ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
więcej ->

 
 

Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...


"Życie Warszawy": Według amerykańskiego dziennika "Plain Dealer", polscy żołnierze ostrzelali ostatnio w Babilonie amerykański patrol. W meldunkach nadsyłanych do Polski nie ma śladu tego incydentu.
http://info.onet.pl/874622,11,item.html
Jest to wersja obrzezana. Znacznie ciekawsze są uwagi naocznego świadka (Chuck Yarborough) zamieszczone w lokalnej prasie USA.
http://www.cleveland.com/iraq/index.ssf?/base/news/1076589075267800.xml
Reporter ów dziwi się dlaczego ogień Polaków był tak niecelny mimo że uzbrojeni w broń automatyczną Polacy strzelali z odległości kilkunastu metrów (20yds) do dwóch samochodów terenowych (Toyota Land Cruiser, Jeep Cherokee) poruszających się wolno z prędkością 3 km/godzinę (2mls/h).
Podobno wśród wojsk amerykańskich powszechne jest przekonanie że polscy żołnierze wzięli ostrzeliwanych Amerykanów za pododdział Alkaidy który po konsumpcji samogonu zakupionego wcześniej u tychże Polaków zmylił kierunki. "Albo wrócili po dolewkę" - tu analitycy CIA różnią się od analityków szefa połączonych sztabów w ocenie planów wroga. Polscy żołnierze, wiedząc że są bacznie obserwowani przez przełożonych, byli zmuszeni pozorować ogień. Przecież nie wolno narażać na szwank zdrowia stałego klienta...
24 luty 2004

czytelnik 

  

Archiwum

Czy zbrodnia przeciw narodowi jest zbrodnią przeciw ludzkości?
kwiecień 18, 2003
zaprasza.net
Rosja może odpowiedzieć atakiem nuklearnym na Polskę jeśli ta umieści na swoim terenie "Patrioty"
sierpień 15, 2008
"Pravda"
Aksjomaty Polskości - kultura
marzec 12, 2007
Artur Łoboda
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną – uzupełnienie 1go stycznia, 2009
styczeń 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Fiasko wizyty Bush'a na Bliskim Wschodzie
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
sukiennice
luty 7, 2006
Czas usunąć się w cień?
listopad 3, 2007
Marek Olżyński
Miał być. SOBCZAK i SZPAK
grudzień 31, 2002
http://www.angora.pl/
"NAFTA" nasze zbawienie
kwiecień 16, 2003
wkw
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Z mojego domu widziałem czym jest "wojna z terrorem"
sierpień 4, 2006
Robert Fisk
Ćmoje boje o praworządności
luty 20, 2006
Lustracja Solidarności wrocławskiej
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka
Media pod żydowską okupacją
grudzień 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
Embargo na prawdę
kwiecień 12, 2003
Adam Kruczek
Pilot do sterowania zasobami ludzkimi
marzec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szwecja ostrożna wobec nowych krajów UE
sierpień 19, 2002
IAR
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
Co oznacza Tak dla UE?
październik 10, 2003
Adam Sandauer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media