ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
więcej ->

 
 

Podłoże polityczne i ekonomiczne planów ataku na Iran






Istnieje porozumienie między radykalnymi czyli „wojującymi” sjonistami oraz potężnymi korporacjami, które zarabiają na dostawach i materjałach wojennych, jak i na prywatyzaji działań wojennych i związanych z tymi działaniami usług. Sprawa prywatyzcji tego rodzaju jest kontrowesyjna ze względów moralnych, ponieważ kontraktorzy wojenni i ich pracownicy nie mają obowiązku przestrzegać wymogów prawa międzynarodowego i konwencji genewskich, tak jak do przestrzegania tych wymogów są zobowiązane siły zbrojne USA i innych państw.

Obecnie nie jest tajemnicą, że rząd USA metodycznie przygotowuje się do bombardowania Iranu, według poważnych doniesień prasowych, z których wynika, że bieżące posunięcia w celu rozwiązania t. zw. „kryzysu irańskiego” mają na celu usunięcie przeszkód dyplomatycznych, stojących na przeszkodzie bombardowania Iranu przez USA lub Izrael. Mówią o tym takie artykuły jak Seymour’a M. Hersh’a w „The New Yorker” i profesora Ismael’a Hossein-zadeh’a, autora książki „Ekonomia Polityczna Militaryzmu USA.”

Iran ma prawo, w ramach podpisanego przez to państwo traktatu o pokojowym stosowaniu energji nuklearnej, do wzbogacania uranu w celu wytwarzania elektryczności a nie bomb nuklearnych. Bush narzucił zmianę tego traktatu. Teraz chce on dopuścić Iran do pertraktacji, jedynie po uznaniu nowych wymogów USA, co do wzbogacania uranu. Przypomina to fałszywe preteksty stosowane w celu uzasadnienia ataku na Irak.

Atak USA na Iran spowodowałby prawdopodobnie katastrofę gospodarczą na światową skalę, ponieważ ceny paliwa poszłyby kilkakrotnie w górę. Zniszczenia przez działania wojenne są trudne do przewidzenia, zwłaszcza że Iran prawdopodobnie odpowie na atak salwami odwetowymi, co znaczyłoby, że prawdopodobnie USA i Izrael poniosłyby duże straty tak geopolityczne jak i ekonomiczne.

Dlaczego rząd Bush’a pcha świat w kierunku tak dużego niebezpieczeństwa jak konflikt zbrojny USA-Izrael przeciwko Iranowi? Jaka naprawdę jest motywacja neo-koserwatwynych podżegaczy wojennych? Napewno nie jest ich celem obrona lub szerzenie demokracji, której fasadę używają jako przykrywki do zakulisowych machinacji. Zaspakajanie megalomańji radykalnych Żydów, budowniczych „wielkiego” Izraela i kolosalne zyski ich sprzymierzeńców z komplexu wojskowo-przemysłowego przedstawia się w mediach, jako działalność na pożytek USA.

Jest to przymierze wojskowo-przemysłowo-sjonistyczne; działa ono na koszt długów amerykańskiego państwa i podatków płaconych przez jego obywateli. Latwiej było uzasadniać wydatki wojenne w czasie Zimnej Wojny. Teraz stwarza się nowe ?dródła niby zagrożeń USA, takich jak „oś zła,” „wrogowie demokracji,” „islamo-faszyzm” i „global terroryzm.”

Pokój międzynarodowy jest wrogiem zysków wojennych, tak jak pokój Żydów z Arabami, w granicach z 1967 roku, jest wrogiem hegemonii Izraela „od Nilu do Eufratu.” Wojskowo-przemysłowo-sjonistyczne powiązania opierają się na grupach planistów z American Enterprise Institute, Center for Security Policy, Middle East Media Research Institute, Washington Institute for Near East Policy, Middle East Forum, National Institute for Public Policy i Jewish Institute for National Security Affairs (JINSA).

Planiści ci służą jako spoiwo, między lobby Izraela, lobby przemysłu zbrojeniowego i rządem Bush’a oraz kongresem w Waszyngtonie. JINSA popiera prześladowania Palestyńczyków, nielegalne osiedla i pacyfikacje Arabów przez sily Izraela, jak też zmianę reżymu w Iraku, jako początek przemodelowywania Bliskiego Wschodu.

Architekci wojny i militaryzmu czerpią siły polityczne i sprawność z maszyny politycznej i instytucjonalnej infrastruktury wojskowo-przemysłowo-sjonistycznego przymierza, w którym lobby Izraela dominuje politykę USA na Bliskim Wschodzie. W polityce globalnej USA, tendencja do wojny i militaryzmu, pochodzi głównie z motywu zysku kompleksu wojskowo-przemysłowego, zarabiającego setki miliardów rocznie na wojnie permanentnej i na napięciach międzynarodowych.

Komplex wojskowo-przemysłowy w USA ma pożytek z radykalnych sjonistów, ale komplex wojskowo-przemysłowy odgrywa decydującą rolę, w formowaniu w Ameryce, politycznego i ekonomicznego podłoża planów wojennych, włącznie z atakiem na Iran.

www.pogonowski.com
1 wrzesień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

The bloodlines
lipiec 16, 2005
D.I.
Portal internetowy za 7,1 mln złotych
luty 19, 2003
zaprasza.net
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Słowacja: protesty "wolnych" mediów
marzec 27, 2008
marduk
Wiarus znaleziony w sieci
marzec 1, 2006
Szukacz
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
Ciemność z Zachodu
czerwiec 6, 2008
Izrael Szamir
Patriotyzm - duma narodowa
grudzień 12, 2002
Patriota
Westchnienie do Boga
wrzesień 8, 2003
E. Kleber
CYNCYNAT PO POLSKU
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
Maria Konopnicka
lipiec 13, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
Help those who need help
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Do przyjaciół moskali
kwiecień 15, 2007
Co było do rozkradzenia - rozkradziono
maj 15, 2008
"Rzeczpospolita"
Bez retuszu-Jerzy Robert Nowak
październik 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
Dwie wiadomości na Nowy Rok
styczeń 2, 2007
Artur Łoboda
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
TOPR gospodarzem Kongresu IKAR-CISA
październik 12, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media