ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
więcej ->

 
 

Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie






Charles Gibson (z sieci telewizyjnej ABC) zapytał w czasie debaty kandydatów na prezydenta USA: „Co się stanie, na drugi dzień, na wypadek wybuchu bomby nuklearnej w USA?” Kandydatka, reklamowana jako „najlepsza dla Żydów,” Hillary Clinton, odpowiedziała, że dokonałaby odwetu (Prawdopodobnie na Iranie, Syrii lub Pakistanie, zależnie, na które państwo wskazałby Mossad lub lobby Izraela).

Pytanie Gibson’a nie ma łatwej odpowiedzi, ponieważ bomba mogłaby pochodzić z arsenału USA albo pochodzić z Francji albo n.p. z W.Brytanii, według zeznań pani Sibel Edmonds, tłumacza FBI. Zeznania te były opublikowanych w London Times. Opisane w nich są podsłuchiwane przez FBI, rozmowy telefoniczne wysokich urzędników USA, z agentami obcych służb.

Sibel Edmunds, tłumaczka FBI tureckiego pochodzenia, ogłosiła treść podsłuchu i ujawniła jak obcy wywiad otrzymuje z terenu USA informacje wojskowe i nuklearne. Wielogodzinne nagrania rozmów telefonicznych wykazują, jak wysoko postawieni urzędnicy są przekupywani przez agentów, na przykład, tureckiego wywiadu, którzy sprzedają nabyte informacje na przykład Pakistanowi.

Sędzia federalny zakazał ogłaszania w prasie zeznań pani Sibel Edmunds, które złożyła ona przed komisją senatu. Mimo tego zakazu pismo London Times poinformowało, że Marc Grossman, były ambasador USA w Turcji, obecnie wicedyrektor firmy konsultacyjnej „The Cohen Group,” jest jednym z łapówkarzy wskazanych przez Sibel Edmunds, która twierdzi, że międzynarodowi przemytnicy technologii nuklearnej z USA, mają powiązania z wywiadami Turcji, Izraela i Pakistanu.

Pani Edmonds twierdzi, że co miesiąc ma miejsce kilka transakcji materiałami nuklearnymi, ze wszystkich agencji nuklearnych USA. Marc Grossman załatwił przepustki do laboratoriów nuklearnych agentom, niby studentom po-dyplomowym z zagranicy, na żądanie byłego ministra obrony Paula Wolfowitz’a, głównego architekta napadu USA na Irak, oraz jego zastępcy Douglas’a J. Feith’a, syna faszysty żydowskiego w przedwojennej Polsce, w organizacji Bejtar, jak też Richard’a Perle, głównego ideologa neokonserwatyzmu i podżegacza wojennego, który na tej działalności dorobił się fortuny.

Agenci Izraela, Turcji i Pakistanu zdobywają technologię nuklearną z USA, na czem na przykład korzystał A.Q. Khan, „ojciec bomby nuklearnej” Pakistanu, oraz handlarz bronią nuklearna na rzecz Korei Północnej, Libii i Iranu. Urzędnik Pentagonu, Lawrence Franklin, jest obecnie w więzieniu, za przekazywanie wyżej wspomnianych sekretów państwowych dyplomacji Izraela, za pomocą członków „lobby Izraela,” Steve’a Rosen’a i Keith’a Weissman’a, na rzecz ich izraelskich przełożonych.

Po zburzeniu wieżowców w Nowym Jorku w 2001 roku (9/11) władze USA aresztowały ponad stu agentów Izraela i po paru miesiącach deportowały ich do Izraela. W owym czasie Sibel Edmods słyszała rozmowę telefoniczną Marc’a Grossman’a, któremu jeden z agentów powiedział przez telefon: „Trzeba ich (schwytanych agentów Mossad) usunąć z USA, żeby nie przyznawali się na przesłuchaniach.”

Ostatnio opublikowane plany neokonserwatywnego rządu Bush’a, o przeprowadzaniu interwencji służb specjalnych USA w zachodnim Pakistanie, wywołało wśród Pakistańczyków przekonanie, że Ameryka jest największym zagrożeniem dla Pakistanu, według sondaży Instytutu Pokoju przy University of Meryland.

Jednocześnie okazało się, że sama obecność sił USA, w Azji, a zwłaszcza w Afganistanie, według sprawdzianu opinii, dokonanego tam jeszcze przed śmiercią pani Benazir Bhutto, stanowi dla Pakistanu większe zagrożenie, niż AlQaida lub Talibanowie, działający wzdłuż granicy z Afganistanem. Ponad 80% mieszkańców Pakistanu uważa, że w żadnym wypadku nie można zgodzić się na działania wojskowe USA na terenie Pakistanu, jedynego państwa muzułmańskiego posiadającego broń nuklearną i tym samym zagrożonego przez oś USA-Izrael, w walce tej osi w obronie monopolu izraelskiego arsenału nuklearnego na Bliskim Wschodzie.

Ciekawe jest, że wcześniej, jeden z głównych członków AlQaidy, Louai Al-Sakka trenował w Turcji terrorystów, podczas przygotowywania ich ataku 9/11, w obozie niedaleko Stambułu w górach Jalova. Działo się to za wiedzą wywiadu tureckiego, zaprzyja?nionego z Mossad’em. W tym świetle na pytanie Chales’a Gibson’a o możliwości wybuchu bomby nuklearnej w USA, najbardziej prawdopodobną odpowiedzią jest, według Sibel Edmond, że taka bomba pochodziłaby z arsenału nuklearnego na terenie Stanów Zjednoczonych.

WWW.pogonowski.com
9 styczeń 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Sejmowe komisje za liberalizacją zasad finansowania partii
lipiec 17, 2002
PAP
Gdzie ukrywa się socjalizm(2)
wrzesień 6, 2006
Marek Olżyński
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
Sułtan i Shaitan
grudzień 3, 2004
Israel Shamir
Aresztowanie wiceprezesa "Wólczanki"
grudzień 17, 2002
PAP
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
WITAM w OSTENISRAEL!
listopad 25, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Kto dba o popularność SLD?
wrzesień 11, 2003
cywilizowany euroentuzjasta
Roszczenia za błędy medyczne bez przedawnień
luty 8, 2007
A. Sandauer - przewodniczący stowarzyszenia
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny".
październik 23, 2003
Artur Łoboda
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
Panie Prezydencie!
wrzesień 8, 2006
mik4
sukiennice
luty 7, 2006
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
Cale w celi
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Syryjczyk - dyrektorem EBOR
wrzesień 16, 2003
Dwie wiadomości na Nowy Rok
styczeń 2, 2007
Artur Łoboda
Pax Americana po Zydowsku
kwiecień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości

kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Idea narodowa sama pozbywa się śmieci
styczeń 16, 2009
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media