ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
więcej ->

 
 

Poznawanie historii na UMCS


Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Instytut Pamięci Narodowej uruchomią w drugim semestrze dwuletnie podyplomowe studia wiedzy o państwie i społeczeństwie w latach 1939-89.
Program studiów obejmuje m.in. zagadnienia z podstaw
prawno-ustrojowych naszego kraju i państw sąsiednich, tematy z historii najnowszej, w tym związane z polskim ruchem oporu w czasie II wojny światowej, dotyczące stosunków z mniejszościami narodowymi,
(polsko-żydowskie, polsko-ukraińskie), roli i funkcjonowania kościoła katolickiego w PRL, emigracji, ruchu oporu w PRL, sowietyzacji Europy Środkowo-Wschodniej.

Komentarz

Kiedyś wiedzę o historii Polski od 1939 roku, choć ocenzurowaną w tematach sowieckich, posiadał każdy młody człowiek kończący szkołę podstawową.
Dzisiaj w dobie Big Brothera trzeba mieć aż ukończone studia, aby posiadać wiedzę na te podstawowe dla świadomości każdego Polaka tematy.

Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie : kiedy w polskich podręcznikach pojawi się temat „unizacji” Polski, a więc grabieży majątku narodowego, niszczenia gospodarki polskiej, demoralizacji i holokaustu społeczeństwa, dokonywanej wspólnie z komisarzami unijnymi.
Kiedyś takie działania były prowadzone wspólnie z komisarzami NKWD.
4 styczeń 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

"Gównojady, pedofile, lesby, pedały i gorszyciele – dyskusja na forum „Głosu Wielkopolskiego”"
listopad 24, 2006
Reakcyjny Gedeon
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (2) (2007.09.21)
wrzesień 21, 2007
tłumacz
Józef Beck wykonał plany Józefa Piłsudskiego i przyczynił się do klęski Hitlera
grudzień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Imperium dostaje zadyszki
październik 10, 2006
Ignacy Nowopolski
Było pole do nadużyć w PZU Życie.
czerwiec 27, 2002
PAP
Katrin huragan , którego nie było w Nowym Orleanie.
wrzesień 13, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Co piszą inni
listopad 20, 2007
( . ) bez podpisu
MAŁA ENCYKLOPEDIA PIENIˇDZA
styczeń 26, 2009
encyklopedysta
Pasożyty
styczeń 5, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Czy Polska jest państwem demokratycznym?
listopad 12, 2004
Grzegorz Jagodziński
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
Wysiłki w celu rozwiązania kryzysu w Gazie
sierpień 4, 2006
darek
KOPZ "Placówka"
sierpień 7, 2003
przesłała Elżbieta
Blef o trzeciej instancji sądowej
styczeń 4, 2006
Andrzej Grabowski
Odezwa
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
Herezja Amerykańska, Egoizm i Pogarda Dla Miłosierdzia
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
Szaron szuka sprzymierzeńców
styczeń 29, 2003
PAP
Nie chcą Leclerca
październik 3, 2005
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media