|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
więcej -> |
|
Kto naprawdę Polsce służy
|
|

Kiedy w 1980 i 1981 roku dziwiły mnie niektóre zachowania członków "Solidarności" dążących do konfrontacji aparatem Komuny nie zakładałem, że są to agenci bezpieki lecz prostaccy krzykacze, którzy chcą odreagować swoją frustrację.
Dziś - mając rozeznanie w agenturalności tych prowokatorów, musiałbym z osłem zamienić się rozumem, by wierzyć, że współcześni prowokatorzy nie należą do wrogich Polsce służb.
Szczególnie ważne są terminy niektórych działań - jak choćby publikacja Giertycha - powiązana czasowo z przyjazdem do Warszawy przedstawicieli tak zwanego "żydowskiego ruchu roszczeniowego".
Utwierdza mnie w tym przekonaniu wywiad z Israelem Singerem - przedstawicielem tej bandy złodziei.
"Myślę, ze nie potrzeba raportu ADL, by stwierdzić, ze jest w Polsce antysemityzm. podobnie jak w wielu innych krajach na świecie, nie wylaczjac Ameryki. Problem jest w tym, ile jeszcze incydentów antysemickich musi sie wydarzyć, aby ten fakt został oficjalnie dostrzeżony i uznany za realnie istniejący. Najbardziej niepokojące wydaje sie to, ze realna sile polityczna posiadają w Polsce partie o ekstremistycznym zapleczu i wizerunku, takie jak LPR Giertycha czy Samoobrona Leppera, a twórca opinii publicznej pozostaje antysemickie Radio Maryja."
Giertych wykonał swoją robotę.
Polski motłoch - na usługach wrogów Polski, będzie głośno i wyra?nie krzyczał, że Polacy są antysemitami.
Czy ten motłoch jest opłacany, czy tylko z wrodzonego prostactwa działa na szkodę Polski, to dla mnie nie ma żadnego znaczenia.
Dlatego powtarzam po raz kolejny wezwanie:
Na polskiej scenie politycznej nie ma siły - zdolnej i chcącej ratować Ojczyznę.
Każdy - kto popiera którąkolwiek z obecnych w sejmie partii politycznych - służy wrogom Polski.
Niechaj ten głos w końcu usłyszy zgnuśniała Polonia!
|
|
26 luty 2007
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Wiadomość grubymi nićmi szyta
kwiecień 27, 2003
|
Prymitywna rusofobia tygodnika WPROST inspiracją do nauki demokracji...od Rosji
wrzesień 16, 2007
tłumacz
|
Retrospekcja, czyli rzecz o...
maj 2, 2006
Marek Olżyński
|
Na miejsce jednego kłamcy, wybrali drugiego...
marzec 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oś USA-Izrael i arsenał nuklearny Pakistanu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czwartej władzy potrzebna piąta
marzec 10, 2003
TERESA KUCZYŃSKA
|
No i nic. No i nici z tego..
listopad 23, 2007
Borowik-Pest
|
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
|
Jak rozpętano trzecią wojnę światową
sierpień 9, 2006
Wied?min
|
Wysiłki w celu rozwiązania kryzysu w Gazie
sierpień 4, 2006
darek
|
Czego nie widzą daltoniści
kwiecień 17, 2008
Artur Łoboda
|
W Izraelu powstanie "Centrum Busha"
listopad 17, 2006
bibula
|
Miłuj geja swego
lipiec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
PRL
grudzień 10, 2007
PAP
|
Brak glutów na Euro 2012?
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
|
Sanhedryn
sierpień 16, 2003
Andrzej Kumor
|
USA już nie walczy żeby wygrac w Iraku
luty 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do naszych wybrańców - upiększaczy miasta
styczeń 23, 2009
Dariusz Kosiur
|
więcej -> |
|