ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
więcej ->

 
 

Komuniści chronieni przez Żydów?




Dyskusja na temat pracy Jolanty T. Pekacz z 2001 roku, pod tytułem: „Komunizm Dwudziestego Wieku – Wzlot i Upadek Iluzji” a zwłaszcza ostatniej recenzji Jana Peczkis’a pod tytułem: “Dlaczego Komunizm nie Został Potępiony na Równi z Nazizmem” zwraca uwagę na fakt, że wśród wydawców, w mediach i na uniwersytetach, wielkie wpływy mają lewicowi Żydzi, którzy są solidarni z Żydami na służbie ideologii i działalności partii komunistycznych. Masowa obecność Żydów w rewolucji bolszewickiej jest faktem niezaprzeczalnym.

Mniej osób zdaje sobie sprawę z faktu, że terror komunistyczny był prowadzony w tradycji tysiącletniego terroru rabinów nad społecznościami żydowskimi do połowy dziewiętnastego wieku. Tradycja ta jest kontynuowana w Izraelu, zwłaszcza w instrukcjach kapelanów talmudystów dla żołnierzy izraelskich jak to szczegółowo opisuje profesor Izrael Szarak. Pozostałość tej tradycji wśród Żydów widać do dziś w USA, na przykład przy zbiórkach pieniędzy na pomniki Holokaustu. Po prostu bogaci Żydzi dostają rachunki ile mają dać na ten cel i większość daje bez szemrania. Wśród innych grup etnicznych jest to nie do pomyślenia.

Faktem jest, że wielu zbrodniarzy nazistowskich stanęło przed sądem za ich udział w masowych mordach, podczas gdy ani jeden komunista nie był sądzony, mimo tego, że komunizm pochłonął bez porównania więcej ofiar niż nazizm. Naturalnie podstawową różnicę stanowi fakt, że Niemcy wojnę przegrały a Związek Sowiecki był zwycięzcą dzięki USA, gdzie w polityce, w mediach i na uniwersytetach wielkie wpływy mają Żydzi.

„Czarne Księgi Komunizmu” dyskutują o kryminalnym aspekcie zbrodni komunistów jak też o ich cechach związanych z totalitaryzmem oraz powodami ekonomicznymi i politycznymi, które przyczyniły się do upadku komunizmu w Europie, mimo braku poważnych ruchów oporu. Autorka Pekacz cytuje optymistyczne opinie o komunizmie sowieckim, niektóre tendencyjne i inne spowodowane brakiem wiedzy o rzeczywistości sowieckiej.

Stwierdza ona, że ten brak wiedzy był politycznie poprawny, mimo wielu wiarogodnych raportów już z latach 1920 i 1930. Pakt Hitlera ze Stalinem z 1939 roku poszedł szybko w niepamięć, w cieniu wojennego przymierza Aliantów ze Stalinem, mimo szybko następującej Zimnej Wojnie.

Pekacz pyta czy „Żydo-centryczna” propaganda i usuwanie wiedzy o innych ofiarach mordów dwudziestego wieku spowodowała istniejący stan rzeczy. Faktycznie wiek dwudziesty jest znany jako wiek śmierci, w którym zostało zabite ponad dwieście milionów ludzi, więcej niż było zabitych, we wszystkich minionych stuleciach historii ludzkości. Oczywiście w takiej perspektywie wojenna tragedia Żydów reprezentuje mniej niż trzy procent strat w ludziach w dwudziestym wieku.

Żydzi tacy jak Lazar Kaganowicz, który wprowadzał kolektywizację w latach trzydziestych, zabił głodem dwa razy więcej sowieckiej, zwłaszcza Ukraińskiej, ludności wiejskiej niż Hitler zabił Żydów dziesięć lat pó?niej. Żydzi chwalili, się, że w Kijowie ani jeden Żyd nie był głodny w tym samym czasie. „Głodomór” ten obecnie jest dokładnie opisywany na Ukrainie.

Pekacz pisze, że obecnie próby udowadniania, że zbrodnie komunistów powinny być uznawane na równi ze zbrodniami nazistów, media zachodnie interpretują jako odwracanie uwagi publiczności od zbrodni faszyzmu i od Holokaustu. Faktycznie zbrodnie komunistów są traktowane jako swego rodzaju konkurencja o pierwszeństwo w wiedzy ogółu oraz oburzeniu ogółu publiczności z powodu Holokaustu, jakoby symbolu ostatecznego zła człowieka.






Date: Wed, 10 Sep 2008 10:24:35 -0500
Subject: Why Wasn't Communism Condemned as Much as Nazism
Here is my review of a review, recently appearing at http://www.amazon.com. Although many reasons could be advanced for the west's leniency towards Communism, not the least of which is the left-wing dominance of media and academia, other reasons also come into play:

Review of TWENTIETH-CENTURY COMMUNISM—THE RISE AND FALL OF AN ILLUSION, by Jolanta T. Pekacz (2001). Originally published in the Canadian Journal of History 36(2)311-315.

Reviewer: Mr. Jan Peczkis

Why Wasn’t/Isn’t Communism Condemned as Much as Nazism?

This review of books about Communism, notably Courtois’ BLACK BOOK OF COMMUNISM, discusses such things as its criminality, its totalitarian and non-totalitarian aspects, and causes of its collapse in Europe with and without the existence of sizeable dissident movements.

Pekacz rejects the premise that the rosy western view of Communism, in the first decades of its rule, stemmed from ignorance about its policies: “Despite the secrecy with which the Soviets were handling their internal affairs, credible reports about the reality of Communism began to make their way to the West in the 1920’s and 1930’s.” (p. 313).

The anti-fascist movement and the western-Soviet alliance against Hitler tended to blunt criticism of Communism in successive decades. But what about the situation since then? Could the Judeocentric emphasis on Jewish victimization at the expense of non-Jewish victims of the Nazis have extended to the de-valuation of Communist genocide? Pekacz comments: “Claiming that Communist crimes deserve the same recognition as Nazi crimes has been interpreted by some as an attempt to divert that attention of the general public from its preoccupation with fascism and the Holocaust. Communist crimes are presented as competing for primacy in public memory and imagination with the Holocaust, the symbol of ultimate human evil.” (p. 312).

www.pogonowski.com
13 wrzesień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
Polska polityka energetyczna
lipiec 1, 2007
.
Nowe elity
kwiecień 16, 2008
przeslała Elżbieta Gawlas
Świte?ja, lodżja, welwiczja
sierpień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
Jak szkodliwa jest marihuana? Roczne zestawienie liczby zgonów powodowanych przez narkotyki w Ameryce
styczeń 4, 2007
Dorota
Jeszcze raz o homoseksualistach!
czerwiec 2, 2008
mik
Chirurgiczne cięcie, czyli sobot(k)a w piątek
grudzień 17, 2005
Marek Olżyński
jak to Walesa ameryke odwiedzil
październik 2, 2004
Masoni nie wybrali Belki
listopad 25, 2005
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Śmiertelne strztrzały w Haditha
grudzień 23, 2006
Tłum: T.v.R
HALLOWEEN AUGURIES & MASKS
listopad 1, 2005
przysłał Marek Głogoczowski
Monolog niemowy
lipiec 21, 2008
Marek Jastrząb
Opór przeciwko wyrzutniom "Tarczy"
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jaka przyszłość
lipiec 3, 2004
przesłała Elżbieta
Przyjaciele
lipiec 12, 2003
przeslala Elzbieta
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
"Restrukturyzacja" hutnictwa czyli zwolnienia pracowników i likwidacja zakładów.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
"Młodzi" się "skrzykują" - starzy - podjudzają
maj 24, 2006
Stanisław Michalkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media