|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
więcej -> |
|
Bush Główny Trockista Naszych Czasów?
|
|

Pulkownik Karen Kwiatkowski wyrazila opinie o pacyfikacji Iraku wedlug polityki Bush’a „Pacyfikacja Iraku bedzie trwac w nieskonczonosc poniewaz ewakuacja z Iraku nigdy nie byla w planach, nigdy [neokonserwatysci-sjonisci] nie mieli zamiaru oswobodzic Iraku i dac Irakijczykom samo-stanowienie, a „sukces” wymaga utrzymanie swobody ruchow i stalych baz wojskowych w Mezopotamii. Rowniez, poniewaz inwazja Iraku, miala za cel stworzenie operacyjnych baz przeciwko Syrii, Arabii Saudyjskiej, a potem Iranu i Pakistanu.”
Opinia powyzsza jest cytowana przez Justin’a Raimodo w artykule opublikowanym 2go grudnia, 2005, w Antiwar.com pod tytulem „Wielki Skok do Przodu,” w ktory to artykule autor nazywa Bush’a „glownym Trockista naszych Czasow,” („Trotskyte-in-chief”), doktrynerem mowiacym „zwyciestwo albo smierc,” naturalnie chodzi o smierc wladzy republikanow (GOP) w zblizajacych sie wyborach, na ktore Bush jest obojetny i nie zwraca uwagi na sondaze opinii publicznej. GOP moze latwo stracic kontrole senatu i izby poslow. Postepuje on jak „samobojczy terrorysci” („suicide bombers”), ktorzy powoduja chaos w Iraku, obojetni na straty w ludziach.
Dziis w Ameryce wielu ludzi nawiazuje permanentna „wojne o demokraje” na swiecie, do permanentnej wojny komunizm Leona Trockiego, ktory mieszkal w Ameryce, w Nowym Jorku, gdzie redagowal on „Nowy Mir,” przed wyjazdem z amerykanskim paszportem do Rosji w 1917 roku.
Bush dziala jako fundamentalista protestancki natchniony przez Boga wobec „obecnej Apokalipsy.” W rzeczywistosci wykonuje on megalomanskie plany neokonserwatystow w odurzeniu, niby to „religijnym idealizmem,” ponad prawami Boga i ludzi w misji, ktora moze ciagnac sie w nieskonczonosc. Otoczenie Bush’a wierzy w strategie sformulowana przez neokonserwatystow-sjonistow i mowi: “Obecnie stanowimy imperium i tworzymy nowa rzeczywistosc; innym pozostaje tylko opisywanie naszych historycznych czynow.”
Pisarka Arianna Huffington napisala, ze Bush odnosi “zwyciestwo za pomoca slownictwa” i jego „plan zwyciestwa” opiera sie na radicalnym subjektywizmie neokonserwatystow-sjonistow, stronnikow wojny permanentnej („the War Party”) czyli „Buszewizmie” gotowym do „Skoku w Naprzod,” (raczej skoku w chaos) w stylu Mao Tsetunga.
“Wielki Skok Naprzod” neokonserwatystow-sjonistow Bush’a polega na planie “demokratyzacji” Bliskiego Wschodu, dla dobra Izraela, ktory to plan Bush nazywa “Panem Zwyciestwa.” Plan ten niby ma pomoc “fali reform” jakoby zalewajacych caly Bliski Wschod gdy w rzeczywistosci miejsce ma “fala nacjonalizmu” w sprzeciwie przeciwko kolonialnej eksploatacji i pacyfikacji Iraku, w obronie islamskiej religii tradycji i religii. Upokorzenie Arabow przez Zydow i pamiec polityki kolonilnej jest powodem ich nienawisci do Zachodu i Ameryki, zwlasza rzadzonej przez neokonserwatystow-sjonistow dzialajacych w tradycji nauk talmudu, ktorzy maja duza wprawe w mydleniu oczu manipulowanym i naciaganym przez nich gojom.
“Partia Wojny” Bush’a broni reputacji ataku i krwawej pacyfikacji Iraku. Zeby zmniejszyc ilosc wojsk i ilosc strat ponoszonych przez te wojska, zamierza poslugiwac sie bombardowaniami z powietrza i terrorem patroli egzekucyjnych, glownie przeciwko Sunnitom. Nazywa sie to opcja w stylu pacyfikacji Salwadoru, pod plaszczykiem “demokratyzacji,” pod wodza prezydenta, ktory wierzy ze spelnia proroctwa o Apokalipsie. Wobec coraz wiekszych trudnosci w utrzymaniu poparcia wyborcow prezydent „czasow wojny przeciwko terrorowi” kieruje dyskusje do sprawy lojalnosci lub nielojalnosci wobec amerykanskich zolnierzy walczacych przeciw powstancom.
Kongressman Jack Murtha wraz z republikanami Walter’em B. Jones’em i Ron’em Paul zadaja od Bush’a terminow ewakuacji wojsk z Iraku i po szesciu miesiacach moga wstrzymac przydzial pieniedzy na wydatki wojenne. Ale wojna w USA jest traktowana jak kazdy program rzadowy i trudno ja skonczyc, zwlaszcza kiedy sjonisci chca zeby Ameryka grzezla w Iraku w sasiedztwie Izraela, a przemysl zbrojeniowy dobrze zarabia na wojnie. W dodatku Amerykanskie Imperium, ma nowa klase, wysoce platnych propagandzistow, zwolennikow kolonializmu, ktorzy pozytywnie opisuja pacyfikacje Iraku.
Przykladem jest sprawa falszywych wiadomosci drukowanych w gazetach w Iraku, opisana teraz przez „The Los Angeles Times,” jako sztuczne tworzenie rzeczywistosci, w czym celuja spadkobiercy talmudu. Neokonserwatysci staraja sie narzucic Ameryce „imperialnego prezydenta” i nie chca dopuscic do obnazenia klamstw, ktorymi oni doprowadzili do wojny a teraz udaja ze ich misja jest szerzenie demokracji na swiecie, poczawszy od Bliskiego Wschodu. Wsrod rosnacej opozycji do pacyfikacji Iraku Bush zostal ostatnio nazwany glownym Trockista naszych czasow.
www.pogonowski.com |
|
4 grudzień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
lipiec 6, 2003
Mirosław J. Wiechowski
|
Krawczyk kraje jak jej staje
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Komisja Kongresu USA: niech Polska zwróci mienie
lipiec 17, 2008
Artur Łoboda
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
Poszkodowani pacjenci a pakt stabilizacyjny
luty 5, 2006
Adam Sandauer, przewodniczący Stowarzyszenia
|
Słowa - Nie - Klucze
czyli
kilku je?d?ców Apokalipsy
marzec 14, 2008
Magdalena Figurska & Marek Olżyński
|
Masoneria (3) Wielki Światowy Spisek
listopad 26, 2003
|
Ponad narodami
wrzesień 24, 2003
Nasz Dziennik
|
Karta z dziejów ludzkości
listopad 18, 2004
Julian Tuwim
|
Globalizacja a bezrobocie
październik 3, 2004
|
Chyba zapomniano o poecie
sierpień 4, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Kogo unikać niczym komuny
październik 1, 2005
amen
|
Zmarł ks. Jan Twardowski
styczeń 18, 2006
interia.pl
|
Samoobrona się kruszy
listopad 28, 2002
PAP
|
Mnie nikt nie pytał
październik 25, 2008
Artur Łoboda
|
Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
|
Agent Boni nowym ministrem w rządzie Tuska
styczeń 15, 2009
PAP
|
IV Rzeczpospolita Ludowa?!
kwiecień 30, 2006
|
LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!
grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
|
Jak stabilizowaliśmy Irak
sierpień 5, 2006
Abramowski/Grupa im.Edwarda Abramowskiego
|
więcej -> |
|