ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
więcej ->

 
 

Ilość reklam leków bez recept przebiła proszki do prania i piwo...

Na temat reklam leków dn. 21 listopada odbyła się konferencja zorganizowana przez europejski instytut Center for the New Europe. Ponieważ informacje przekazane w mediach częściowo wprowadzają w błąd i są niepełne:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3035383.html
http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=463461

Aby uniknąć dalszych nieporozumień, relacjonuję w skrócie, przedstawione przeze mnie na konferencji stanowisko:

Ilość reklam leków bez recept w mediach przebiła proszki do prania i piwo.

Takie tworzenie popytu na leki bez recept jest b. szkodliwe. Ludzie sami się leczą przekonywani o skuteczności czegoś....
Są bombardowani np. informacjami iż jakiś lek jednocześnie dobrze działa na:
zatoki;
bóle brzucha;
bóle głowy;
reumatyzm;
I np. ze należy go brać przy miesiączce
Często dochodzi do przedawkowania. Nie sadzę by istniała realna szansa ograniczenia czy wprowadzenia zakazu tych reklam leków. Sadze iż lepiej społeczeństwo w takiej sytuacji informować o wszystkich lekach niż tylko o tych
które są sprzedawane bez recept. Wtedy ludzie nie będą tak często nadużywać leków, bagatelizować pierwszych objawów choroby, leczyć się sami bo po leki sprzedawane na recepty będą musieli iść do lekarza.
Obecnie sytuacja jest taka iż informacje o lekach np. w polskim internecie dostępne są wyłącznie dla profesjonalistów po załogowaniu.

Obowiązujące regulacje prawne dotyczące reklamy i informacji medycznej powodują kolosalną dysproporcję w wiedzy i utrzymują paternalistyczny stosunek lekarza do pacjenta.

Tyle mniej więcej powiedziałem na konferencji.

Nie ma to nic wspólnego z presją o zwiększanie ilości reklam czy podaży leków.
Jest to apel o rzetelne informowanie społeczeństwa o metodach leczenia, przez likwidację szkodliwego i wybiórczego cenzurowania reklam i informacji.
28 listopad 2005

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Kijem i marchewką
marzec 2, 2007
Bogusław
Chrońmy nasze bogactwa
sierpień 7, 2003
prof. Julian Sokołowski, prof. Jacek Zimny
HALLOW
październik 19, 2007
K.B.
Bojkot wyborczy
wrzesień 20, 2007
...
Michalkiewicz na żywo – nagranie ze spotkania! Historia ustrojowa Rzeczypospolitej (plik mp3)
sierpień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Ilość reklam leków bez recept przebiła proszki do prania i piwo...
listopad 28, 2005
Adam Sandauer
Recenzja książki J.A. Rossakiewicza pt "Demokracja finansowa"
marzec 8, 2006
Zbigniew Dmochowski
Lustrzane swastyki z Discovery
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Biskupi przyrównali Żydów do nazistów
marzec 7, 2007
¬ródło informacji: RMF
Chávez - Czerwony Guliwer
grudzień 25, 2006
Lech Brywczyński
Krzaklewski po spotkaniu z Kołodką: nie było konfrontacji
sierpień 20, 2002
PAP
Ślepa "wyrocznia" Jan Nowak Jeziorański
listopad 19, 2002
Artur Łoboda
Rewident skarbowy w Radiu Maryja
listopad 28, 2002
PAP
O moralnych problemach kapitalizmu
grudzień 30, 2003
Stracone lata, stracone złudzenia
listopad 11, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Chasydzi palą flagę Izraela !
luty 20, 2003
Artur Łoboda
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
kwiecień 21, 2003
dr Adam Sandauer
Myśląc Ojczyzna
sierpień 16, 2003
prof. dr hab. Piotr Jaroszyński
Odwracanie kota ogonem
luty 20, 2003
Artur Łoboda
Dublińska niedola (językowa)
sierpień 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media