ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Medialny test przed kowidem  
16 styczeń 2022     
Morawiecki i Szumowski - agenci wrogiego Nam anty-Państwa 
20 sierpień 2020     
Gwiazdowski vs Kaczyński w czasie debaty 24.09.2012  
12 maj 2014      Artur Łoboda
Szokująca prawda o polskiej armii 
24 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Czy nie chcą zabijać Palestyńczyków? 
20 styczeń 2020      Ruptly
Choroba mikrofalowa 
5 kwiecień 2021     
Każdy widzi to - co chce 
19 wrzesień 2019     
Rosyjska szczepionka przeciw świńskiej grypie 
30 październik 2009      tłumacz
Trochę faktów i logiki 
      tłumacz
Drony odtwarzają nagrania płaczących dzieci i wrzeszczących kobiet, aby zwabić ludzi na zewnątrz, a następnie ich zamordować 
24 kwiecień 2024      Caitlin Johnstone
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (26.08.2011) 
16 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
"Hejt industry" 
9 czerwiec 2015      Artur Łoboda
"Apokalipsa teraz: Wi-Fi i choroba popromienna ogarnia świat" 
25 marzec 2021     
Podwójne Niepowodzenie Monetarnej Strefy Euro 
15 grudzień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
THE GAME. Migranci na szlaku bałkańskim. Reportaż nietelewizyjny. 
7 marzec 2020      Alina
Orwell "Rok 2021" 
26 wrzesień 2021      FREEDOM 5D
Obowiązkowe uzupełnienie wiedzy o najnowszej naszej historii, teraźniejszości i planach naszych wrogów na przyszłość. 
15 styczeń 2019      Alina
Dokąd idziesz Polsko? 
3 sierpień 2016     
Uzurpator 
4 grudzień 2016      Artur Łoboda
Żydofobia 
25 listopad 2013      Artur Łoboda

 
 

Jak zrodziła się panika w sprawie wirusa

Pół roku temu twierdziłem, że tak zwana epidemia covid-19 nie jest tylko medialnym wymysłem, ale jest coś - co zabija ludzi.
Brałem wtedy pod uwagę, że ludzie są czymś zatruwani.

Uważany za najwybitniejszego włoskiego wirusologa Giulio Tarro - nominowany w roku 2015 do Pokojowej Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny stwierdził, że to włoscy lekarze zamordowali 35 tysięcy ludzi poprzez stosowanie "rządowych procedur" i wystąpił z oskarżeniem przeciwko Rządowi włoskiemu.

https://www.ilgiornaledisalerno.it/giulio-tarro-e-la-scomparsa-del-coronavirus-senza-vaccino/


Powiedzenie "pół prawdy to całe kłamstwo" w pełni sprawdza się w wypadku Pierwszej światowej wojny wirusowej - jaką wytoczono wobec narodów świata.
Wielokrotnie informowano Nas, że we "włoskich domach starców umierają tysiące ludzi".
Nie chciałem w to wierzyć - dopóki nie dowiedziałem się, że to do domów starców zamykano ludzi podejrzanych o zarażenie koronawirusem i tam poddani "medycznym procedurom" umierali.
A mówiąc wprost - byli tam mordowani "procedurami medycznymi".

Jak to jest możliwe, że do dnia dzisiejszego ludzie wierzą w jakąś śmiertelną epidemię?
Jak to jest możliwe, że tylu IDIOTÓW do dzisiaj nosi maseczki - zatruwając się nie tylko tlenkami węgla, ale całą masą bakterii gromadzących się pod maseczką.
Jak to jest możliwe, że tylu IDIOTÓW wierzy w "chorobę bezobjawową"?

Odpowiedź jest tylko jedna. Mimo całego rozwoju cywilizacji Ludzkość nie potrafi kontrolować strachu.
To na strachu bazowały zbrodnicze reżimy: Nazizm, Stalinizm, Maoizm.

Na nic rozum - gdy panuje nad Nami strach.
Doskonale dowodzi tego panika wywołana w Nowym Jorku po usłyszeniu strzałów na Times Square.




Nie oznacza to jednak - bym bagatelizował wszelkie infekcje.
Wręcz przeciwnie. Namawiam Rodaków do jak najszybszej wycieczki na łono natury.
A moją najlepszą kuracją jest co najmniej dwutygodniowe moczenie się w morzu śródziemnym.
Dlaczego tam?
W ciepłej wodzie skóra otwiera pory i zdrowotne minerały wchłaniane są przez skórę.
W zimnym Bałtyku pory zamykają się natychmiast i jedynie oddychanie nad plażą ma efekt zdrowotny.
Oczywiście - pod warunkiem, że jakiś IDIOTA nie będzie miał założonej maseczki.

Patrzyłem przed chwilą na kamery internetowe.
"Polska riwiera" w Makarskiej czeka na Polaków.
17 lipiec 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

W Makarskiej można bez problemu porozumieć się z miejscowymi po polsku, bo języki podobne, pięknie, ciepło. Ludzie też piękni, wysocy. Moczyć się i nie umierać :) Mają świeże figi!

2020-07-17
Alina

 

Słyszałem tam rozmowę miejscowych o wyższości Polaków nad innymi turystami.
I chociaż Rodacy nieźle tam rozrabiają - na przykład nocnym - głośnym imprezowaniem - to nigdy nie widziałem tam Policji.
Trzy lata temu jakiś polski idiota wyrzucił niedopałek w czasie - gdy płonęła połowa Bałkanów.
Oczywiście spalił wiele hektarów lasu, a pożar zagrażał samemu miastu.

Mimo tego chętnie Nas tam przyjmują.

Wręcz "kultowe" są tam rejsy statków z plebejską muzyką roznoszącą się wodą na wiele kilometrów.
Jest tam też plaża nudystów - na którą przyjeżdżają Rodacy.

A figi to można zebrać na poboczach dróg.

2020-07-17
Artur Łoboda

 

Z tym, że ta "plebejska" niby muzyka jest wyjątkowo łapiąca za serce. Przy muzyce Pendereckiego jaki się jak anielskie pienia. Wyjątkowe skrzyżowanie muzyki słowiańskiej z bałkańską.

2020-07-17
Alina

 

Powinno być:
Z tym, że ta "plebejska" niby muzyka jest wyjątkowo łapiąca za serce. Przy muzyce Pendereckiego jawi się jak anielskie pienia. Wyjątkowe skrzyżowanie muzyki słowiańskiej z bałkańską.

2020-07-17
Alina

 

No Arturze! Twoje postulaty pewnie będą spełnione!
Szumowski do dymisji? https://www.youtube.com/watch?v=jmmgUe2bwgY

2020-07-17
Alina

 

Nie chciało mi tracić czasu na szukanie najodpowiedniejszego zwrotu.
Słowo "plebejska" wybrałem jako formę drwiny z tych od "wysokiej kultury".
Może skategoryzowanie "muzyka popularna" byłoby lepsze. Ale tam najczęściej puszczają kawałki przy których się podskakuje, bo takie rytmiczne.
Bez wątpienia te huczące rejsy są kiczowate. Ale mnie się bardzo podobały - bo to lato. A lato to największy "kicz".

2020-07-17
Artur Łoboda

 

Jak do poniedziałku nie zniosą nakazu noszenia maseczek - to składam na Szumowskiego swoje zawiadomienie o "przestępstwie noszącym znamiona zbrodni ludobójstwa".

2020-07-17
Artur Łoboda

 

Wieści z Holandii

W Holandii już 17 000 osób głównie personelu medycznego podpisało petycję,
w której krytykują środki zastosowane przez rząd NIEPROPORCJONALNE do zagrożenia
oraz
brak otwartej debaty, konfrontacji różnych poglądów nt COVID-19.
Szybko muszą złożyć tę petycję, bo rząd na gwałt chce przeprowadzić trwałe wielkie ograniczenia w życiu społecznym.

U nich 50% zgonów to 82+ i jak wszędzie ludzie z kilkoma zaawansowanymi chorobami.
Poddają w wątpliwość wiele podawanych liczb.
Wielu boi się stracić pracę i dlatego nie podpisują i nie wychylają się.


Tu dostałam filmik w wersji holenderskiej (można sobie ustawić polskie tłumaczenie)
Het vaccin een utopie Pierre Capel en Ramon Bril
https://www.youtube.com/watch?v=lO_fOhNQ_j4

z tłumaczeniem najważniejszych wypowiedzi:
1:30 odległość 1,5m bez podstaw,

5:00 I 6:00 naukowe opracowanie na którym WHO się opiera: aerozole przenoszą wirusy i prątki na odległość od 8 do 15 metrów w zależności o pozostałych czynników m.in. temp, wilg.

17:00 emocje powodują zmiany w DNA, reklama książki na ten temat, strach niszczy odporność

37:00 liczba zgonów na 1000 osób wg wieku, wzrost od 65 roku życia

40:00 śmiertelność w % wg wieku, niebieski – zgon naturalny, pomarańczowy – zmarły miał kontakt z wirusem Corona

41:00 wzrastanie człowieka trwa 20 lat, umieranie również, ciekawy i złożony temat długości życia poszczególnych gatunków kierowanej interesem genów

44:30 liczba ofiar grypy 2018 - 9 444 i korony 2020 - 6066 w NL. Czy ktoś słyszał o epidemii grypy w 2018?

52:30 niesamowity przyrost mutacji Corony tylko w okresie między 2020.01.24 I 2020.03.10

54:30 95% odporności mamy wrodzonej, 5% nabytej. Do 70 roku życia nam wystarcza. Szczepienie 70+ nie ma sensu, bo ci nie odpowiadają dobrze na wstrzyknięte patogeny, nie wytwarzają przeciwciał

55:30 szczepienie przeciw Ebola konieczne, własna odporność niewystarczająca, przeciw Corona zbędne

57:00 liczba zgonów średnio na rok, m.in. grypa 400 000, palenie tytoniu 8 000 000.

57:50 ilustracja powyższego

2020-07-18
Alina

 

Samo sedno Panie Bracie!
100 lat nauczania w szkołach państwowych kierowanych przez kołłątajowskie KEN zrobiło z ludem swoje.

Jak rozróżnić wychowanie od wykształcenia:
– Do czasu Kołłątajowskiej KEN wychowanie i wykształcenie szło w parze w duchu Ewangelii i Kościoła.
– Od Kołłątaja wykształcenie zostało wypaczone zaś wychowanie siłą rozpędu szło w rodzinach w miarę normalnie.
– Od czasu Sanacji a szczególnie od lat ’70 XX w., gdy rodzina została rozbita przez żydo-bolszewię i zdeprawowana przez nich, szlag trafił również wychowanie i tak jest do dzisiaj.
Chowanie ludzi tak jak się chowa świnie przynosi właśnie takie skutki.
Koniec kropka.
Z Panem Bogiem panie Bracie

2020-07-22
Marek Zadrożniak

  

Archiwum

Dotyczy: popełnienia przestępstwa przez NFZ
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
Błogosławieni, którzy nie pomyśleli a uwierzyli
marzec 30, 2004
Niemcy nie dadzą się wciądnąć w wojnę
styczeń 19, 2003
PAP
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
Apel w sprawie lustracji Polonii
marzec 31, 2006
2008.03.27. Serwis wiadomosci ze świata w 3ch językach
marzec 27, 2008
tłumacz
„Bez Udziału Hamas’u Nie Będzie Pokoju w Palestynie”
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Oszustwa GUS w polskich Rocznikach Statystycznych. Ukrywanie eksterminacji i grabieży narodu
wrzesień 15, 2007
tłumacz
Degeneracja ustroju demokratycznego
marzec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Promocja Krakowa w Berlinie
kwiecień 3, 2004
www.krakow.pl
Bush wprowadza nadzwyczajne Trybunały Wojskowe
luty 24, 2007
tezlav von roya
Jednomandatowe okręgi wyborcze - próba symulacji na podstawie wyników wyborów z 2001 roku
wrzesień 13, 2004
Adam Sandauer
Happy Easter! Christ is Risen!
marzec 23, 2008
Czym jest Polska zagrożona?
sierpień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska na dnie
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
Piłkarski Totek SUPERTOTO dużo korzystniejszy niż Duży Lotek!!!
listopad 1, 2007
ALEKS
Oczyscic Kosciol
listopad 22, 2006
x
Przemówienie Dorna, którego nie chciano słuchać
listopad 23, 2007
Ludwik Dorn
Samohipnoza
wrzesień 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media