|
Lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać
|
|
Powrócę jeszcze raz do BREDNI opowiadanych przez niedorozwiniętego umysłowo Ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który stwierdził że: "nie ma danych czy promienie UV zlikwidują epidemię".
Takie zdanie mógł wypowiedzieć tylko DEBIL! - rodem z PiS.
Czyli że ten KRETYN potrzebuje "dane" by zastąpiły jego myślenie?
Przeczytałem kiedyś wypowiedź 88 letniego lekarza który powiedział, że mimo wieloletniego dorobku cały czas musi się uczyć. I takiemu człowiekowi powierzyłbym swoje życie.
Ale z pewnością nie poszedłbym do DEBILA, który do leczenia potrzebuje "dane".
Prawdziwy lekarz w pierwszym rzędzie musi czuć szacunek do cudu życia.
Biurokrata pracuje w oparciu o "dane" i z tego powodu niedouczone tłuki z dyplomem szkoły medycznej zamordowały wielu chorych na obecnego wirusa - aplikując im antybiotyki, które nie zwalczą wirusa, ale całkowicie osłabią organizm ludzki.
Jest rzeczą oczywistą, że promienie UV zabijają - bądź przynajmniej osłabiają wszystkie organizmy żywe - w tym wirusy.
Dlatego w taką - jak dzisiaj - słoneczną pogodę co najmniej ulegną osłabieniu wszystkie wirusy z powietrza na zewnątrz domów.
Te - które ulokowane są wewnątrz budynków mogą przetrwać do zimy, bo przetrwać mogą nie tylko w człowieku, ale w wielu innych organizmach żywych.
Właśnie z tego powodu grypa powraca każdego roku w formie zmutowanej. I dziwne, że do tej pory żaden pseudonaukowiec nie znalazł siedliska - w którym grypa się mutuje?
Spacer w taki dzień - jak dzisiaj jest z pewnością formą zewnętrznego odkażania organizmu, oraz w znacznej części górnych dróg oddechowych.
Ale to PISOWSKIE BYDŁO PO TRUPACH dąży to przedłużenia posiadanej władzy i używa zbrodniczej groźby bezprawnej - by sterroryzować Naród Polski każąc Mu pozostawać w domach.
A może oni już wiedzą, że nie ma żadnej epidemii - tylko cyklicznie powtarzane zatrucia pożywienia - bądź wody pitnej, które wywołuje objawy podobne do grypy.
Od zawsze staram się być spokojnym i nie używać wulgarnych słów. Postępowanie obecnego Rządu przekracza wszelkie granice mojej tolerancji i dlatego będę grzmiał tak długo - aż mnie nie zamkną -bądź nie oddadzą władzy ludziom przywoitym.
Na wszelki wypadek przygotowałem awaryjne serwery do przeciwstawienia się ich groźbom.
Mogą jednak WSZYSTKIM Polakom wyłączyć prąd, a wtedy pozostanie Nam tylko to - co 13 grudnia 1981 roku.
PS
Czy wiedzą Państwo kto jest właścicielem wodociągów w Polsce?
|
|
9 kwiecień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
E-mail z Chicago
grudzień 3, 2008
Dariusz Kosiur
|
Do Redaktorów i Właścicieli liberalnych portali i prasy
kwiecień 2, 2008
Dariusz Kosiuir
|
Żądanie rekompensaty za polskie straty wojenne w ludziach
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
From Blagovesta Doncheva – Bulgaria
lipiec 25, 2008
przysłał M.G.
|
Komu dzisiaj można ufać?
lipiec 20, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Miller żegna stary rok manifestując lekceważenie społeczeństwa Polskiego
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda / PAP
|
W Dniu Święta Zmarłych pamiętajmy o nich
listopad 1, 2007
...
|
Majaczenia Korwina
czerwiec 15, 2007
|
Muzeum Polskie w Rapperswilu zagrożone likwidacją
maj 31, 2008
PAP
|
Russian-Jewish
Mafia Revealed
styczeń 4, 2007
Przesłał ICP
|
Niemcy nie dadzą się wciądnąć w wojnę
styczeń 19, 2003
PAP
|
Prawda o nobliście
listopad 8, 2006
Aleksander Szumański
|
Zwalczana niepoprawność polityczna
październik 23, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Niegdyś media pełniły misje informowania, obecnie same kreują rzeczywistość
listopad 1, 2006
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLSKA według PiS, czy według PO
marzec 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
|
Ktoś o nazwisku Wałęsa
maj 3, 2005
|
Odpowiednie potraktowanie "geniuszy biznesu"
lipiec 13, 2005
PAP
|
|
|