ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
więcej ->

 
 

Zdradliwy w USA miesiąc sierpień?




W USA sierpień jest miesiącem przerwy wakacyjnej Kongresu. Miesiąc ten ma starą tradycję niespodzianek politycznych i wojennych, ponieważ w czasie przerwy wakacyjnej parlamentu, prezydent USA może swobodnie czynić takie posunięcia, które normalnie wymagają zgody kongresu. Właśnie w sierpniu w 1964 roku zdarzyła się prowokacja amerykańska, za pomocą pozorowania napaści na flotę amerykańską w Zatoce Tonkin’u.

Wówczas, niby to 2go i 4go sierpnia, ścigacze marynarki Północnego Wietnamu, jakoby zaatakowały kolejno dwa krążowniki amerykańskie, Maddox i Turner Joy, na wodach międzynarodowych. Pod tym pretekstem senat dał upoważnienie prezydentowi Lyndon’owi Johnsonowi do bombardowania Północnego Wietnamu.

W chwili obecnej, kiedy Kongress przygotowuje się do wyjazdu na wakacje sierpniowe, prawdopodobieństwo działań wojennych przeciwko Iranowi wzrasta, zwłaszcza że do tego nawołują senatorzy sjonjiści tacy jak Joseph Lieberman.

Już trzy wielkie grupy bojowe marynarki USA z lotniskowcami USS Enterprise, Nimitz i Stennis są przy wybrzeżach Iranu w Zatoce Perskiej, gotowe do ataku. Nigdy tak wielkich sił morskich i lotniczych USA, nie było przy wybrzeżach Iranu.

Pretekst do ataku mógł już mieć miejsce, kiedy w Bagdadzie, 1go lipca, 2007, generał Kavin J. Bergner oskarżył Iran o planowanie styczniowego ataku na miasto Karbala, w którym to ataku napastniscy byli przebrani w mundury amerykańskie i zabili pięciu żołnierzy USA.

Według New York Times, jest to pierwszy raz, żeby oficjalnie generał amerykański oskarżał Iran o atak i śmierć żołnierzy amerykańskich. Wiadomo jest, że wojsko Iranu popiera Hezbollah, która to organizacja z koleji dostarcza szyitom w Iraku min, od których zginęło wielu żołnierzy amerykańskich.

Generał Bergner twierdzi, że agent Hezbollah był aresztowany w Iraku i miał przy sobie dokumenty kompropmitujące Iran w sprawie ataku na Karbala. Mimo zaprzeczeniom władz w Teherania, już 97 senatorów w Waszyngtonie potępiło Iran za współwinę w zabijaniu Amerykanów, czyli rząd Bush’a ma wolną rękę do „akcji karnych” przeciwko Iranowi.

Alkaida walcząca w Iraku jest otwartym wrogiem Iranu, ktory z koleji ma dobre stosunki dyplomatyczne z rządem szyitów w Bagdadzie. Alkaida jest wspólnym wrogiem Teheranu i Waszyngtonu. Alkaida grozi Iranowi atakami terrorystycznymi. Nie można oskarżać szyickiego Iranu, o jakiekolwiek popieranie wrogiej mu Alkaidy ekstremistów sunnickich.

Iran chce uniknąć wojny z USA, podczas gdy radykalni sjoniści chcą ataku USA na Iran dla dobra Izraela. Propagandziści izraelscy nazywają Iran „zagrożeniem egzystencjonalnym” dla Izreala i przygotowali fałszywe tłumaczenia przemówienia prezydenta Iranu, Mahmoud’a Ahmadinedżad’a. Podczas gdy on krytykował reżym w Izraelu, fałszywie przypisano mu zamiar „wymazania Izraela z mapy.”

Nie ulega wątpliowści, że broń defenzywna Iranu pochodząca z Rosji i z Chin jest bez porównania niższej jakości niż broń USA i Izraela. Faktycznie Iran jest gro?ny tylko w wypadku zuszenia go do rozpaczliwej salwy odwetowej, w której to salwie Iran jest w stanie zatopić wiele jednostek marynarki wojennej USA w Zatoce Perskiej, jak również wywołać skażenie radioaktywne Izraela, za pomocą tak zwanych „konwencjonalnych głowic” lądujących na elekrowniach nuklearnych Izraela i na ośrodku nuklearnym Dimona na pustyni Negew, jak też w bazie morskiej w Hajfie.

Potencjaną katastrofę nuklearną w Izraelu opisano w artykule w Jerusalem Post w czasie wizyty statku „Greenpeace.” W artykule tym zwrócono uwagę na możliwość awarji gro?niejszej niż w Czernobylu, jak też ciężkie skażenie radioatywne Izraela spowodowane salwą odwetową Iranu, na terenie o promieniu 450 km, przez otwrcie na dostęp do środowiska, wielkiej akumulacji materjałów radioaktywnych zgromadzonych na terenie Izraela.

Iran ma powody do zbrojenia się jako państwo bogate w wielkie rezerwy paliwa włącznie z częścią kolosalnych zasobów regionu Morza Kaspijskiego. Iran sąsiaduje obecnie z zdestabilizowanymi państwami takimi jak Afganistan i Irak oraz Turkmenistanem i jego „kolorową rewolucją.” Natomiast Izrael grozi Iranowi zbombardowaniem go do stanu z czasów epoki kamiennej.

Zdradliwy w USA miesiąc sierpień łatwo może okazać się śmiertelnie gro?ny dla Iranu i jednocześnie dla gospodarki całego świata, z powodu tego, że jedna czwarta paliwa na rynku światowym pochodzi z Zatoki Perskiej, na której działania wojenne napewno i to natychmiast spowodują wielki wzrost cen paliwa w gospodarce całego globu.

www.pogonowski.com
19 lipiec 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
Dzień "długich noży" po wojnie w Libanie?
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Śmierdziel
listopad 13, 2004
Prokom coraz droższy
lipiec 22, 2002
Rzeczpospolita
Herezja Amerykańska, Egoizm i Pogarda Dla Miłosierdzia
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Obłędne Plany "Tarczy"
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
luty 19, 2007
tłumacz
Czy grozi nam światowe załamanie gospodarcze?
maj 15, 2007
przyslał: marduk
Pazerzy nieprzyjaznego państwa
kwiecień 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Izrael Szamir "W cieniu Marienburga"
luty 2, 2006
Izrael Szamir
Jan Tajster dyrektorem z woli prezydenta
wrzesień 5, 2007
Bartosz Piłat, Małgorzata Wach
Żydzi nie są narodem wybranym
maj 14, 2008
Znaczenie obrony przeciwlotniczej Iranu
listopad 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prezydent Kwasniewski na cmentarzu w Langannerie-Urville
czerwiec 6, 2004
Prawdziwa mafia
sierpień 9, 2006
Sylwester Lstkowski, Wojciech Sumliski
Destabilizacja Pakistanu utrudnia pacyfikację Afganistanu
styczeń 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pozorny spokój
wrzesień 9, 2003
Jacek Zieliński
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską"
luty 19, 2003
Walesa powiedzial:
wrzesień 14, 2007
..
Przekształcanie Niemiec w sprzymierzeńca USA?
sierpień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media