ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
więcej ->

 
 

Kto chce wojny?

Blisko dwa lata temu Patrick J. Buchanan, jeden z liderow republikanow w USA, zapytal: "Komu potrzebna jest ta wojna?". Dzis w biezacym wydaniu "The American Conservative" zadaje pytanie: "Czyja to wojna?". I sam odpowiada: "Jest to wojna kliki tak zwanych neokonserwatystow, ktora usidlila Ameryke i pcha ja w serie konfliktow, ktore Ameryce tylko moga powaznie szkodzic".

Podwojnie lojalni
Tim Russert, dziennikarz sieci ABC, niedawno zapytal Richarda Perle'a, wiceministra obrony, "w jakim stopniu wojna (z Irakiem) jest w interesie panstwa Izrael?". Postawienie tego pytania wywolalo szereg wypowiedzi neokonserwatystow, glownie Zydow, ktorzy uwazaja, ze jako "zydowscy konserwatysci" zwiazani z Izraelem sa przesladowana mniejszoscia. Z kolei Max Boot, dziennikarz "The Wall Street Journal", dodal, ze strategia Busha opiera sie na wskazaniach komitetu amerykanskich Zydow, drukowanych w pismie "Commentary".
Dawid Brooks, zaciekly syjonista, dziennikarz "Weekly Standard", pisze, ze poparcie dla Izraela narazilo go na potok antysemickich wypowiedzi, i powiada, ze antysemityzm prosperuje dzis w USA wsrod ludzi z lewicy i z prawicy, ktorzy sprzeciwiaja sie wojnie - a jest ich wielu - i twierdza, ze Bush jest "na smyczy" Ariela Szarona.
Lawrence Kaplan piszacy w "New Republic" martwi sie, ze neokonserwatysci sa jadowicie oskarzani o podwojna lojalnosc - jednoczesnie wobec USA i Izraela. Pyta, jak mozna bronic sie przed oskarzeniami opartymi glownie o jego zydowskie pochodzenie. Nie ma mozliwosci takiej obrony. Na to odpowiedzial Mickey Klaus: Lawrence Kaplan gra karta antysemityzmu, zeby zdyskredytowac przeciwnikow, oskarzajac ich o rasizm, i w ten sposob zamknac obiektywna dyskusje o nadchodzacej wojnie. Buchanan dodaje od siebie: "Atakujemy neokonserwatystow nie dlatego, ze w wiekszosci sa Zydami, ale dlatego, ze podjudzaja do wojny szkodliwej dla Ameryki".
Profesor Stanley Hoffman z Uniwersytetu Harvard pisze w "New Republic", ze wsrod podzegaczy wojennych wazna role odgrywaja ci, ktorzy twierdza, ze potrzeby Stanow i Izraela sa identyczne. Ludzie ci oceniaja polityke rzadu w Waszyngtonie jedynie z tego punktu widzenia: "Czy jest ona dobra dla Izraela?". Ta zasada charakteryzuje strategie Paula Wolfowitza, Richarda Perle'a i Douglasa Feitha, okreslanych jako "Likudniks", a to dlatego ze ich plany wojenne sa identyczne z planami ekstremistow z izraelskiej partii Likud.

Wojna swiatow
Dla Buchanana nadszedl obecnie moment ujawnienia prawdy, kiedy Ameryka decyduje sie, czy zaczac cala serie konfliktow na Bliskim Wschodzie i rozpetac prawdziwa "wojne miedzy cywilizacjami" - przed tym ostrzega profesor Samuel Huntington z Harvardu. Mowi on o nadchodzacej tragedii narodowej i katastrofie dla USA, zwlaszcza gdy "Kabala", czyli grupa najbardziej wplywowych politykow z administracji prezydenta Busha, prze ku wojnie, ktora jest zupelnie sprzeczna z interesami Ameryki.
Dawniej, przed utworzeniem panstwa Izrael, islam patrzyl na Ameryke jako na glowne zrodlo pomocy w walce z przesladowaniami muzulmanow przez Rosje, Chiny i inne imperia kolonialne. Dzis, z powodu wplywow syjonistow w Ameryce, wszystko sie zmienilo.
W tym miejscu warto przypomniec, ze obecne klopoty na Bliskim Wschodzie w duzej mierze rozpoczal Stalin, kiedy z poczatkiem zimnej wojny nakazal A. Gromyce, sowieckiemu ministrowi spraw zagranicznych, akcje w ONZ majaca na celu stworzenie panstwa zydowskiego w Palestynie. Zeby pozbyc sie mandatu brytyjskiego w Palestynie i jednoczesnie dostarczyc ludzi potrzebnych do walki o zydowskie panstwo, sprowokowal pogromy organizowane przez NKWD na ludnosci zydowskiej we wszystkich krajach satelickich (w tym w Polsce). W latach 1945-46 odbylo sie ponad dziesiec takich pogromow, m.in. w Budapeszcie az cztery. Zajscia antyzydowskie w Kielcach 4 lipca 1946 r. jako jedyne zostaly przedstawione w prasie swiatowej. Posluzyly do wszczecia antypolskiej kampanii na swiatowa skale. Wszystkie te pogromy mialy zmusic Zydow do ucieczki na Zachod. Wyjezdzali przez wylacznie dla nich otwarte przejscia graniczne przez "zelazna kurtyne". Tym Zydom, ktorzy zdolni byli do walki w Palestynie, Moskwa dostarczyla bezplatnie czeska bron, za ktora do dzis rzad izraelski oficjalnie dziekuje Rosji przy kazdej okazji.
Tuz po utworzeniu w 1948 roku panstwa izraelskiego, glownie dzieki Sowietom, Moskwa zaczela grac karta arabska w celu blokowania dostaw nafty na Zachod. Od 1967 roku Ameryka coraz bardziej byla uwiklana po stronie Izraela - na poczatku zwlaszcza przeciw Arabom ulegajacym wplywom sowieckim. Doszlo do tego, ze dzis syjonisci zydowscy i chrzescijanscy kontroluja polityke zagraniczna USA.

Niewygodna prawda
Dnia 1 marca 2003 r. "The New Observer" podal do wiadomosci, ze kongresman Jim Moran ze stanu Wirginia zrezygnowal z przywodczej pozycji w partii demokratycznej na zadanie gory partyjnej. Stalo sie to z powodu "skandalu", jaki wywolal, wskazujac na role Zydow amerykanskich w podjudzaniu do wojny. Zdaniem Jima Abramsa, dziennikarza z "The Associated Press", Moran mial powiedziec: "Nie przygotowywalibysmy wojny z Irakiem, gdyby nie silny nacisk polityczny Zydow (...). Przywodcy zydowscy maja dosc wplywow, by zmienic kierunek, w ktorym idziemy [ku wojnie] i powinni tej zmiany dokonac" - czyli innymi slowy nie dopuscic do wojny.
Jim Moran, siedmiokrotnie zasiadajacy w Kongresie, obecnie stara sie ratowac swoja kariere polityczna, wyrazajac skruche przed kamerami telewizyjnymi za swoja nietaktowna wypowiedz w stosunku do Zydow. Zazadaly tego zydowskie organizacje i politycy. Najwyrazniej upokorzenie Morana ma sluzyc jako lekcja dla innych politykow amerykanskich, poniewaz juz szesciu Zydow, kongresmanow partii demokratycznej, przylaczylo sie do prezydenta Busha i zadaja, zeby Moran nie kandydowal w nadchodzacych wyborach w 2004 roku.
Senator Joe Lieberman, ktory jest ortodoksyjnym Zydem, chce ubiegac sie o reprezentowanie partii demokratycznej w nastepnych wyborach na prezydenta USA. Lieberman powiedzial, ze wypowiedz Morana byla "bezpodstawna, szydercza i obrazliwa". Lieberman ma duze szanse kandydowac w nastepnych wyborach jako demokrata przeciwko prezydentowi Bushowi. Poprawnosc polityczna w Ameryce nie pozwolila Moranowi na "bezkarne" (bez szykan) mowienie prawdy niewygodnej dla zydowskiej grupy nacisku, znanej obecnie w Ameryce pod nazwa "Kabala", ktora posluguje sie "kabala polemiczna", zeby Ameryke wciagnac do wojny wbrew interesom tego kraju.
Tak wiec Buchanan oskarza teraz "Kabale" syjonistyczna w Ameryce nie tylko o spisek z Izraelem, zeby zaczac wojne z Arabami i zniszczyc ugode zawarta w Oslo, lecz takze o perfidne psucie dobrych stosunkow USA z panstwami arabskimi, ktore popieraja prawo Palestynczykow do samoobrony. Odpiera przy tym zarzut, ze slowa krytyki dyktuje rasowa nienawisc przeciw wszystkim Zydom. W rzeczywistosci takie zarzuty sa stawiane przez tych, ktorzy maja na sercu dobro Ameryki i nie chca podporzadkowywac polityki Ameryki zaborczemu Izraelowi rzadzonemu dzis przez ekstremistow syjonistycznych z partii Likud.



Patrick J. Buchanan:
"Whose War?"
http://amconmag.com/03_24_03/cover.html
20 marzec 2003

prof. Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Dwa cmentarze
lipiec 27, 2004
Wiesław Jacek Jastalski
Chłop w amoku
marzec 15, 2004
Ewa
A więc po staremu
listopad 24, 2005
Prezydent Kwaśniewski orzekł o winie Polaków
kwiecień 10, 2001
Nasz Dziennik
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
Zarzuty NIK wobec Saryusza-Wolskiego
styczeń 31, 2007
AFP
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Integracja czy podbój?
kwiecień 19, 2003
przysłał Piotr Letowt-Vorbek
Niewidzialne imperium
sierpień 13, 2003
Zbigniew Labędzki
Inicjatywa - Stop Wojnie
marzec 22, 2003
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
Lista usług
kwiecień 17, 2003
zaprasza.net
Miłuj geja swego
lipiec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nowa Polityka Arabów, Ani Za Ani Przeciw USA
sierpień 6, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
O wojnach nowych
grudzień 13, 2006
antyglobalista
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
KRYZYS GLOBALNY I ROSJA
styczeń 18, 2008
Michaił Chazin
Polska poniewierka
marzec 20, 2005
Śmierć gen. Sikorskiego a antypolskie interesy Wielkiej Brytanii
grudzień 15, 2005
Jan Duranowski
Komiczne polskie prawo
maj 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media