|
Czy zdemontować Unię Europejską?
|
|
W swoim życiu naprawiłem setki przedmiotów - przy czym określenie "naprawa" nie jest do końca właściwe, albowiem wiele z tych przedmiotów przywracałem do stanu używalności.
Na czym to polegało?
Uszkodzeniu ulega na ogół najsłabszy element i jest nim najczęściej nadmiernie rozbudowana elektronika, bądź jakieś dodatkowe funkcje.
Moje naprawy polegały zwykle na obejściu funkcji niekoniecznego w urządzeniu - wadliwego elementu.
Więc po naprawach prawie zawsze pozostawały mi jakieś części, bo demontowałem uszkodzony moduł.
W obecnym okresie coraz rzadziej zdarza mi się cokolwiek naprawiać, bo swój cza wyżej cenię - niż wartość niektórych przedmiotów.
Dlatego - w wypadku bardziej skomplikowanych uszkodzeń - wyrzucam przedmiot do utylizacji.
Tak jest - w wypadku zaprogramowanych funkcji starzenia - w elektronice - które bezczelnie tworzą producenci.
Szkoda czasu na jakąkolwiek naprawę i lepiej od razu taki bubel wyrzucić.
Unia Europejska to piękne opakowanie - pod którym ukryto bardzo niebezpieczne dla Europejczyków funkcje zniewolenia.
Za frazesami o "wspólnej Europie" kryje się orwellowski świat zniewolenia umysłów.
Zanim podejmie się decyzję o wyjściu z Unii Europejskiej - warto choćby prze chwilę zastanowić się: czy istnieje możliwość odłączenia "przewodu sterującego" Unią z Berlina.
Bo gdyby to się udało - to pozostałaby w rękach zbędna część, a "przedmiotowi" przywrócona zostałaby pierwotna sprawność.
By jednak sprawdzić stan uszkodzenia - musi się zdjąć obudowę, by przynajmniej oglądnąć wnętrze.
I to się dzieje - od czasu ponownego wyboru Tuska.
Powoli rozpoznajemy "wnętrze" Unii Europejskiej.
Foto: unijny odpowiednik orwellowskiego O’Brien'a
|
|
13 marzec 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Dlaczego w Polsce jest o 30% rencistów więcej
niż w państwach o podobnej historii?
październik 23, 2003
Adam Sandauer
|
Petycja namaszczona talmudem
sierpień 25, 2006
bibula.com/xah
|
A w Polsce okradają w majestacie prawa...
czerwiec 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
|
JESZCZE DOM I JESZCZE DOM
styczeń 26, 2003
Mordechaj Gebirtig (ok 1936 r.)
|
Powrot
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
|
Jurek
lipiec 8, 2008
Marek Jastrząb
|
Światowy Dzień Chorego 11.02.04
styczeń 24, 2004
Adam Sandauer
|
Polacy nie umieją i nie chcą rządzić się w własnym kraju
styczeń 16, 2003
PAP
|
Śmierć Fenixa
czerwiec 5, 2006
Marek Olżyński
|
3 maja rocznica uchwalenia pierwszej polskiej Konstytucji
maj 3, 2003
|
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
G... zawsze pływa po wierzchu szamba
styczeń 24, 2007
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
|
"Gospodarka działa normalnie"
kwiecień 1, 2004
PAP
|
List otwarty do Prezesa Rady Ministrów Pana Jarosława Kaczyńskiego
sierpień 28, 2006
|
Westchnąć tylko, och!
maj 1, 2007
Marek Olżyński
|
Pikieta z balonikiem.
Antyunijne, choć niebieskie
marzec 3, 2003
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/
|
Długi Cień Konszachtów Rosyjsko Niemieckich
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Śmiać się, czy płakać?
listopad 25, 2003
|
Może to sygnał...
grudzień 28, 2005
Niepodległość Polski Katolickiej
|
|
|