ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Mniej słów - mniej szkód 
18 kwiecień 2022      Artur Łoboda
Strzeżmy się tych ludzi 
30 czerwiec 2010      Artur Łoboda
Tyrania przed nami 
9 luty 2022     
Antywojenny protest w Stuttgarcie 
3 kwiecień 2021     
Kolejna próba oszustwa wyborczego 
24 maj 2015      Artur Łoboda
Dlaczego Sendlerowa nie otrzymała Pokojowej nagrody Nobla? 
15 luty 2020     
Wiersze z książki "Życie z duchami"... (23 Stycznia 2013 o godzinie 11:00) zmarł Jan Wanago z Wrześnicy (ur. 8.03.1935), Bard Ziemi Sławieńskiej ! 
28 styczeń 2013      Zygmunt Jan Prusiński
Kolejne motywy napaści „Wolnego Świata” na Libię 
6 kwiecień 2011      Gasienica
IRONIA: Elon Musk grozi złożeniem sprawy o zniesławienie przeciwko Anti-Defamation League za prowadzenie bojkotu reklamodawców przeciwko X (Twitter) 
12 wrzesień 2023      Belle Carter
Spaliny same się filtrują, czyli genialne rozwiązanie procesu spalania - praktycznie bezemisyjne.  
17 grudzień 2018      Alina
Śmieć "rzecznik" 
28 czerwiec 2017     
Torture in Iraq Continues, Unabated 
22 wrzesień 2010      przysłał ICP
Wielki reset wkracza w globalną tyranię 
1 październik 2021     
Ścięta brzoza jako wyraz patriotyzmu, czyli jak polscy kamikadze spadają na drzewa 
6 grudzień 2013      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Kto tak naprawdę Wami rządzi? 
21 grudzień 2023     
Kilka uwag o ekonomii 
15 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Tusk poleciał do Indii 
5 wrzesień 2010      Goska
Mordercy żyją wśród Nas! 
6 listopad 2022     
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (01.08.2011) 
27 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Rok temu zmarła Elżbieta Gawlas 
21 styczeń 2013      Artur Łoboda

 
 

Hipokryzja islamizacji





U nas w Polsce pokazujący się na paradach koleś w damskich ciuszkach pozywa twórcę inicjatywy “NIE dla islamizacji Europy” i to jest walka z rasizmem. W Londynie zaś muzułmanie rozdają ulotki pod ochroną policji, w której wzywają do dżihadu w obronie kalifatu Państwa Islamskiego i to jest… no właśnie. Co to niby jest?


TUTAJ http://parezja.pl/londynie-nawoluja-wspierania-kalifatu/ link do opisu wspomnianego wydarzenia. Scotland Yard stwierdził, że treść ulotek, które nawoływały do walki po stronie kalifatu naruszają przepisy antyterrorystyczne. Mimo tego organizatorzy otrzymują ochronę policji. Tak dzieje się w stolicy jednego z krajów, który niósł cywilizację na cały świat. Czemu tak się dzieje? Dlaczego media tego nie chciały nagłośnić? Bo to nie politpoprawne.

Chyba tylko idioci oraz ignoranci będą w stanie uwierzyć, że brak reakcji na kolejną akcję (jeszcze) mniejszości narodowej na Wyspach jest pomyłką czy niedopatrzeniem tamtejszych władz. Rządzący Wielką Brytanią w sposób świadomy pozwalają na rozprzestrzenianie się elementów wrogich Zjednoczonemu Królestwu. Cel? Przemiana społeczna i wzmocnienie pozycji imigrantów, by stworzyć człowieka bez tożsamości i narodowości. Człowieka bez korzeni, którym łatwo będzie manipulować i który nie będzie wyznawał żadnych wyższych wartości.
Na Bliskim Wschodzie z kolei wspomniany kalifat dokonuje największej od czasów II wojny światowej rzezi ludności. Media oczywiście zdawkowo o tym informują, przymuszone przepływem informacji przez portale katolickie oraz niezależne. USA łaskawie zdecydowały się dokonywać nalotów na cele w ISIS. Szef pentagonu ostatnio zauważył, że bandyci z kalifatu są niezwykle silnie finansowani.

Szkoda tylko, że media mainstreamowe nie podkreślają faktu, że bestialski kalifat składa się m. in. z terenów pod kontrolą syryjskich “rebeliantów” (czyli terrorystów i najemników), których zarówno USA jak i Unia Europejska wspierały jako “bojowników o wolność” w wojnie z “autorytaryzmem Assada”. Niemniej amerykańska machina wojenna się kręci, koncerny zbrojeniowe mają zyski. I wszyscy są zadowoleni. No, może poza ofiarami muzułmanów na terenach kontrolowanych przez ISIS. Ale kto by się nimi przejmował.

W końcu określenie “holokaust” może dotyczyć tylko Żydów i tylko Żydzi mogli być w historii maltretowani i masowo mordowani.
No bo przecież na pewno nie chrześcijanie. Taki przynajmniej przekaz media mętnego nurtu próbują puszczać w świat.


Muzułmanie próbowali już wprowadzać dzielnice z prawem szariatu w Londynie, teraz nawołują do walki w obronie kalifatu. Czy następną ich akcją będzie wzywanie do walki z brytyjskim rządem? Nie uważam się za ksenofoba czy rasistę. Natomiast mówię NIE dla islamizacji Europy. Lepiej dla Brytyjczyków, by w końcu zajęli się zrobieniem porządku w swoim państwie.



http://3obieg.pl/hipokryzja-islamizacji



-
27 sierpień 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
UŻYTECZNE PRAWA RZˇDZACE PRACˇ ZAWODOWˇ
sierpień 19, 2002
Ile wyniesie kampania wyborcza w USA. Czy wystarczy mld dolarów.
styczeń 28, 2008
Gregory Akko
Walka o dominację nad światem
październik 10, 2008
Gregory Akko
Fire Wolfowitz
kwiecień 13, 2007
Ben Wikler
Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
Whose Holocaust is it?
wrzesień 23, 2007
przysłał ICP
Belka zadowolony z obniżki stóp
czerwiec 27, 2002
PAP
Przypadek czy koordynowana polityka demograficznego wyniszczania Rosji?
marzec 23, 2008
tłumacz

Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi


marzec 6, 2003
Lepper: w wyborach tylko porozumienia programowe
lipiec 31, 2002
PAP
Ziarno w popiele
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
Zdradliwy w USA miesiąc sierpień?
lipiec 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dokąd Polsko ?!
luty 21, 2003
Artur Łoboda
Bankier-czytaj złodziej
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Świadomości nigdy nie za wiele...
czerwiec 20, 2004
Piotr Zabielski
PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa
marzec 24, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Na siódmą rocznicę istnienia Portalu
marzec 20, 2009
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media