|
Zrozumieć współczesność
|
|
Pisowski Minister Kultury finansuje ogrom antypolskiego plugastwa.
Później udaje, że walczy z problemami przez siebie samego stworzonymi.
Rzekomo prawicowe media KAŻDEGO DNIA promują patologie i wszelkiej maści miernoty umysłowe.
Za to nie poświęcą szpalt swoich gazet, bądź czasu antenowego i internetowych stron na promowanie polskiej - narodowej kultury i ludzi ją reprezentujących.
Żydzi, patologia i miernoty intelektualne są promowane każdego dnia w TVP, TVN, Polsat i rzekomo prawicowych portalach: wpolityce, niezależna i im podobnych.
Również salon24.pl promuje najgorsze miernoty.
Ostatnio na tapecie jest niejaki Hołownia.
Ponieważ 18 lat temu ostatecznie wyłączyłem telewizor to nie mam najmniejszego pojęcia o tak zwanych "gwiazdach" i "gwiazdeczkach telewizji".
Kiedyś pewien człowiek powiedział o takich "brudne dziwki".
Nie wiem: czy o higienę osobistą mu chodziło, czy o stan moralności?
Stworzona przez pisowskie ŚMIECI, tak zwana Polska Fundacja Narodowa ZDEFRAUDOWAŁA 111 milionów złotych.
To pieniądze, które każdego dnia wydzierają polakom OPRAWCY z Urzędów Skarbowych po to by pisowska DZICZ rozdzielała je między swoimi.
Era Gierka bardzo dobrze się kojarzy Polakom. ale nie rozumieją, że WSZYSTKO co cenne widza w tamtej epoce, jest TYLKO I WYŁĄCZNIE rozwinięciem polityki ery Gomułki (!!!!!!!!!!!!!!!)
Nie o "towarzysza Wiesława" mi chodzi, ale o popaździernikową zmianę - w której do głosu doszli przedwojenni socjaliści.
To oni rozwinęli opiekę socjalną, mleko w szkołach, kolonie dla młodzieży, Domy kultury i dziesiątki innych udogodnień.
Jako dziecko miałem możliwość bezpłatnego uczęszczania na zajęcia w kilku domach kultury.
Miałem do wyboru BEZPŁATNE zajęcia artystyczne, techniczne, językoznawcze albo sportowe.
Kilkanaście lat temu w rozmowie z młodzieżą usłyszałem, że coś takiego jest Ich marzeniem.
Rządząca Trzecią Rp ŻYDOHOŁOTA odebrała Polskiej młodzieży WSZYSTKIE MARZENIA!
Jeżeli ktokolwiek myśli, że dzisiaj cokolwiek się zmieniło - to jest naiwny.
Stawiam najprostszą z możliwych tezę. Jeżeli polscy żołnierze zostaną po raz kolejny wysłani do ochrony interesów Izraela to nie może być mowy o jakimkolwiek polskim Rządzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
3 styczeń 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ano.
Duda gdzieś się zaszył i czeka na instrukcje.
A co do Hołowni, to obawiam się, że nasi "bracia z za wody" szykują powielenie schematu ukraińskiego w wyborach prezydenckich, a Hołownia to taki Zełenski, tyle że póki co, nie musi wygrać.
W ubiegłym roku rozpoczęto od teatralnego usunięcia Adamowicza ze sceny gdańskiej, która zawsze jest istotna dla losów Polskiego interioru, a w tym ruszono globalnie z tą różnicą, że posłużono się mordem rzeczywistym, nie inscenizowanym. |
|
2020-01-04
Magellan
|
|
|
|
Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
|
Państwo sprawne inaczej
kwiecień 1, 2005
Witold Filipowicz
|
Kunsultingowanie
sierpień 30, 2002
Jan
|
Kto naprawdę rozdaje karty
styczeń 6, 2006
Artur Łoboda
|
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tajemnicza droga izraelskiej broni
sierpień 29, 2002
PAP
|
TVN-Bronmy sie!
sierpień 25, 2006
mik4
|
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
|
Warmia czy Mazury, drzewo czy drewno, Ubiji czy Ubii?
listopad 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
styczeń 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komentarz do Przemówienia Bene/Male/dykta XVI na uniwersytecie w Ratyzbonie (Regensburg), 12.09.2006
wrzesień 27, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
|
Strategia
sierpień 21, 2003
Andrzej Kumor
|
Balcerowicz przed Trybunał Stanu
marzec 10, 2006
Przedruk
|
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją i Redakcję Czasopisma „Afery – Korupcja –
listopad 6, 2006
Tadeusz Wolny
|
OLIGARCHIA - RODOWÓD
czerwiec 8, 2008
Klaudiusz Wesołek
|
Kolejny głos w sprawie 1968 roku
Ucieczka stalinowskich zbrodniarzy
maj 22, 2003
PAP
|
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
lipiec 12, 2002
PAP
|
|
|