ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
więcej ->

 
 

J.Buzek: Polska wobec USA przez 10 lat na kolanach


Zdaniem Jerzego Buzka, Donald Tusk zmienia polską politykę wobec Amerykanów. Były szef polskiego rządu powiedział, że nasza postawa przez ostatnie 10 lat była zbyt poddańcza, co spowodowało, że przestano się z nami liczyć.


W ostatnim czasie byliśmy wobec Stanów Zjednoczonych trochę na kolanach i niczego nie oczekiwaliśmy - powiedział Jerzy Buzek.

Jerzy Buzek powiedział, że zmiana postawy wobec USA spowodowała, iż Donald Tusk nie zamierza prosić o zniesienie wiz. Jednocześnie chce rozmawiać o korzyściach dla Polski - podkreślił Buzek - w zamian za zgodę na budowę w naszym kraju elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej. Jerzy Buzek zaznaczył, że tarcza ma wzmocnić nasze bezpieczeństwo. Sądzę, że jeśli się porozumiemy to i wizy nadejdą, bo zaczną nas po prostu traktować poważne - powiedział były szef polskiego rządu.

Spotkanie premiera Donalda Tuska z prezydentem George'em Bushem w Waszyngtonie - poza tarczą antyrakietową - ma także dotyczyć sytuacji w Iraku i w Afganistanie. (sm)

10 marzec 2008

iar 

  

Archiwum

20 mld euro na inwestycje ekologiczne
sierpień 24, 2002
IAR
Aresztowanie wiceprezesa "Wólczanki"
grudzień 17, 2002
PAP
Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nieudana wyprawa po łupy
maj 27, 2004
Na Ukrainie łączą i dzielą
sierpień 16, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Kolejny rekord Nocy Muzeów
maj 23, 2007
"Demokracja to odwaga pojedyńczego człowieka"
marzec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
NASZA TRADYCJA?
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
Kejby mi schajba odbiła
listopad 5, 2006
luzak
Kłamstwo sto razy sprzedawane
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
Polonia w "Prima Aprilis" 2005
kwiecień 2, 2005
km
Międzynarodowa konsternacja wokół niepraworządnych i niedemokratycznych praktyk polskich władz ...
styczeń 23, 2007
tłumacz
To nawet nie jest śmieszne...
maj 3, 2007
¬ródło informacji: RMF
Pilnie potrzebna powszechna edukacja obywatelska
kwiecień 20, 2005
Leszek Skonka
Co wszyscy powinnismy wiedziec
październik 9, 2007
....
Gruzja w ogniskowej konfliktu
listopad 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
2008.09.12. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
wrzesień 12, 2008
tlumacz
Kołowrotek
październik 30, 2007
Słoneczny Zegar
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media