Łoboda
Geje a opera mydlana
grudzień 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Piętnowanie "wszystkiego, co niesie ze sobą nienawiść i pogardę".
marzec 8, 2008
Artur Łoboda
Bredzenie psychopaty. "Balcerowicz: Do strefy euro najlepiej w 2007 roku"
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
Nowe Prawo: Moralność Pani Dulskiej
wrzesień 17, 2004
dr Adam Sandauer
Brońmy się przed zdradą
czerwiec 30, 2004
Marek Kamiński
Ameryka traci wpływy w byłych republikach sowieckich
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Informatyczne problemy
czerwiec 16, 2003
red. Krzysztof
Bank żąda, Polska musi?
styczeń 17, 2003
Jan Czarski
Zatupanie murów Jerycha
październik 8, 2003
Artur Łoboda
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
maj 28, 2008
Marek Jastrząb
Przyjazne przesiadki
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
1/3 zdrowego rozsądku?
grudzień 11, 2002
(J.ŚW) http://www.dziennik.krakow.pl
Tolerancja ?
sierpień 21, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
I am a Zionist
kwiecień 19, 2007
2007 Mark Glenn
Brazylia Uniezależnia się od Ropy Naftowej
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Białoruś chce poprawy stosunków z Polską
grudzień 10, 2002
Piotr Mączyński
Premiera "Castingu" - Marianny Dembinskiej
marzec 21, 2006
md
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media