ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
więcej ->

 
 

Zmodeluj na planszy radość modliszki

Zygmunt Jan Prusiński

Diabły świecić będą wedle nut tamtej historii:
"Wyprowadzić sztandar czerwony PZPR"!

W ostatniej chwili bardzo radosna wiadomość, ale na tyle smutna, że towarzysz komunista Rakowski Mieczysław nie poszedł do więzienia. A powinien, powinien.

ZMODELUJ NA PLANSZY RADOŚĆ MODLISZKI

Napisała do mnie Marycha Bolszewicka, że tak mu wierzyła, w tę doskonałość partyjną, a ona tylko szorowała podłogi, i nic nie wyszło z zaręczyn z Mietkiem. Wierzyła gołej partii, sama chętnie przyjęła PZPR-owską legitymację, bo myślała jak zdradliwa suka, że otrzyma talon na mały Fiacik.

Byli w jej życiu przenajróżniejsi od seksu, a oni tylko chlali z musztardówek czyściochę - jakby politycznie czyści byli. Podkochiwali się ci inni z niższych struktur szarzy członkowie bez zdrowych członków, a jej o co innego chodziło. Tylko I sekretarz PZPR był dla niej codziennym marzeniem, że może zaprosi ją na randkę do restauracji "Kongresowa" w Pałacu Kultury i Nauki, bo tylko tam można pobierać nauki pośród wysokich kolumn do samego nieba.

Marycha Bolszewicka jeszcze nie wie, że Mietek towarzysz zmarł.

8.11.2008 r.
8 listopad 2008

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Archiwum

Między młotem a kowadłem
wrzesień 8, 2008
Bartłomiej Bartoszek
Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
4:1 dla Unii
listopad 21, 2002
Mateusz Machaj http://www.kapitalizm.republika.pl/
PUBLIC RELATIONS – kształcenie ogłupiałego motłochu
sierpień 10, 2006
meditus
Do końca
wrzesień 17, 2003
Andrzej Kumor
Odezwa do Ludożerców i do samotnie stojącej walizki
sierpień 21, 2005
Wiesław Sokołowski
Wieko (niczym całun) opadające na Polskę
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zakaz molestowania rowerów
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Balcerowicz jednak powraca
marzec 2, 2007
INTERIA.PL/PAP
Nie bąd? biernym odbiorcą
grudzień 31, 2003
Nasz Dziennik
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
Wieczna walka
sierpień 10, 2003
ks. prof. Czeslaw Bartnik
Rzeczpospolita złodziei
luty 12, 2003
Artur Łoboda
Tekst okazjonalny - 1 Maja, już cztery lata w UE
kwiecień 29, 2008
Dariusz Kosiur
Big gesheft
kwiecień 23, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Czego nie zdziałał w Stanie Wojennym to realizuje w TVN
grudzień 20, 2006
PAP
2008.05.31. godz 2400 Serwis wiadomosci
czerwiec 2, 2008
tłumacz
Upadek tzw.IVRP
sierpień 31, 2007
Bogusław
Dylemat wyboru myślących Polaków
październik 4, 2005
dr Leszek Skonka
Skorzysta z rady ekspertów.
grudzień 21, 2002
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media