|
Niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie
|
|
Skala nieudolności Rządu Beaty Szydło - zaczyna irytować.
W najprostszej sprawie - Trybunału Konstytucyjnego - zaklinowane zostały plany Rządu.
Teraz - zamiast zajmować się istotnymi sprawami - na okrągło wznieca się temat kilku - zdegenerowanych sędziów, którzy mają "rzekomo" pilnować obowiązującego w Polsce Prawa.
A jak to "Prawo" w Polsce wygląda?
Z końcem lat dziewięćdziesiątych - w kontaktach z urzędnikami i sędziami, kilkakrotnie powoływałem się na Konstytucję Kwaśniewskiego, by zanegować stosowane przez nich "prawo powielaczowe".
Od 1997 roku ani razu nie spotkałem się z sytuacją, by jakikolwiek sędzia, polityk, bądź urzędnik państwowy przejął się zapisami tej Konstytucji.
Ani jej nie znali, ani tym bardziej - nie zamierzali respektować.
Przyczyną tego stanu rzeczy jest ta właśnie Konstytucja,. która nie stworzyła ŻADNYCH mechanizmów obronnych Obywatela - wobec skorumpowanej Władzy.
Z tego powodu - byle przestępca w todze sędziowskiej - bezkarnie wspiera zarówno małych - jak też wielkich przestępców - pokroju Donalda Tuska.
I swoją przestępczą działalność nazywa "stanowieniem Prawa".
Rząd Beaty Szydło pozwolił wciągnąć sie w pułapkę wiecznych przepychanek z specjalnie do tego utworzoną "opozycją".
I wygląda na to, że była to celowa postawa - uzasadniająca niemożność dokonania, obiecywanych reform.
Dla człowieka, który skończył choć szkołę podstawową wiadomym jest, że "demokracja to rządy większości".
Tymczasem Konstytucję Kwaśniewskiego poparło zaledwie 22,9 procent Polaków - uprawnionych do glosowania!
Przy frekwencji 42,86 - za tą podstępną Konstytucją głosowało 53,45.
Oznacza to, że 77,1 procent Polaków - nie poparło Konstytucji Kwaśniewskiego, która podstępnie wniosła zaporowe normy jej wymiany.
I w skorumpowanym Sejmie toczy się pyskówka o "potrzebie przestrzegania (podstępnej) Konstytucji".
Jeżeli na Konstytucję Kwaśniewskiego głosowało 22,9 procent uprawnionych do głosowania to oznacza, że mamy dyktaturę mniejszości nad większością!
I logicznym jest, że zmienić tą haniebną Konstytucję (w tworzeniu której brały udział kreatury moralne zabierające dziś głos na temat Trybunału Konstytucyjnego), może każda reprezentacja Narodu Polskiego, która przekroczy liczbę 22,9 procent uprawnionych do głosowania!
Konstytucji NIE MAJĄ PRAWA NAM NARZUCAĆ polityczni przestępcy zasiadający w Sejmie!
Bo w takim wypadku Naród jest poddanym politycznej sitwy.
|
|
16 marzec 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Petycja studentów i profesorów żydowskich
lipiec 2, 2002
PAP
|
Zemsta
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
|
Ponownie Zimna Wojna?
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Hektary na halę
styczeń 29, 2004
Dziennik Polski
|
Działalność osi USA-Izrael Przeciwko "Irańskiej Giełdzie Paliwa?"
luty 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ośla łąka
luty 15, 2004
SOBCZAK i SZPAK
|
Liberałowie czy faszyści?
grudzień 21, 2002
http://republika.pl/adnikiel/austryja.html
|
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
|
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Balcerowicz za Wolfowitza?
maj 16, 2007
PAP
|
Hańba europejska
listopad 10, 2003
|
Ziemianie
sierpień 21, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Jedna-trzecia Ukraińców nie chce mieć Żydów jako współobywateli
grudzień 7, 2006
bibula
|
Pustynia Obłędowska
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
|
Chore pomysły premiera Hausnera
październik 28, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Nauka, to potęga!
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
|
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
|
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
|
Przycichają gro?by osi USA-Izrael przeciwko Iranowi i cena paliwa spada
lipiec 31, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|