ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
więcej ->

 
 

Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?




Oś USA-Izrael stoi wobec tworzenia się osi Teheran-Bagdad-Damaszek, mimo wysiłków Waszyngtonu, żeby ratować się z zupełnego fiaska amerykańskiej interwencji w Iraku, pokierowanej według planów neokonserwatystów sjonistów, dla dobra Izraela, w obronie izraelskiego monopolu nukleranego na Bliskim Wschodzie i hegemonii Izraela „od Nilu do Eufratu.”

Mimo wydatnej amerykańskiej pomoc,y Izrael przegrał bitwę przeciwko Hezbollah, o kontrolę wody rzeki Litani w Libanie, skąd Żydzi rządzący Izraelem, spodziewali się 280 milionów metrów sześciennych wody rocznie. Brak wody powoduje masowy import wody do Izraela statkami z Turcji jak i izsraelska konfiskata wodonośnych ziem arabskich w Palestynie.

Srategiczne przymierze Iranu, Iraku i Syrji było przedmiotem spotkania u szczytu, w czasie ostatniego weekendu wTeharanie, prezydentów tych trzech państw, w czasie codziennej masakry ludności cywilnej w pacyfikowanym Iraku i wzrostu napięcia w Libanie, jak i nieudanej pacyfikacji Palestyny przez Izrael. Jednocześnie Izrael wyznaczył generała lotnictwa na dowódcę frontu przeciwko Iranowi. Izrael nadal okupuje teren wzgórz Golan, należący do Syrji, która ostatnio, po 26 latach przerwy, odnowiła stosunki dyplomatyczne z Irakiem.

Dziennik Kayhan w Teheranie tak ocenił obecną sytuację: „Trzystronne spotkanie u szczytu w Iranie powoduje niepokój w USA, ponieważ tworzenie się tego nowego przymierza może być powodem kryzysu dla Ameryki, w momencie kiedy załamuje się system pobierania decyzji w Waszyngtonie.” Bezpośrednim powodem zwołania spotkania u szczytu w Teheranie są codzienne masakry ludności cywilnej w Iraku, natomiast sprawa „strategicznego przymierza” trzech uczestniczących państw ma podstawowe znaczenie dla całego Bliskiego Wschodu, wobec „irakizacji Libanu” przy jednoczesnej „libanizacji Iraku.” Określenia te odnoszą się do taktyki wojny domowej stosowanej od lat przez Izrael przeciwko Libanowi i obecnie używanej do całkowitego osłabienia bogatego w paliwo Iraku.

„USA w Iraku: Co robić?” („The U.S. In Iraq: What’s Next?”) to tytuł zestawienia na stronie “palące zagadnienia” (“hot topic”) przez redakcję gazety „The Wall Street Journal” z 25go listopada 2006. W Iraku było 5,000 powstańców w styczniu 2004 podczas gdy obecnie jest ich 30,000. Od września 2001, kongress dał blisko 320 miliardów dolarów na pacyfikację Iraku i ministerstwo obrony USA średnio wydaje na ten cel, 6,4 miliardy dolarów miesięcznie. Według byłego ambasadora USA przy ONZcie, Richard’a Holbroke’go „Prezydent Bush stoi w obliczu najtrudniejszej decyzji, jaką którykolwiek prezydent musiał powziąć, od czasu wojny w Wietnamie.”

Znany krytyk „armii ochotniczej USA,” murzyn, kongresman-demokrata z Nowego Jorku, Charles Rangel powiedział: „Nie mam wątpliwości, że ani obecny prezydent ani jego rząd, nigdy by nie najechali na Irak, gdyby w USA wojsko było z powszechnego poboru i dzieci z ich sfery, byłyby narażone na niebezpieczeństwo w Iraku.” Wypowied? ta jest przykładem tego, że w USA coraz więcej ludzi żąda zakończenia działań wojennych i pacyfikacji w Iraku.

Natomiast według opinii w Teheranie i w Damaszku, Izrael jest jedynym krajem, który potencjalnie może skorzystać z krwawych wojen domowych w Iraku i w Libanie. Wojny te powinny, według Iranu i Syrji, być jaknajszybciej i za wszelką cenę zakończone.

Wzrost pozycji siły Iranu kosztem, Arabji Saudyjskiej a zwłaszcza Egiptu, kiedyś sprzymierzonego z Syrja, na długą metę, może nie być korzystny dla Syrji. Natomiast strach przed hegemonią osi USA-Izrael łączy Iran i Syrję, zwłaszcza wobec korzyści Izraela z powodu chaosu w Iraku i planów zdominowania „nowego” Bliskiego Wschodu przez USA, na korzyść Izraela włącznie z zamiarem permanentnej okupacji przez Izrael syryjskich terenów wzgórz Golan.

Całkowite poparcie Izraela, przez obecny neokonserwatywny rząd USA, przeciwko muzułmanom, jednoczy Teheran z Damaszkiem, co czynią również problemy destabilizacji Iraku, z którego ludzie masowo uciekają do sąsiednich państw.

Turcja, Iran i Syrja mają dużą mniejszość Kurdów, którzy mogliby chcieć przyłączyć się do Kurdystanu niepodległego, w północnym Iraku, na wypadek rozpadu państwa irakijskiego, w wyniku wojny domwej i nieudanej pacyfikacji, oraz chaosu, który zagraża sąsiednim państwom.

Fakt ten podkreśla komisja James’a Baker’a, która jest powołana w USA do znalezienia sposobu na załagodzenie kryzysu w Iraku. Komisja ta już zaleca odnowienie stosunków dyplomatycznych, po 24 latach, między Waszyngtonem i Teheranem. Według Henry Kissinger’a, nie ma żadnej szansy na zwycięstwo militarne USA w Iraku.

Natomiast siły polityczne osi USA-Izrael są przeciwne porozumieniu z Damaszkiem i Teheranem; opierają się one zmianom polityki w Iraku i wyolbrzymiają możliwości zbudowania broni nuklearnych przez Iran. „Nowy Irak” okupowany przez USA, jest terenem penetracji wpływów Iranu, w celu osłabienia pozycji USA na Bliskim Wschodzie i w celu strategicznego wzmocnienia Teheranu.

„Kryzys w Iraku jest kryzysem hegemonii USA” i dlatego dotąd nie mogło dojść do inwazji amerykańskiej na Iran, jak tego chce Izrael i neokonserwatywni politycy w Waszyngtonie.

Chaos w Iraku i zupełne niepowodzenie okupacji amerykańskiej, zagraża stworzeniem tam warunków do dalszej masowej ucieczki Irakijczyków, jak też umożliwia w Iraku dalsze powstawanie coraz większych grup terrorystów Alkaidy, wrogich Iranowi. Te zagrożenia mogą być podstawą porozumienia Waszyngtonu z Teheranem, natomiast pro-israelskie siły w USA są przeciwne temu porozumieniu. W tej sytuacji tworzy się oś Teheran-Bagdad-Damaszek, jako przeciw-waga przeciwko siłom pro-izraelskim i budowie „nowego” pro-izraelskiego Bliskiego Wschodu.

www.pogonowski.com
25 listopad 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Bush coś ty narobił ?
kwiecień 25, 2003
O naszym obecnym Starszym Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (1)(2007.09.20)
wrzesień 20, 2007
tłumacz
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
W przedświąteczny weekend zginęło 39 os.
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
PUBLIC RELATIONS – kształcenie ogłupiałego motłochu
sierpień 10, 2006
meditus
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
Dobry artykul.
kwiecień 7, 2008
Goska
Pomnik dla Reagana
lipiec 10, 2007
zmk
Kara dla amerykańskiego zwyrodnialca
listopad 20, 2006
LBC
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
HASŁO ANDRZEJA GWIAZDY
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
"Nie"
maj 22, 2008
Marek Jastrząb
Walka o polskie stocznie - sensacyjna notatka
lipiec 9, 2008
INTERIA.PL
Chyba zapomniano o poecie
sierpień 4, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
"Nie rzucim ziemi skad nasz ród"
lipiec 10, 2006
Tatiana ZALESKA
Bush Główny Trockista Naszych Czasów?
grudzień 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Replika pokoju Anny Frank powstanie w... anglikańskiej katedrze w Liverpool
wrzesień 20, 2007
bibula
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
Kwestia żydowska. Antysemityzm jako obrona praw Narodu
luty 14, 2008
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media