ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
więcej ->

 
 

Książka oskarża Izrael o napad na wieżowce i Pentagon





Victor Thorn jest autorem książki, pod tytułem „9-11 Evil” („Zło 9-11”), która to ksiażka oskarża Izrael o główny udział w napadzie na wieżowce w Nowym Jorku i na Pentagon, 11go września, 2001. Według wydawcy jest to „najbardziej niebezpieczna książka w historii,” która to opinia wydaje się słuszna, ponieważ obnaża fakty, dotąd ukrywane przez media dominowane przez Żydów - fakty dotyczące powiązania Izraela z największą zbrodnią w historii popełnioną przeciwko Amerykanom.

Thorn współpracuje z Lisą Guliani na stronie internetowej WING-TV. Podaje on wiadomości na internecie i teraz staje się on rzecznikiem obrony prawdy historycznej dotyczącej ataku 9-11. Autor ten pisze: „Ataki na Nowy Jork i na Waszyngton, prawie pięć lat temu, były tylko początkiem zagrożenia przez wroga, którego trzeba zatrzymać teraz bo już w niedalekiej przyszłości nie będziemy mogli się uratować.”

Według Thorn’a zbrodnia 9-11 była dokonana przy pomocy wielu konspiratorów włącznie z Mossad’em, Izrael’em oraz licznych Żydów. Thorn wylicza podstawowe fakty oficjalnie zafałszowane:

1. Wieżowce nie zawaliły się ani z powodu uderzenia samolotami ani z powodu pożaru; „wieżowce były zawalone w kontrolowany sposób z góry zaplanowany.”

2. Lot numer 77 nie uderzył w Pentagon.

3. Rozbity samolot w Pennsylwanii nie był lotem numer 93

Thorn wylicza książki i raporty techniczne znanych i poważanych fachowców, które są podstawą jego pracy, takich jak Michael Collins Piper i Michael Rivero, którego strona internetowa ma adres internetowy: whatreallyhappened.com

Thorn jest autorem wcześniejszej książki pod tytułem „Sąd nad 9-11,” w której to książce wykazuje nonsensy w oficjalnych raportach i opisach, zdarzenia, którego fałszywe wersje ugodziły we wszystkich ludzi na świecie.

Na pytanie dlaczego Izrael i Mossad, oraz wielu Żydów brali udział w spisku 9-11? Thorn odpowiada dokładnym badaniem istniejących danych, począwszy od wypowiedzi byłego premiera Izraela Netanyahu, w dniu 11go wrzesnia, 2001, kiedy powiedział on, że skutki tej tragedii „będą bardzo dobre dla Izraela.”

Thorn zauważa, jak wielu agentów Izraela, było wówczas aresztowanych w USA, w bardzo podejrzanych okolocznościach i jakgdyby za pomocą czarnej magii, byli oni wszyscy zwonieni z aresztu i odesłani samolotami do Izraela.

Dlaczego te ważne zdarzenia zostały wyciszane w mediach amerykańskich? Thorn podaje metody za pomocą których cały ruch ludzi sceptycznych, wobec oficjalnych raportów w USA, był wywiedziony w pole. Stało się to za pomocą zawracania ludziom głowy takimi sprawami jak „Nowy Porządek Świata,” oraz zbijanie ludzi z tropu na rozmaitego rodzaju „bocznice,” takie jak na przkład mieszanie tragedii 9-11 do spraw wiary w Apokalipsę i końca świata w naszych czasach, przez funamentalistów protestanckich.

Thorn pisze, że używano płatnych agentów, do penetrowania grup badających te zdarzenie, w celu zbijania z tropu ludzi badających i dyskutujących 9-11. Głównym celem tej akcji było ukrycie centralnej roli Izraela w tej tragedii amerykańskiej i prowadzenie ludzi do labiryntu niekończących się zafałszowanych wątków.

Na pytanie, kto popełnił zbrodnię w dniu 11go wrzesnia, 2001, Thorn odpowiada: „9-11 było bardzo szczegółowo zaplanowanym aktem państwowego terroryzmu przez obcy rząd (Izraela) przy współpracy gorąco go popierających i wiernych mu neokonserwatystów, którzy spenetrowali Penatgon.”

Książka Thorn’a śmiało odpowiada na pytania, które od dawna zadawali sceptycy oficjalnych raportów i wypowiedzi w mediach amerykańskich. „Grzech 9-11 jest grzechem Izraela” według Thorn’a, który zamieszcza w swojej książce długą listę zbrodni popłnionych przez Izrael i cytuje urywek z Talmudu, który daje radykalnym Żydom „moralne prawo” do popełniania zbrodni na nie-Żydach:

„Talmud upoważnia Żydów do oszukiwania, okradania, zabijania wyprowadzania w pole nie-Żydów.”

John Kamiński, autor książki „Doskonały Wróg” opublikowanej przez wydawnictwo Victor’a Thorn’a „Sisyphus Press” czyli wydawnictwie drukującym „sezyfowe prace w walce o prawdę,” napisał recenzję książki „Grzech 9-11.” Ma on stronę internetową pod adresem http”//www.johnkaminski.com/* i ma adres e-mailowy skylax@comcast.net

www.pogonowski.com


15 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Bliżej koryta
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Wałęsa szanujący prokuratorów
marzec 10, 2005
Lech Wałęsa
Wielka stypa w 25 - lecie strajków sierpniowych
sierpień 14, 2005
Artur Łoboda
Odezwa do Ludożerców i do samotnie stojącej walizki
sierpień 21, 2005
Wiesław Sokołowski
Marshall McLuhan ORAZ 30 LAT ISTNIENIA AUTORSKIEJ GALERII „ZA” IM. MARIANA BOGUSZA
luty 16, 2006
Agnieszka (Jaga) Sokołowska
Duże dzieci chcą wywołać pożar świata
luty 5, 2003
PAP
Hucznie zapowiadany miał być nominacją do Oskara, a nakarmiono nas marnej jakości kryminałem, jak zwykle.
wrzesień 2, 2007
Gregory Akko
Prowokator
listopad 2, 2005
Artur Łoboda
Izrael chce od USA 4 mld dolarów
styczeń 3, 2003
przyjaciel portalu
Referendum 2003 roku - Unia Europejska
czerwiec 1, 2003
" Zawisza Czarny "
Afganistan i broń atomowa - czyli dokąd prezydent wysyła polskich chłopców.
wrzesień 16, 2006
Dorota Szczepańska
Kwaśniewski: bąd?my wdzięczni za dni, które papież nam poświęcił
sierpień 19, 2002
PAP
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Miliony dolarów na kontach b. prezydenta Peru
październik 3, 2004
Zagrożenie Ludzkości w Epoce Nuklearnej
marzec 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dalsza konsolidacja mediów w rękach żydowskich
maj 9, 2007
Lech Maziakowski
Białoruś przyjmie wyrzuconych studentów
kwiecień 1, 2006
thot
Nie dzielić Polaków
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
A jednak się niecierpliwimy
lipiec 11, 2006
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Chyba, że zdarzy się cud (refleksja powyborcza)
październik 11, 2005
Wiesław Sokołowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media