|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
więcej -> |
|
Do Redaktorów i Właścicieli liberalnych portali i prasy
|
|
Wielu z nas, ludzi myślących katolicko, narodowo, czy po prostu zwyczajnie po ludzku racjonalnie spotyka się z różnymi represjami właścicieli, redaktorów, czy administratorów liberalnych, niezależnych portali i prasy. Przysyłają nam za nasze poglądy upomnienia, zawieszają możliwość publikacji, usuwają artykuły, zmieniają ich tytuły, a bywa, że ingerują w treść lub usuwają nas, autorów z ich portali.
Czy nie czujecie Państwo zażenowania taką własną postawą? I czy nie zauważacie, że ona Was ośmiesza?
Możecie nas z Waszych portali wyrzucać, macie taką możliwość i prawo.
Oczywiście wtedy dajecie tym dowód, że prezentowane przez Was poglądy, odmienne od naszych, mają charakter jedynie słusznej ideologii. Taka postawa będzie wyrazem totalitaryzmu (tu intelektualnego), takiego samego, jak totalitaryzm faszystowski, czy komunistyczny, które nie tolerowały żadnej względem siebie opozycji. Obydwa systemy miały inspiracje judaistyczne, stąd tak charakterystyczny dla nich szowinizm, czy zatem przyznajecie się do własnego szowinizmu?
Możecie jednak z naszymi poglądami polemizować i próbować obalać je punkt po punkcie przedstawiając własną rzeczową, popartą wiedzą argumentację.
Istnieje tylko jeden mały, ale poważny problem. Ideologia, bo to jest właśnie ideologia opierająca się na dogmatach, liberalizmu jako prądu kulturowego, czy gospodarczego, tak na gruncie filozofii, nauk społecznych, ekonomii i praktycznego jej zastosowania obronić się po prostu nie da. I jeśli intencją Waszych portali nie jest liberalna indoktrynacja społeczeństwa tylko dzielenie się wiedzą, takie wyzwanie możecie podjąć.
Jeżeli już opowiadacie się za liberalizmem, to tym samym winniście przyjąć jego podstawowy kanon - tolerancję, tym bardziej, jeśli dotyczyć ma ona tylko prezentowanych poglądów. W tym kontekście Wasze działania represyjne wobec nas są zaprzeczeniem wyznawanej przez Was ideologii, o kulturze i o wartości dialogu nie wspominając.
Przypomina to dialog judaizmu z katolicyzmem, w którym racje występują tylko po jednej stronie, po stronie judaizmu - tak ten dialog wygląda.
„Prawdziwa cnota krytyki się nie boi” - to przysłowie jest starsze od liberalizmu i jak widać słuszne.
Proszę, więc nie stosujcie wobec nas niepoważnych upomnień, czy czasowych sankcji tylko usuwajcie nas z Waszych portali, będzie to mniej dla Was ośmieszające.
Być może jesteście Państwo młodzi i nie dane Wam jeszcze było doświadczyć na własnym przykładzie, że każda ideologia to hańba dla ludzkiego rozumu i zbrodnia.
Blokowanie swobodnej dyskusji jest niestety cechą każdej złowieszczej ideologii.
Brytyjski Żyd, R. Harwood (jego rodzice mieszkali w Polsce) jest autorem sztuki teatralnej pt. "Kolaboracja". Wystawiana obecnie w polskich teatrach ma jeszcze bardziej uwrażliwić polską publiczność na dramatyczne przeżycia narodu żydowskiego. Bohater tej sztuki (postać autentyczna), pisarz żydowskiego pochodzenia, Stefan Zweig zmuszony był po dojściu Hitlera do władzy opuścić III Rzeszę niemiecką, ponieważ jego twórczość nie mogła być w niej publikowana, choć nie występował on ani przeciw III Rzeszy, ani przeciw Niemcom.
My również nie możemy publikować, choć jesteśmy Polakami mieszkającymi we własnym kraju, w Polsce. Czy nie zauważacie Państwo przerażająco absurdalnej analogii tych sytuacji? Jeśli my, Polacy w dzisiejszej Polsce jesteśmy traktowani niemal tak, jak Żydzi w Niemczech po dojściu Hitlera do władzy to, kto w takim razie pełni rolę nazistów w naszej ojczy?nie
Dariusz Kosiur
|
|
2 kwiecień 2008
|
|
Dariusz Kosiuir
|
|
|
|
Z mojego domu widziałem czym jest "wojna z terrorem"
sierpień 4, 2006
Robert Fisk
|
Barack Obama Prezydentem USA
listopad 5, 2008
mik
|
sss
październik 25, 2004
|
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
|
Do błędów, nagromadzonych przez
przodków, dodali to, czego nie
znali ich przodkowie - wahanie
się i boja?ń........
wrzesień 9, 2002
Zygmunt Krasiński Nie-boska komedia
|
Żebranina
sierpień 21, 2004
Expres ilustrowany
|
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
|
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
|
Krętacze.
Bratkowski z NBP o wypowiedzi Leppera
luty 5, 2003
Piotr Mączynski
|
"Dowody pokazuja ze Tenet przedlozyl raport Rice o grozbie ze strony Al Qaeda." - przeklad.
październik 4, 2006
gosc
|
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
|
strajki płacowe lekarzy i ograniczanie dostępu do leczenia
maj 15, 2007
A.Sandauer
|
Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Rada Europy "umywa ręce" w sprawie Czeczenii
styczeń 31, 2003
PAP
|
Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
maj 9, 2007
bibula.com
|
Skazani na pokój, albo samounicestwienie
październik 19, 2003
Artur Łoboda
|
Erozja wszystkiego
wrzesień 25, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Granice Władzy Czasów Wojny w USA
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
My "zasrańcy", nie chcemy amerykańskich rakiet
styczeń 16, 2008
PAP
|
Steinbach: unieważnić dekrety przed wstąpieniem do UE
sierpień 31, 2002
PAP
|
więcej -> |
|