ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
więcej ->

 
 

Komisja Europejska zgodziła się na propozycje SSE

Komisja Europejska zgodziła się na większość polskich propozycji w negocjacjach w sprawie Specjalnych Stref Ekonomicznych - podała w sobotę Alina Urban, rzecznik Departamentu Informacji i Komunikacji Społ. w UOKiK.

To znaczy, że pozwoli to prawdopodobnie zamknąć negocjacje Polski z UE w obszarze "Konkurencja" w pa?dzierniku br.

Ostatnie spotkanie grupy ekspertów odbyło się w piątek. Stronie polskiej przewodniczył prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) Cezary Banasiński, a unijnej Alexander Schaub z Dyrekcji ds. Konkurencji KE. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów jest odpowiedzialny za negocjacje w kwestii wysokości pomocy publicznej w SSE z UE.

W trakcie spotkania strony ustaliły, że:

graniczną datą naliczania wysokości pomocy publicznej będzie 1 stycznia 2001 roku

małe i średnie przedsiębiorstwa uzyskują "specjalne traktowane", tj. de facto uzyskają okres przejściowy do 2011 roku. Tym samy zasady, na których otrzymują obecnie pomoc publiczną nie ulegną zmianie do 2011 roku;

duże przedsiębiorstwa uzyskują podwyższony pułap pomocy publicznej z dopuszczalnego w UE 50% do 75% inwestycji.

W trakcie negocjacji eksperckich przedstawiciele Komisji Europejskiej stwierdzili, że podwyższony pułap nie może dotyczyć przedsiębiorstw, które uzyskały zezwolenia między 1 stycznia 2000 a 1 stycznia 2001.

Sprawa zezwoleń z 2000 roku dotyczy 60 przedsiębiorców, z tego 32 rozpoczęło działalność. UOKiK ma nadzieję, że w trakcie dalszych negocjacji uda się uzyskać naszym negocjatorom jednakowy, podwyższony pułap dla wszystkich dużych przedsiębiorstw.

Dla przemysłu motoryzacyjnego pułap pomocy publicznej wynosić będzie 30% (Przemysł motoryzacyjny jest sektorem wrażliwym w UE i pomoc publiczna uzyskiwana przez przedsiębiorstwa z tej branży jest bardzo ograniczona. Wynosi ona ok. 15-18% KE w toku negocjacji eksperckich godziła się na max. 22% pułap pomocy. Strona polska argumentowała, że przemysł motoryzacyjny UE przez wiele lat był przemysłem dotowanym, natomiast w Polsce ten sektor dopiero się rozwija i wprowadzenia tak restrykcyjnych zasad jest nieuzasadnione).

Jednocześnie ustalono, że jeżeli inne państwa kandydackie (przede wszystkim Węgry), które są w toku negocjacji z KE na temat wysokości pomocy publicznej uzyskają wyższy pułap dla sektora motoryzacyjnego niż 30%, obejmie on również Polskę. Ostatecznie zostanie to potwierdzone w trakcie konferencji międzyrządowej.
27 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Prezes Rady Ministrów RP Pan Kazimierz Marcinkiewicz - List Otwarty
listopad 18, 2005
Leszek Skonka
Czasem się coś w Gazecie Wyborczej trafi, ale znika szybko...
styczeń 12, 2004
czytelnik
Unia Europejska i jej Konstytucja
marzec 22, 2005
Gregory Akko
Sierpniowa Rocznica Hieroszimy i Nagasaki
sierpień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Szanse na wygraną w Piłkarskiego Totka SUPERTOTO prawie 3 TYSIˇCE RAZY WYŻSZE niż w Dużym Lotku.
listopad 1, 2007
Aleks
Polityka skarbowa USA wobec kryzysu
wrzesień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gówniarz, nie prezydent
kwiecień 1, 2004
PAP
Superpanstwo wchodzi kuchennymi drzwiami
październik 16, 2007
Goska
To nie pierwszy raz, jak świat sparzył się ideą wolnego rynku Tezy i pytania Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
John Gray
Verheugen wzywa Czechów uczynią gest pojednania
lipiec 2, 2002
PAP
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
Będzie dobrze!
czerwiec 2, 2003
"JM"
Swiatowa inwazja starych bezboznych lichwiarzy
lipiec 31, 2005
Wojciech Gryc
Nie ma silnych na drogowych pijaków?
lipiec 21, 2005
Mirnal
utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu
styczeń 16, 2007
INTERIA.PL/PAP
Umarł marksizm, niech żyje nihilizm?
listopad 3, 2007
Jerzy Rachowski
"Irak celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą"
kwiecień 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bankier-czytaj złodziej
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
grudzień 3, 2002
PAP
"Krajobraz po wojnie" - Pamiec 13 Grudnia 1981
grudzień 13, 2006
przesłała Elzbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media