|
Odwrócone role w polityce
|
|
Platforma obywatelska i jej zaplecze polityczne - mają wiele powodów - by bać się rządów Prawa i Sprawiedliwości.
Sami przejęli rządy w 2007 roku - w wyniku całej masy przestępstw przeciwko wyborom, a co za tym idzie przestępstw przeciwko porządkowi demokratycznemu.
Zaczęli od poniżania ludzi starszych - którzy byli podstawowym elektoratem PiS i przy udziale polskojęzycznych mediów - publicznie namawiali do przestępstwa utrudniania uczestnictwa w wyborach.
Realizowane było to w ramach ogólnopolskiej akcji "zabierz babci dowód".
I dziwnym trafem ŻADEN prokurator, a tym bardziej Trybunał Konstytucyjny nie wiedzieli, że jest to przestępstwo z Art. 126a i Art. 255. Kodeksu Karnego.
Później było już tylko ciekawiej.
Po obsadzeniu wszystkich stanowisk kierowniczych - w administracji państwowej, Platforma Obywatelska zajęła się rozdzielaniem środków publicznych i dotacji unijnych - pomiędzy swoich członków i współpracujące z PO bojówki Krytyki Politycznej.
Jednocześnie cały czas emitowano w mediach język nienawiści wobec wszystkich, którzy odważyli sie zamanifestować swój patriotyzm.
Fałszowanie polskiej historii i pogarda wobec ludzi walczących o honor Narodu Polskiego - to była podstawowa strategia polityczna Platformy Obywatelskiej.
Bardzo patriotyczny film "Bitwa pod Wiedniem" - opluwano w każdym medium głównego nurtu.
Przy ostentacyjnej blokadzie środków publicznych - na ten film, pośpiechu realizacji i szczuciu wobec autorów - na każdym kroku, pojawiły się pewne niedoskonałości.
Wykorzystały to natychmiast wrogie Polsce ośrodki - określając go mianem "antyislamskiego filmu"
Dziwnym trafem turecki serial "wspaniałe stulecie" - nie spotkał się z odwrotnymi interpretacjami.
Działania takie zmierzały do przekształcenia polskiego patriotyzmu - w zjawisko nazwane "nowoczesnym patriotyzmem", a więc oddaniem spraw Ojczyzny w ręce Brukseli, którą rządzi Berlin.
Dla pozbycia się przeciwników politycznych podjudzano wszelkiej maści psychopatów, by ci terroryzowali przeciwników politycznych Platformy Obywatelskiej.
A gdy tego był mało - to wynajęto "seryjnego samobójcę".
Uczciwa ekipa dochodzeniowa bez problemu znajdzie mocodawców zbrodni "seryjnego samobójcy".
I tego boją się dziś członkowie Platformy Obywatelskiej.
PiS - bardzo niebezpiecznie dla siebie ujawnia plany uzdrowienia Wymiaru Prawa.
A przecież w tym środowisku NIC się nie zmieniło od czasów zbrodni sądowych - od haniebnych lat stalinowskich.
Ze środowiska odeszli TYLKO ci bandyci, którzy prócz mordowania polskich patriotów - z rozpędu represjonowali również komunistów - jak choćby Gomułkę.
Wszyscy pozostali zbrodniarze stalinowscy - wydawali wyroki do końca swojego życia,. a ich miejsce zajęły dzieci i wnuki.
Stworzyli bowiem skrajnie nepotyczny system aplikacji na stanowiska sędziowskie i tylko osoby wskazane przez kolejne pokolenie stalinowskich sędziów decyduje: kto może w Polce zostać sędzią.
Nie dziwią więc dzisiejsze przepychanki z Trybunałem Konstytucyjnych.
Przy minimalnym poparciu społecznym - przeprowadzili swoją "Konstytucję" Kwaśniewskiego, która pozwala dowolnie interpretować najważniejsze jej zapisy.
Więc interpretują je tylko na swoja korzyść, a na zgubę Narodu Polskiego.
Nie będzie w Polsce demokracji - jeżeli zbrodniarze z PO nie staną przed praworządnym sądem.
To jest oczywiste dla każdego myślącego Polaka.
I tego najbardziej boją się prawdziwi inicjatorzy ostatniego kabaretu "obrony" demokracji.
|
|
3 styczeń 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
The Rise of Judeo-American "Poland"
luty 11, 2006
Marek Glogoczowski
|
Czy społeczeństwo polskie zacznie myśleć?
wrzesień 22, 2003
Artur Łoboda
|
Festiwalu Sztuki Najnowszej
czerwiec 17, 2004
|
Stanisław Krajski o masonach
Bronisław Wildstein masonem?
grudzień 4, 2006
prawy pl
|
A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kwaśniewski pontifexem Kuronia?
wrzesień 6, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Jeśli myślisz że poznałeś wszelkie przejawy paranoi to jesteś w błędzie
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
|
tłumaczenia
styczeń 21, 2006
Zbigniew Dmochwski
|
Czy konflikt z Irakiem jest wojną ideologiczną?
sierpień 1, 2003
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
|
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
|
"IACS nie przeszkodził"
czerwiec 29, 2002
PAP
|
Eskalacja na Bliskim Wschodzie i destabilizowanie świata?
styczeń 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Historia, która niczego nie uczy
maj 6, 2004
Artur Łoboda
|
2008.03.27. Serwis wiadomosci ze świata w 3ch językach
marzec 27, 2008
tłumacz
|
Amnezja
sierpień 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Herezja Amerykańska i Narzucanie Subordynacji
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
|
157 mld USD - "dziura" w budżecie USA
sierpień 10, 2002
PAP
|
„Fachowcy” od piłki kopanej
czerwiec 10, 2006
Marek Olżyński
|
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
|
|
|