|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
więcej -> |
|
"Karawana idzie dalej..."
|
|
31 stycznia AD 2005, Vancouver, B.C
Na ręce Pana prof. Adama Daniela Rotfelda,
Ministra Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polski
Warszawa, Polska.
Szanowny Panie Ministrze,
Na łamach "Rzeczpospolitej" ukazały się pańskie słowa, które pozwalam sobie tutaj przytoczyć. Powiedział Pan następująco:
"...Pozarządowa organizacja czy też środowisko dziennikarskie, które chciałoby się zająć walką ze szkalowaniem Polski - dopóki ja jestem ministrem - może w tej sprawie liczyć na pełne moralne i logistyczne wsparcie resortu".
Odnosząc się z wielkim szacunkiem do słów Pana Ministra, pozwolę sobie jednak zaznaczyć, że nie jest to najlepsza i najskuteczniejsza forma walki z kłamstwem oświęcimskim. Brakuje bowiem pełnego poparcia polskiego rządu, o którym wielokrotnie pisałem do pańskich poprzedników, pracowników służby dyplomatycznej, polskiej prasy i innych środków przekazu. Pisałem nie tylko osobiście, ale zostało przeprowadzonych kilka grupowych i bardzo poważnych akcji protestacyjnych, o których tak MSZ jak i polskie placówki dyplomatyczne zostały poinformowane. Niestety, ale zakończyły się one fiaskiem wobec braku poparcia pańskiego resortu, prasy i dziennikarzy. Wszystkie akcje miały na celu nie tylko obalenie mitu "polskich obozów koncentracyjnych", ale nagminnego i przy każdej okazji, szkalowania dobrego imienia Polski przy pomocy prasy amerykańskiej, izraelskiej, zachodnio - europejskiej, a ostatnio i niemieckiej. W tą akcję włączone były stacje telewizyjne o światowym zasięgu - jak np. CNN International, CBS, CBC International, ABC i stacje radiowe.
Nie wspominam tutaj o setkach wydanych książek, periodyków czy też uniwersyteckich zeszytów historycznych. Nie chcę też cytować ponad tysiąca witryn na sieci internetowej, gdzie można znale?ć nawet na serwerach uniwersyteckich historyczne "prawdy" o "polskich bandytach z AK, kooperacji i kolaboracji z nazistami, ochoczą współpracę w pogromach, morderstwach". Albo już notorycznie używane coraz to kolejne wersje "polskich obozów śmierci, zagłady, budowy gett, polskich obozów koncentracyjnych, polskich nazistów", a nawet i co jest pewnego rodzaju novum - poniekąd współodpowiedzialność za Drugą Wojnę Światową, co już jest moim zdaniem paranoją. Vide http://judicial-inc.biz/Broomberg.htm . Niemniej jednak, wspomniana witryna chwali się prawie 13 tysiącami gości witryny. Innymi słowy, trzynaście tysięcy gości miało okazję poczytać i zobaczyć rezultaty działania "polskiej armii". Takich przykładów są tysiące i dlatego nazwa Auschwitz stała się "polskim" synonimem akcji jakiś tam nazistów, pojęcie na tyle enigmatyczne, że trudne do ustalenia, kto naprawdę kryje się pod tą nazwą.
Panie Ministrze. W roku 1970 rząd niemiecki opublikował oficjalne oświadczenie, w którym rozliczając się z przeszłości, oczyszcza naród niemiecki ze współudziału w zbrodniach ludobójstwa dokonanych przez hitlerowców. Równocześnie winą za wszystkie zbrodnie obwinia nazistów. Świat przyjmuje oświadczenie do wiadomości i zaledwie w lat 20 nikt już nie mówi o Niemcach jako sprawcach, natomiast terminem naziści pośrednio zostają obdarzeni Polacy. Bo jak można przeciętnie inteligentnej osobie urodzonej po wojnie wytłumaczyć że "nazistowski obóz koncentracyjny Auschwitz (Polska)" nie jest obozem polskim? Jak można wytłumaczyć tejże samej osobie, że "polski obóz zagłady Auschwitz" nie jest polskim obozem? Specjalnie używam tu tłumaczeń z języka angielskiego, aby zobaczyć absurd historyczny, choć jak najbardziej poprawnie przetłumaczony. Przeciętna osoba na Zachodzie nie ma ani ochoty, zamiaru czy chęci dochodzenia do sedna sprawy. A już analiza słowa "naziści" znajduje się w kategoriach abstraktu. Stąd efekty są takimi jaki są; Polacy są winni zagładzie Żydów, a o polskich ofiarach hitleryzmu nie ma ani słowa. Obawiam się poważnie o polskie pokolenia pokoleń, bo jak dalej tak zostanie, to za 20 lat wszystkie dostępne książki historyczne, będą z histerycznym uporem maniaków pisały o naszym kraju i Rodakach, jako agresorach i mordercach, winnych zbrodni ludobójstwa.
Jeden z pańskich poprzedników dosyć często używał powiedzenia "psy szczekają, a karawana idzie nadal". Pisząc do niego kilka razy podkreślałem swoje wątpliwości co do znaczenia kto są psy, a kto karawaną. Względnie krótko, pański poprzednik sam się przekonał na własnej skórze o prawdziwości powiedzenia, zostając zakrzyczanym i wygrażanym podczas wygłaszania mowy w parlamencie pewnego kraju. I równie z tego tytułu, polski rząd nie po raz pierwszy, ani ostatni nabrał wody w usta, a nawet i zaczął uniżenie przepraszać. Niestety, ale chowanie głowy w piasek osób odpowiedzialnych z urzędu za obronę państwa stało się chlebem powszechnym i choć od czasu do czasu coś tam ostro protestowano, to te akcje zostały absolutnie zignorowane, jeżeli nie ośmieszone. I tak dzieje się od długich, długich lat. Ale za każdym razem, szczególnie w momencie kryzysowym wzywa się Polaków do podejmowania akcji, w zamian obiecując złote góry. I za każdym razem, akcje stają się faktem, równie jak głowy czynników rządowych idą pokornie w piasek. Nie bez złośliwości, ale muszę stwierdzić, że nadszedł najwyższy czas skończenia ze strusią polityką polskich autorytetów; od Warszawy począwszy a na ostatniej placówce dyplomatycznej skończywszy.
Niedawno obchodzona rocznica tragedii oświęcimskiej równie nie została pozbawiona akcentów zdecydowanie antypolskich. Nie chcę tutaj do nich wracać w detalach, ale oprócz kilku poważnych wystąpień, media na Zachodzie już na kilka dni przed i krótko po obchodach, wróciły do retoryki "polskich obozów". New York Times, The Jerusalem Post, Forward, to tylko trzy pierwsze lepsze z brzegu. Podobnie jak ze stacjami telewizyjnymi. I co można z nimi zrobić, kiedy nawet po słowach niemieckiego prezydenta, wizja "nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz w Polsce" jest codzienną ich pożywką w wylewaniu pomyj na Polskę i jej mieszkańców. O frymarczeniu liczbą pomordowanych i narodowości, tylko ze względu na szacunek dla ofiar wolę zachować milczenie.
Szanowny Panie Ministrze. Wbrew pańskim słowom, tu nie tylko jest potrzebna akcja kół poza rządowych czy dziennikarzy. Tu jest potrzebna akcja wszystkich Polaków, którym dobro Polski jest celem nadrzędnym. Tu jest wreszcie i potrzebna zdecydowana akcja całego polskiego rządu, dla którego nie może być ważniejszej sprawy od obrony Ojczyzny i w pełnym słowa znaczeniu. Na nic są wszelkie traktaty, porozumienia, dialogi, owocne spotkania i wizyty, kiedy Kraj jest obrzucany kłamstwami, pomówieniami prowadzącymi do zasiewania korzeni nienawiści narodowej do Polaków na forum światowym. Do znieważania kraju, wreszcie do obciążania go za zbrodnie popełnione przez innych. Dlatego:
Ja, Wilhelm Glowacki w swoim imieniu i tych, którym Polska jest Drogą Ojczyzną, proszę i domagam się jak najszybciej wydania przez Rząd Polski dokumentu, który w sposób jednoznaczny, bez niedomówień i bez obawy na ewentualne reperkusje polityczne, określi ramy pojęcia kłamstwa oświęcimskiego z równoczesnym naświetleniem tła historycznego w jakim znajdowała się Polska w latach 1939 - 1945.
Uważam dalej, że jeżeli sprawca zbrodni ludobójstwa miał prawo do samo wybielenia się przed światem, to równie ofiara ma prawo do określenia własnego w tej sprawie stanowiska. Tym bardziej, kiedy z perfidią i z góry zaplanowanie przepisuje się historię. Bez powyższego dokumentu nie można liczyć na zachodnie środki medialne, że "Auschwitz, German Concentration Camp in occupied Poland", nie znaczy automatycznie "Auschwitz (Oswiecim), death camp in Poland".
Wtedy dopiero będzie można mówić o sprawach sądowych. Wtedy dopiero Polska będzie w prawie skarżenia każdego przed Międzynarodowym Trybunałem o sianie nienawiści narodowej.
Z wyrazami głębokiego szacunku,
Wilhelm Glowacki
Vancouver, B.C
Canada
w_glowa@shaw.ca
P.S. Byloby dobrze, gdyby kilka osob rowniez podpisalo sie pod tym listem, a byloby o wiele latwiej, aby osoby chcace podpisac sie, przeslaly upowaznienie dla p. Wilhelma na jego adres internetowy, ktory jest powyzej, wowczas p. Wilhelm sam umiesci nazwiska tych osob pod listem.
|
|
13 luty 2005
|
|
zapodał jasiek z toronto
|
|
|
|
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
|
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
|
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
|
Wszyscy rodzimy się uczciwi, ale tylko nieliczni umierają jako przyzwoici
marzec 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Życzenia Świąteczne
marzec 28, 2005
redakcja zaprasza.net
|
LIST OTWARTY DO PROKURATURA GENERALNEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
styczeń 21, 2006
|
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Relatywizm
lipiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
|
Może ktoś z Państwa doradzi
wrzesień 27, 2006
zaprasza.net
|
Porażka w Gazie
styczeń 12, 2009
Izrael Szamir
|
Wizja Polski według PO
czerwiec 19, 2005
PAP
|
List otwarty Jana Mulaka
marzec 31, 2004
|
Kupując polskie produkty
kwiecień 22, 2004
|
Fundamentalizm Żydowski i tresura nie-Żydów
listopad 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ex-Mossad Chief Calls For World War After London Attack
lipiec 9, 2005
przysłał Krzysztof Cieplisz
|
Jak Kanada odrzuciła (Tarczę...}
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pogrzeb Zofii Hertz
czerwiec 25, 2003
IAR
|
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
|
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
|
Kwaśniewski: bąd?my wdzięczni za dni, które papież nam poświęcił
sierpień 19, 2002
PAP
|
więcej -> |
|