|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
więcej -> |
|
Rosja Kłamie - echo Powstania Warszawskiego w Meksyku
|
|

ROSJA KLAMIE - ECHO POWSTANIA W MEKSYKU
INZ. JERZY SKORYNA
Powstanie Warszawskie mialo miejsce w sierpniu i wrzesniu 1944 roku, które zapisalo sie w historii Polski zlotymi zgloskami bohaterstwa, milosci do Ojczyzny, niepokonanego ducha, jak i nikczemnoscia, kryminalnym zniszczeniem Stolicy Polski oraz zdrada „Alianta naszych Aliantów”, jakiej swiat nie widzial. Po 63 dniach nierównej walki, Warszawa z honorem po raz drugi w czasie II Wojny Swiatowej skapitulowala.
Jako zolnierz AK i Powstaniec, przebywajacy w Meksyku od przeszlo pól wieku, nie spotkalem sie jeszcze z osoba, która dowiedziawszy sie o moim polskim pochodzeniu i udziale w Powstaniu, zaraz nie okazala zainteresowania ta jedna z najkrwawszych bitew II Wojny Swiatowej, o której ta osoba cos slyszala, lub wiedziala.
W roku 1986 Polska znajdowala sie na pierwszych stronach calej prasy w zwiazku z walka calego Narodu o wolnosc pod przewodnictwem „SOLIDARNOSCI”. W Meksyku znajduje sie cywilne Historyczne Stowarzyczenie Wojskowosci (Asociacion Historica de Militaria), którego czlonkowie interesuja sie historja wojskowosci, jak n.p. guzików do mundurów, strategja wielkich bitew tak starozytnych jak i ostaniej wojny, i t.p. Czesto chodzilem na te
miesieczne odczyty i dyskusje, które naprawde byly ciekawe. Któregos dnia zapytano mnie, czy móglybym im przedstawic Powstanie Warszawskie jako bioracy udzial w tej bitwie i Delegat na Meksyk Kola b. Zolnierzy AK i SPK, lecz „bez poruszania tematów politycznych, jedynie z punktu widzenia wojskowego tak strategicznego jak i taktycznego”. Zaproszenie to z checia przyjalem, widzac, ze bede mógl w tak ciekawym towarzystwie i zawsze sporo innych zapraszanych gosci przedstawic choc pokrótce, prawde o Powstaniu Warszawskim.
W programie rocznym na rok 1986, zaproponowalem aby moje wystapienie zostalo ustalone na miesieczne spotkanie 6go sierpnia, jako najblizsza data rocznicy Powstania. Z zasady wystepuje bez czytania, jedynie na kawalku kartki notuje tematy jakie poruszac jest warto. Aby nie bylo watpliwosci co do teksu mego wystapienia miec na pamiatke, zaproponowalem, aby bylo ono nagrane na video, na co z przyjemnoscia przystano. Poniewaz tylko same slowa nie oddaja wiernie odbicia sytuacji, uzbroilem sie w odpowiednie materialy ilustrowane, którymi jako przezrocza ilustrowalem moje wystapienie. Na to zebranie miesieczne, o czym nie wiedzialem, zaproszono attaché wojskowych Stanów Zjednoczonych i Rosji sowieckiej.
W trakcie ustawiania ekwipunku przezroczy do kamery video, podszedl do mnie jeden pan, przedstawiajac sie jako attaché wojskowy ambasady sowieckiej, (którego nazwiska nie pamietam) mówac mi: „Zapewne przedstawi Pan ta bitwe z innego punktu widzenia, anizeli to widzial Sztab Glówny Czerwonej Armii i Gen. Sergiejew Sztemenko, który napisal dzielo naukowe pod tytulem „Sztab Glówny w Czasie Wojny”, które to w wydaniu hiszpanskim Panu ofiarowuje”. Naturalnie nie bylem w stanie nawet przegladnac ta ksiazke przed moim wystapieniem.
W ciagu przeszlo póltory godziny przedstawilem akcje wraz z sytuacja wojskowa przed i w czasie Powstania, podkreslajac bohaterstwo Armii Krajowej, ludnosci cywilnej, Lotnictwa Polskiego i Alianckiego, brak wsparcia strategicznego, taktycznego i zopatrzenia, jak i wstrzymanie ofensywy sowieckiej, oraz zakaz Moskwy na ladowanie samolotów alianckich po zrzutach zaopatrzenia dla Warszwy. Podkreslilem przeprawe jednej jednostki Wojska Ludowego przez Wisle, która pozostawiono bez zadnego wsparcia i zaopatrzenia. Fakt ten dowodzil, ze Wisle mozna dosc latwo przekroczyc, czego sowieci nie zrobili. Wszystko ilustrowalem przezroczami wlacznie z mapami. Po zakonczeniu mego wystapienia otrzymalem potezne oklaski.
Druga czesc spotkania byla przeznaczona, jak zawsze, na zapytania i odpowiedzi. Zapytan bylo duzo, jedne bardziej, a drugie mniej madre, jak n.p. „dlaczego Polska Brygada Spadochronowa nie wyladowala na jakims placu w Warszawie?” Na koniec el Attaché sowiecki skierowal bardzo „madre i gleboko przemyslane” zapytanie: „Czy Pan nie mysli, ze gdyby Polacy nie byli podzieleni i nie mieli dwóch rzadów, to Warszawe nie spotkalby taki tragiczny los?”. Te zapytanie otworzylo mi drzwi do wejscia na tematy historyczne i politycznie. Wszak nie moglem pozostawic dyplomate sowieckiego bez odpowiedzi. Na poczatku zwrócilem uwage, ze NIE BYLO DWÓCH RZADÓW. W Londynie byl Rzad legalny, kontytucyjny i uznany przez caly swiat i spoleczenstwo polskie. Natomiast w Moskwie zostal powolany „Komitet” przez wladze sowieckie i ludzi, którzy nie mogli powolywac sie na zadne prawa konstytucjne aby zwac sie, lub przedstawiac jaka „Rzad Polski”. Nastepnie pokreslilem jednosc Narodu we wszystkich powstaniach XIX wieku, tez jego pelne poparcie w walce Polski o niepodelglosc w 1920 roku i nasze pelne oraz bezsporne zwyciestwo nad bolszewikami. Niespotykana w II Wojnie Swiatowej spójnosc calego Narodu, jej Sil Zbrojnych zagranica i Armii Krajowej bedacymi wiernymi Rzadowi Polskiemu i Aljantom. Nie bylo zadnego Quislinga, ani jednostek wojskowych pod dowództwem Trzeciej Rzeszy, jak n.p. wojska Wlaskowa. Na koniec pokreslilem, ze zaden z Aliantów nie pomordowal Polskich Oficerów, jak to zrobil Zwiazek Sowiecki i cale spoleczenstwo bylo tez w pelni zjednoczone i zgodne wokól dochodzenia podziemnych wladz Polskich, które wskazaly, ze mord w Katyniu zostal popelniony przez Rosje sowiecka, a nie Niemców, jak to klamliwie Kremlin propagowal. A obecna sytuacja pelnego poparcia Narodu Polskiego dla SOLIDARNOSCI, podkresla, ze Polacy zawsze sa zjednoczeni w wypadkach zagrozenia narodowego.
Na koniec zwrócilem sie do niego z zapytaniem: „Na pewno po moim przedstawieniu prawdziwej sytuacji, przyzna mi Pan racje, ze Polska i Polacy nie byli podzieleni, lecz zawsze zjednoczeni?” Na pelnej duzej sali zapanaowala cisza, „jakby kto makiem zasial”. Wszyscy byli wpatrzeni w dyplomate sowieckiego. Sekundy mijaly, Rosjanin poczerwienial tak jak jego czerwony sztandar. Po kilku minutach z trudem wykrztusil: „Z Panskiego punktu widzenia, ma Pan racje”. Na tym skonczylo sie moje wystapienie, po którym szczerze i z entuzjazmem mi gratulowano, a Attaché wojskowy Stanów Zjedn. dodal ze „doskonale potrafilem przylozyc Rosjaninowi i to potrafi zrobic tylko Polak”.
W miesiac pózniej, „nasz” niefortunny Attaché, „dyplomata” sowiecki, zostal odwolany do Moskwy. Zapewne pózniej na skutek jakiejs, przynajmniej dla mnie nieznanej interwencji, Zarzad Stowrzyszenia zadecydowal, ze nastepne wystapienia NIE MOGA byc nagrywane.
Przeszlo kilkanacie lat. Polska rozwalila „blok socjalistyczny”, skutkiem czego bylo mozliwe wywrócenie sie „Muru Berlinskiego”.
Troche pózniej przeczytalem to „naukowe dzielo” Rosyjskiego Sztabu Glównego, napisane przez gen. Sergiejewa Sztemenki. Wypociny te byly jednym wielkim klamstwem o Powstaniu Warszwskim. Tak lgac to potrafia jedynie Rosjanie i ludzie z pod znaków mlota i sierpa, czerwonej gwiazdy, oraz swastyki. Pózniej jak zawsze, zycie Delegatury Kola b. Zolnierzy AK i SPK w Meksyku, toczylo sie normalnie, organizujac rózne przedsiewziecia i akcje w celu przedstawiania Polski w jak najlepszym swietle. Pólwiekowe kolezenskie wiezi stosunków z organizacjami Weteranów Aljanckich zawsze byly i sa w pelni przyjacielskie. Jak co roku na „Memorial Day”, które przypadaja na 30 maja, jestem zapraszany na cmentarz Stanów Zjednoczonych w Stolicy Meksyku na specjalne uroczystosci, jakie organizuje weteranski „American Legion” na których zawsze sa obecni rózni Ambasadorowie i Dyplomaci.
Na jednej z tych ceremonii zjawil sie „nasz znajomy”, byly Attaché soviecki. Po zakonczeniu weteranskiego aktu „Memorial Day”, podszedl do mnie tenze „dyplomata” w mundurze marynarki rosyjskiej, mówac, ze teraz jest w randze „Attaché finansowego”, zapytujac mnie czy ja go sobie przypominam. Naturalnie potwierdzilem, ze doskonale sobie przypominam, dodajac: „Czy teraz przyzna mi Pan racje co do Powstania i jednosci Polaków? Otrzymalem zupelnie niespodziewana odpowiedz: „Widzi Pan porzednio nie mielismy dostepu do prawdy, dzisiaj sytuacja jest odmienna i w pelni przyznaje Panu racje”.
Takie to byly echa w Meksyku klamliwej Rosji w stosunku do Powstania Warszawskiego z 1944 roku, jednosci Polaków, które sobie zawsze przypominam jak zbliza sie rocznica Powstania!...
|
|
18 lipiec 2004
|
|
Przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
|
Ajne grose geszeft cd.
grudzień 1, 2002
Tomasz Żele?ny www.nie.com.pl
|
Kpina sądowa w sprawie FOZZ
marzec 30, 2005
|
Rzeczpospolita Polska pańtwo policyjne
kwiecień 27, 2008
szukacz
|
Infantylizmy językowe a tekst Konstytucji 1997
listopad 21, 2004
Mirosław Naleziński
|
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
lś
|
Pracowity jak mrówka, haruję niczym wół
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
|
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
Neonazistowska Unia Europejska
lipiec 16, 2004
|
Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"
październik 29, 2008
PAP
|
Komentarz
listopad 13, 2007
10
|
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Sądy traktują podejrzanych nierówno
październik 24, 2005
Marek Komorowski
|
Defiance (Opor) … czyli jak zydo-masoneria z USA gloryfikuje zydo-bolszewickie kurwy
luty 14, 2009
Piotr Zychowicz
|
Polska bije Żydów?
czerwiec 28, 2006
Romuald Bury
|
Tak mi się napisało.
listopad 7, 2006
"Waldi"
|
Kościelna Unia
październik 20, 2003
PAP
|
Kabareciarz z NBP
styczeń 24, 2003
PAP
|
Edukacja "rozwolniona" (liberalna) dla potrzeb społeczeństwa o „dwóch szybkościach”
listopad 7, 2005
Marek Głogoczowski
|
"Tango nied?wiedzia, smoka i słonia"
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|