|
Satanisci w Watykanie
|
|
Znany egzorcysta z Rzymu opublikował książkę-pamiętnik, w której twierdzi, że posiada wiedzę na temat obecności sekt satanistycznych w Watykanie. Inny rzymski demonolog dołączył do debaty na ten temat, wyjaśniając na czym zostały te informacje oparte i stając w obronie watykańskiego duchowieństwa jako „pełnego moralności i cnoty”.
W pamiętniku, który ukazał się w lutym, włoski egzorcysta Gabriele Amorth napisał, że „członkowie sekt satanistycznych są również w Watykanie”. Zapytany czy są w to zaangażowani duchowni czy też sprawa ta dotyczy jedynie osób świeckich, odpowiedział: „Są to księża, wielebni oraz kardynałowie!”.
http://www.chrzescijanin24.pl/.....sekty.html
Zapytany o ta sprawe Papiez, szybko odpowiedzial, ze w Niemczech takie sprawy nie maja miejsca. Ta odpowiedz moze sugerowac, ze teraz w Watykanie zainstalowalo sie wielu niemickich duchownych, ktorzy sympatyzuja z satanizmem. Do tej pory satanizm w Watykanie nie istnial, ale od kiedy Papiezem zostal Niemiec sytuacja sie zmienila. To przeciez Niemcy z Bawarii byli zalozycielami loz masonskich w Europie.
|
|
13 wrzesień 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
| Satanizm w Watykanie istnieje o wiele dłużej, niż od nastania papy z hitlerjugend. |
|
2010-09-21
Rebel
|
|
|
|
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Deklaracje bez pokrycia
sierpień 3, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
|
Telewizja - komu ?
sierpień 21, 2003
Ojczyzna.pl
|
"Sługa dwóch Panów" szefem Euro-Parlamentu?
lipiec 10, 2004
Marek Głogoczowski
|
Tu i ówdzie i gdzie indziej też
maj 16, 2006
Marek Olżyński
|
Uświadamienie topielca
luty 6, 2004
|
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
|
ROZWAŻANIA "MIĘDZY LATAMI".
styczeń 4, 2007
tezlav von roya
|
Mossad w Marocco i przeszkolenie prowokatora ataku na Irak
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
UE kością niezgody między LPR a rządem
sierpień 12, 2002
IAR
|
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
|
"Żyd Suss" po amerykańsku
listopad 30, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Jak Polak z zagranicy może pomóc Polsce?
lipiec 13, 2005
Artur Łoboda
|
Powrót do ?ródeł
listopad 11, 2003
|
RODOWÓD POWSTANIA OLIGARCHII W KRAJACH POSTKOMUNISTYCZNYCH.
maj 26, 2008
Klaudiusz Wesołek
|
Białoruś: Przeciwko ingerencji w kampanię wyborczą.
marzec 11, 2006
słowianofil
|
Gdy ofiara staje się katem .......
styczeń 6, 2009
Artur Łoboda
|
Może w końcu ktoś dobierze się do Prokomu?
grudzień 23, 2002
PAP
|
Osiągnięcia kulturalno-cywilizacyjne "naszego sojusznika" należy promować!
maj 2, 2004
|
|
|