| Marsz WOLNOŚCI, Pancerni Poznań, COVID 1984 |
20 luty 2021 Pancerni Poznań
|
| WEZWANIE DO AUTOPSJI SZCZEPIONEK: Każdy „nieoczekiwany” zawał serca u młodej osoby zaszczepionej na Covid powinien zostać dokładnie zbadany przez sekcję zwłok pod kątem przyczyn występowania białka szczytowego
|
10 kwiecień 2023 SD Wells
|
| Co czeka Nas za zakrętem?
|
18 marzec 2021
|
| Opłakiwanie |
31 marzec 2018
|
| Serge Alexandre Stavisky: Żydowski oszust, który obalił francuski rząd |
7 listopad 2025
|
| W wieku 95 lat zmarł 27 marca 2019 roku Jan Kobylański – polonijny biznesmen, sponsor Radia Maryja, były konsul honorowy Polski w Urugwaju. |
29 marzec 2019 Alina
|
| Co by tu jeszcze spieprzyć Panowie? |
13 październik 2023 Artur Łoboda
|
| Bez tego nie będzie naprawy Państwa |
31 sierpień 2016 Artur Łoboda
|
| Pisowska jazda bez trzymanki |
30 grudzień 2015 Artur Łoboda
|
| Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (03.08.2011) |
30 październik 2020 Zygmunt Jan Prusiński
|
| Częstotliwość radiowa przy 2,45 GHz zwiększa toksyczność, aktywność prozapalną i preapoptotyczną powodowaną przez sadzę w linii komórkowej makrofagów RAW 264.7 |
1 maj 2021
|
| Ścięta brzoza jako wyraz patriotyzmu, czyli jak polscy kamikadze spadają na drzewa |
6 grudzień 2013 /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
|
| Zafascynowany eksperymentami na dzieciach i ignorujący szkody, jakie wyrządził, Bill Gates obiecuje przekazać kolejne 1,6 miliarda dolarów na rzecz GAVI, Sojuszu na rzecz Szczepionek |
2 lipiec 2025 Lance D Johnson
|
| Ręka w rękę |
7 maj 2009 Artur Łoboda
|
| Manifestacja ND 11 listopada 2014 roku w Krakowie (2) |
12 listopad 2014 Artur Łoboda
|
| Zygmunt Jan Prusiński UŁAMAĆ OPŁATEK MIŁOŚCI - część pierwsza |
14 wrzesień 2021 Zygmunt Jan Prusiński
|
| Zbrodniczy ochraniarze firmy „Xe” |
20 grudzień 2009 Iwo Cyprian Pogonowski
|
| Demonstracja pokojowa w Amsterdamie w niedzielę 29 grudnia? |
29 grudzień 2024
|
| Walka o respektowanie Prawa w Sądzie Administracyjnym - w Krakowie |
4 marzec 2024
|
| Jacy komentatorzy - taki film "Śmierć prezydenta" |
30 styczeń 2013 Artur Łoboda
|
|
|
Kto odpowiada za obecne zagrożenia ludzkości?
|
|
Piętnaści lat temu wyglądałem - jak cień własnego siebie.
Powodem był ogromny stres, który wtedy odczuwałem.
Wynikał on z faktu, że doskonale przewidywałem wszystko to - co się później wydarzyło na świecie.
W pierwszym rzędzie - wielki światowy kryzys, a w jego konsekwencji wojnę światową.
Problem w tym, że gdy próbowałem przedstawić swoje wnioski komukolwiek - to patrzono na mnie - jak na wariata.
Społeczeństwo było ogłupione ideologią liberalną do tego stopnia, że jakiekolwiek zapowiedzi czarnej przyszłości, traktowano jako akt wrogi.
Przecież mieliśmy się doczekać mitycznej "świetlanej przyszłości".
Spokojnie czekałem - aż kolejne tragedie na świecie, zmuszać będą ludzi do odruchów myślenia.
W jakimś sensie przyjąłem taktykę informowania tak - by odbiorcy byli chociaż trochę przygotowani na moje wypowiedzi. Czekałem więc cierpliwie na kolejne tragedie.
Takiej strategii nie stosowała - świętej pamięci Elżbieta Gawlas i waliła prosto z mostu o tym - co zaplanowano dla ludzkości.
Kosztowało Ją to ogrom cierpień, bo wrażliwa była na chamskie ataki internetowego motłochu i bardzo to przeżywała.
Ludzkość przyjęła zasadę - sformowaną w normy prawne, że każda działalność prowadząca do tragedii podlega rozliczeniu. Bardzo rzadko jest ono sprawiedliwe, ale zasada funkcjonuje.
Żyjemy dziś w bardzo niebezpiecznym świecie i groźba kolejnej wojny światowej jest bardzo realna.
Kto za to odpowiada?
Odpowiedź jest oczywista - to żydohołota wywodząca się z wojujących syjonistów i masonów.
Zarówno światowy kryzys - jak też wzrost radykalizmu islamskiego, a także nawrót Rosji do agresywnej polityki - zawdzięczamy żydohołocie, która przez ostatnie dwadzieścia lat - w pełni kontrolowała politykę świata. I dokonała w tym czasie wielu zbrodni przeciwko ludzkości.
Jednak tradycyjnie podkreślę to - co od pierwszego tekstu informującego o planach tych ludzi podkreślam.
Wszelkie przejawy stosowania odpowiedzialności zbiorowej uważam za akt barbarzyństwa.
Niezależnie od tego - czy mowa o odpowiedzialności moralnej - czy też karnej.
Kilka tygodni temu zamieszono tu wpis traktujący o Żydach. Był on nie tylko nieodpowiedzialny, ale obrażający kulturę Narodu Polskiego. To pokłosie niezrozumienia historii Żydów.
W przeszłości tworzyli oni hermetyczne skupiska - niedostępne dla obcych. W związku z czym - wyrosło wiele mitów na ich temat. Część z nich pokutuje do dnia dzisiejszego - co wynika również z prowadzonej w Polsce polityki.
W mojej opinii - bycie w Polsce Żydem to dziś kwestia gównie wyboru moralnego. Najczęściej wynika z szacunku dla własnych przodków.
Ale jest też pewna grupa biznesmenów żydostwa, którzy rzeczywiste, albo urojone korzenie żydowskie - wykorzystują do robienia - najczęściej niemoralnych interesów, albo zwykłych oszustw.
Ja od lat analizuję postawę tej części Polaków, którzy mieli żydowskich przodków, lecz nie identyfikują się z żydostwem.
Nie widzę u nich żadnej różnicy od reszty społeczeństwa co dowodzi, że o postawach życiowych decyduje kultura wyniesiona z domu i wychowanie.
Dokładnie tak samo jest wśród Żydów. Jest tam tak ogromna różnorodność postaw, że nie można mówić o jakimkolwiek wymierzalnym typie "Żyda".
Rzecz jednak w tym, że środowiska przestępcze dążą albo do walki, albo do współpracy.
Żydowscy przestępcy unikają wzajemnych walk i na ogół się wspierają. To daje im duża siłę.
Ale są nieliczne wyjątki.
Oskarżony o gwałt na pokojówce - Strauss Kahn - pozwolił sobie wcześniej skrytykować kolegów - po fachu, czyli złodziei z Wall Street.
I w jednej chwili stracił wszystko: majątek, stanowisko, szacunek otoczenia...
Doskonale dziś wiemy: kto jest odpowiedzialny za obecne zagrożenia dla świata.
Ale nieustannie wzywam, by precyzyjnie definiować tą grupę. Ja stworzyłem dla niej dosadne określenie żydohołota.
|
|
27 wrzesień 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Tsunami korupcji sejsmologow w... USA i Tajlandii
styczeń 7, 2005
|
Co tanie to drogie
Rozszerzenie UE o wiele tańsze niż przewidywano
grudzień 17, 2002
PAP
|
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
|
Oburzeni "antysemicką Drogą Krzyżową"
kwiecień 27, 2006
|
"Skup kradzionego"
lipiec 28, 2004
|
Odezwa do kołka w płocie
luty 10, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
|
Białoruś: Przeciwko ingerencji w kampanię wyborczą.
marzec 11, 2006
słowianofil
|
ROCZNICA
styczeń 22, 2004
|
Władysław Bartoszewski Jeszcze jeden „autorytet”
lipiec 12, 2006
Michał Miłosz
|
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
|
U progu Kabaret Klika
listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
|
Testament Jozefa Mackiewicza
sierpień 29, 2008
...
|
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
Patronaria
grudzień 16, 2007
Jacek Majchrowski
|
Lawina ruszyła
kwiecień 25, 2003
Małgorzata Goss http://www.naszdziennik.pl
|
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
|
Precz z Kopernikiem! Niech żyje Ptolemeusz!
listopad 12, 2007
nadesłał Marduk
|
Świat Katiuszy w Izraelu i Piekło w Libanie
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Głupota, która boli
październik 26, 2004
|
|
|