|
Satanisci w Watykanie
|
|
Znany egzorcysta z Rzymu opublikował książkę-pamiętnik, w której twierdzi, że posiada wiedzę na temat obecności sekt satanistycznych w Watykanie. Inny rzymski demonolog dołączył do debaty na ten temat, wyjaśniając na czym zostały te informacje oparte i stając w obronie watykańskiego duchowieństwa jako „pełnego moralności i cnoty”.
W pamiętniku, który ukazał się w lutym, włoski egzorcysta Gabriele Amorth napisał, że „członkowie sekt satanistycznych są również w Watykanie”. Zapytany czy są w to zaangażowani duchowni czy też sprawa ta dotyczy jedynie osób świeckich, odpowiedział: „Są to księża, wielebni oraz kardynałowie!”.
http://www.chrzescijanin24.pl/.....sekty.html
Zapytany o ta sprawe Papiez, szybko odpowiedzial, ze w Niemczech takie sprawy nie maja miejsca. Ta odpowiedz moze sugerowac, ze teraz w Watykanie zainstalowalo sie wielu niemickich duchownych, ktorzy sympatyzuja z satanizmem. Do tej pory satanizm w Watykanie nie istnial, ale od kiedy Papiezem zostal Niemiec sytuacja sie zmienila. To przeciez Niemcy z Bawarii byli zalozycielami loz masonskich w Europie.
|
|
13 wrzesień 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
| Satanizm w Watykanie istnieje o wiele dłużej, niż od nastania papy z hitlerjugend. |
|
2010-09-21
Rebel
|
|
|
|
Zabić ze strachu
sierpień 6, 2004
Zygmunt Haduch Meksyk
|
Co wolno prezydentowi?
wrzesień 8, 2006
|
Czy Bush jest (pożytecznym) idiotą?
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Publiczna odmowa objęcia stanowiska Ministra Sprawiedliwości
wrzesień 2, 2004
Adam Sandauer
|
Sarkozy popiera budowę Muzeum Historii Żydów Polskich
luty 19, 2008
PAP
|
To nie jest nasza wojna!
APEL RADNYCH KROSNA
marzec 30, 2003
|
WITAM w OSTENISRAEL!
listopad 25, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Three Zoological Allegpries of Philo’s of Alexandria “Allegories of (Hebrew) Law”
czerwiec 6, 2005
Marek Głogoczowski
|
"Nie mieliśmy innego wyboru posiadając informacje wywiadowcze takie, jakie posiadaliśmy".
luty 8, 2004
|
"Nie udaje"
kwiecień 14, 2003
|
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
|
Paragraf, nie dla każdego.
czerwiec 2, 2008
.
|
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
|
Poklepywanie złodzieji -
"Zysk dla obu stron"
luty 25, 2004
www.krakow.pl
|
A niech to piorun strzeli!
kwiecień 13, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
List otwarty do Edwarda Moskala
Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
listopad 7, 2005
|
Death of Saddam Hussein in New World Order
styczeń 19, 2007
Arshi Khan, The Milli Gazette
|
Złudne poczucie niepewności w USA
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska polityka energetyczna
lipiec 1, 2007
.
|
|
|