ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
więcej ->

 
 

Krakowska antypromocja w Brukseli

Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle, usłyszał "Dziennik Polski" od jednego z Czytelników, który zwiedził wystawę promującą Kraków i Małopolskę w Brukseli.
"Pod wielkimi eksponowanymi zdjęciami słynnych mieszkańców miasta znalazły się jednozdaniowe podpisy po angielsku - niemal w każdym są błędy (...). Zdania są wielokrotnie niegramatyczne (...). Przykro było mi, gdy słyszałem ironiczne uwagi na temat polskiej rzetelności z ust innych zwiedzających (...). Chyba warto ustalić, kto jest odpowiedzialny za ten skandal".

Ekspozycja stała się antyreklamą miasta i regionu, twierdzi gazeta i podaje przykłady: Noble Prise zamiast Nobel Prize (nagroda Nobla), XX century zamiast 20th century (XX wiek) czy przymiotnik Polish (polski) pisany małą literą - to tylko niektóre z błędów w angielskich tłumaczeniach.

- Sprawa jest przykra, włożyliśmy w to przedsięwzięcie wiele pracy, a zepsuł je taki zgrzyt, powiedziała dziennikowi Małgorzata Rygiel, wicedyrektor Departamentu Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego. - Wystawa została zorganizowana na mocy trójstronnej umowy między Urzędem Marszałkowskim, Urzędem Miasta i małopolską firmą Mała Wytwórnia Wielkich Snów, która - poza cateringiem - realizowała całe przedsięwzięcie. Firma otrzymała za to 59 tys. zł.
(...)
Dziennik Polski

***

UMK podaje na swojej stronie internetowej:
Organizatorami wystawy byli eurodeputowani Bogdan Klich i Bogusław Sonik, a sfinansował ją wspólnie Urząd Marszałkowski i Urząd Miasta Krakowa.
Łączne koszty przedsięwzięcia to 90 tys. zł.

http://www.ue.krakow.pl/main.php?TYPE=ART&ART_ID=4997

http://www.ue.krakow.pl/main.php?TYPE=ART&ART_ID=4991

6 luty 2005

zaprasza.net 

  

Archiwum

Irael zagrożony swoją własną bronią nuklearną
kwiecień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
2+2=
luty 13, 2003
Artur Łoboda
Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
Irańscy Żydzi nie chcą emigrować
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
Sierpniowe wspomnienia
sierpień 9, 2003
Łańcuszek wiary
kwiecień 6, 2005
Artyści wybierają Unię Europejską
grudzień 12, 2005
Pamięci ofiar zamachu w Madrycie.
marzec 28, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
PKP usmażyła mi jaja!
grudzień 3, 2004
Mirosław Naleziński
Wojskowa turystyka
maj 21, 2003
Stanisław Tymiński
Nie dla baz USA! - podpisz petycję
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Waniek grozi TVP prokuratorem
czerwiec 11, 2005
http://rzeczpospolita.pl
STRACH  pomyśleć...
styczeń 24, 2008
Bolesław Szenicer
Mowo Polska i Polacy
październik 2, 2006
mik4
Wielkie systemy społeczne
Królestwo jednodniowego króla
doświadczenie społeczne

maj 23, 2003
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
Czy to prawda...?
czerwiec 20, 2004
Piotr Mączyński
paranoja
wrzesień 30, 2005
Wielkanocne cuda
marzec 18, 2008
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media