Za negowanie holokaustu kilka - czasem wręcz wiekowych osób - trafiło do więzienia.
Po zmianach przez Sejm ustawy o IPN - Polskę oczerniać będzie można bezkarnie.
Wczorajsza decyzja Sejmu o depenalizacji kłamstw historycznych wobec Polski to ewidentne przyznanie, że "Polacy współuczestniczyli w holokauście".
Można ją porównać do przerwania ekshumacji w Jedwabnem!
Możemy spodziewać się akcji wzmożonych roszczeń żydowskich wobec Polski.
Pamiętajmy, że tylko posłowie Kukiz15 (z jednym wyjątkiem), głosowali przeciwko tej haniebnej zmianie Ustawy.