ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Obama trudniejszy do okiełzania przez Żydów niż Bush? 
13 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Rocznica Powstania Warszawskiego 
1 sierpień 2009      Artur Łoboda
Czemuś biedny - boś głupi 
6 lipiec 2009      Artur Łoboda
Śledztwo Millera = śledztwo Ignatiewa 
5 luty 2018     
Naród Polski został podbity, Rząd zdradził 
6 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Zdrada wśród Żołnierzy Wyklętych 
9 lipiec 2016     
Znienawidzony przez platformowców film 
16 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Aforyzmy 6 Zygmunt Jan Prusiński  
21 lipiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Ewa Zajączkowska Hernik w Parlamencie Europejskim 
19 lipiec 2024      Artur Łoboda
Nie ma argumentu za wspieraniem Izraela, który byłby zarówno logiczny, jak i moralny 
4 wrzesień 2024      Caitlin Johnstone
Czy Braun do końca oszalał? 
17 kwiecień 2020     
Boże, chroń nas przed takimi przyjaciółmi 
1 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Ścieki już same się plączą  
28 marzec 2022      Artur Łoboda
Od 22 lat prowadzona jest przeciwko Narodowi Polskiemu wojna 
13 listopad 2011      Artur Łoboda
NIE ZNALIŚCIE TEGO POSŁA! Mega orka o tym za co dostał fuchę TUSK. Jak zniszczono polskie stocznie? 
27 kwiecień 2019      Alina
Petryfikacja 
30 marzec 2015      Artur Łoboda
Skuteczna metoda na "teoretyków spisku" 5G i kowida 
17 grudzień 2020     
«Cyberpandemia będzie jeszcze groźniejsza od Covida-19»: Według Schwaba: «To, co najgorsze jest dopiero przed nami» 
14 luty 2021      Phil
Jasnowidze kowidowi 
24 styczeń 2022     
Lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać 
9 kwiecień 2020     

 
 

Czy żołnierze ONZ byli wykorzystywani jako kanadyjscy „gliniarze” podczas autorytarnej odpowiedzi Trudeau na Konwój Wolności?

 
 
Oszałamiające wideo opublikowane w tym tygodniu w Internecie wydaje się potwierdzać doniesienia o „pogłoskach”, że kochający Chiny kanadyjski premier Justin Trudeau, „absolwent” szkoły Młodych Liderów Światowego Forum Ekonomicznego, wykorzystał siły ONZ do stłumienia protestu „Konwoju Wolności”. w Ottawie.
 
Wcześniej, jak donosił Natural News, kanadyjscy „policjanci” byli fotografowani w mundurach, które nie miały plakietek ani numerów odznak, co oznaczało, że byli całkowicie anonimowi, nawet gdy w weekend brutalnie konfrontowali się i aresztowali kierowców ciężarówek i ich zwolenników Freedom Convoy.
 
Teraz, zgodnie z klipami wideo opublikowanymi w Sons Of Liberty Media, Kanadyjczycy potwierdzili, że samoloty oznaczone przez ONZ wylądowały na pobliskich lotniskach, co nadaje większą wagę poprzednim doniesieniom o oddziałach ONZ na kanadyjskiej ziemi na prośbę Trudeau.
 
„Zastanawiam się, skąd pochodzili ci wszyscy gliniarze w Ottawie”, mówi mężczyzna nagrywający wideo, dodając, że na samolocie nie ma śniegu, chociaż w okolicy padało od kilku dni.
 
„Być może jest to powód, dla którego bandyci w Ottawie w sobotę nie mieli odznak ani nazwisk na swoich mundurach i demonstrowali swoje okrucieństwo przeciw pokojowym protestującym” – spekulowały Sons of Liberty Media, dodając:
„Może też być powodem, dla którego nazistowscy zdrajcy w RCMP (Royal Canadian Mounted Police) są zachęcani do własnych tyranii przeciwko własnym ludziom, jak doniesiono w sobotę, kiedy członkowie RCMP oklaskiwali deptanie starszej kobiety i innych końmi dosiadanymi przez bandytów RCMP”.


    OBEJRZYJ: Policja w Ottawie atakuje Alexę pałką za nagranie ich. Miało to miejsce 15 minut przed tym, jak ci sami funkcjonariusze strzelali do niej z pistoletu alarmowego.
    Pomóż wesprzeć jej prawną walkę z nimi na https://t.co/8agVavgIm8 pic.twitter.com/YIAcrgGaFb
    — Efron Monsanto ???? (@realmonsanto) 19 lutego 2022


„Pamiętaj, że te diabły mogą pojawiać się nie w tradycyjnych niebieskich hełmach, ale podszywając się pod policję miasta.
To przestępstwo i zdrada” – dodano w raporcie.
 
Trudeau został ostro skrytykowany przez parlamentarzystów z powodu powołania się na „Ustawę o sytuacjach nadzwyczajnych”, aby rozprawić się z protestem przeciwko szczepionkom przeciwko COVID-19, i został skrytykowany przez libertarian w Europie i Stanach Zjednoczonych, choć nie był to ani odgłos protestu. pochodził z reżimu Bidena, który ma zająć się własnym konwojem truckerów jeszcze w tym tygodniu.
 
„Premier Kanady, sposób, w jaki się teraz zachowuje – jest dokładnie jak tyran, jak dyktator.
Jest jak Ceaucescu w Rumunii”, powiedział eurodeputowany Cristian Terhe? z Rumunii podczas przemówienia w Parlamencie Europejskim w Brukseli .
„Jeśli masz wątpliwości co do szczepionek, jesteś wyrzutkiem.
Jaka jest różnica między tym, co robi, a tym, co wydarzyło się pod rządami Inkwizycji?
 
„Z jednej strony mówią dobrze, że nie powinniśmy wierzyć w Boga” – kontynuował Terhes, porównując wysiłki XII-wiecznego Kościoła katolickiego, by znaleźć i wyeliminować tak zwaną herezję w Europie i obu Amerykach.
„Ale z drugiej strony mówią »wierzą w naukę«” – powiedział o rządach zachodnich.
 
„Nie musimy.
Nauka nie polega na wierze.
Nauka to pomiary, wnioski, hipotezy i argumenty – dodał.
 
Następnie zaoferował swoje wsparcie kanadyjskim kierowcom.
 
„Mam nadzieję, że ten ruch na rzecz wolności i praw rozprzestrzenia się na całym świecie” – powiedział.
„Ponieważ w ostatecznym rozrachunku musimy upewnić się, że wybrani urzędnicy rozumieją, że zostali wybrani na te urzędy dla ludzi.
Nie po to by zachowywać się jak panowie niewolników”.
 
W zeszłym tygodniu Trudeau wywołał oburzenie wśród członków parlamentu, gdy odpowiedział na krytykę ze strony jedynej członkini Żydowskiej Partii Konserwatywnej w izbie, porównując protestujących do nazistów.
 
„Jeśli Kanadyjczycy mają ufać swojemu rządowi, ich rząd musi ufać Kanadyjczykom”, powiedziała Melissa Lantsman, powtarzając słowa Trudeau z 2015 roku .
 
Lantsman następnie wspomniała, jak niedawno nazwał protestujących „bardzo często mizoginistycznymi, rasistowskimi, nienawidzącymi kobiet, zaprzeczający nauce, marginesem”.
 
„Ten sam premier, sześć lat później, gdy podsyca płomienie nieuzasadnionej sytuacji kryzysowej w kraju” – powiedziała Lantsman.
 
„Kiedy premier się zgubił?” zapytała.
 
„Członkowie Partii Konserwatywnej mogą stanąć po stronie ludzi, którzy wymachują swastykami, mogą stanąć po stronie ludzi, którzy wymachują flagą Konfederacji” – powiedział Trudeau, wywołując oburzoną reakcję innych członków parlamentu.
„Zdecydujemy się stanąć po stronie Kanadyjczyków, którzy zasługują na to, aby móc dostać się do swojej pracy, aby móc odzyskać swoje życie.
Te nielegalne protesty muszą się skończyć i tak się stanie.
 
Czy to użycie zbirów w mundurach ONZ „stojących z Kanadyjczykami”?
 
  
Źródło:
faked.news/2022-02-25-un-troops-posing-canadian-cops-trudeaus-authoritarian-response-freedom-convoy.html
1 marzec 2022

JD Heyes 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kto narozrabiał w moim mieście?
luty 15, 2008
Marek Olżyński
Armia chce działań - wielkie fiasko
lipiec 20, 2006
Ran HaCohen
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
Giertych mial w pierwszym planie objac teke ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
"Gospodarka działa normalnie"
kwiecień 1, 2004
PAP
W pogoni za pewnym zyskiem, czyli "gospodarka" spekulacji
lipiec 5, 2002
Zbigniew Żukowski
Wirtualny i realny ruch narodowy
lipiec 4, 2008
Paweł Ziemiński
Kto "załatwił" ZPB, a raczej Polaków na Białorusi?
marzec 3, 2006
Bush i Cheney zostaną aresztowani w Vermont?
styczeń 28, 2008
z AFP - Ziemowit Szczerek
Co z unia ?
październik 28, 2005
przesłała Elżbieta
Ochrona zdrowia Narodu
październik 18, 2008
Dariusz Kosiur
Wyjazdy lekarzy?
październik 29, 2004
Adam Sandauer
Wiersze to jak ptaki, wyfruwają z moich rąk
wrzesień 12, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
Gaz ziemny na tle obecnych zagrożeń wojennych
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Bunt w wojsku, salwa w Biały Dom"
styczeń 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ojczyzna Żydów, Deklaracja Balfour’a Destabilizacja Świata
grudzień 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gwałt dopustem bożym
marzec 6, 2009
BBC/PAP
NIEZALEŻNOŚĆ GAZET I INNYCH MEDIÓW?
kwiecień 7, 2008
Marek Jastrząb
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media