ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
więcej ->

 
 

Polacy nie umieją i nie chcą rządzić się w własnym kraju

93% Polaków jest przekonanych, że obywatele mają znikomy wpływ na życie kraju. Choć większość (76%) uważa, że powinniśmy częściej włączać się w sprawy społeczne, to tylko 12% należy do organizacji społecznych. Dla porównania - w Danii tylko 23% obywateli nie należy do żadnego stowarzyszenia.

Według OBOP, Polacy nie tylko nie włączają się w sprawy społeczne, ale w większości nie widzą również związku między udziałem w organizacjach a funkcjonowaniem demokracji w państwie. Tylko 21% respondentów twierdzi, że bez masowego udziału społeczeństwa w stowarzyszeniach demokracja nie może się dobrze rozwijać. 18% uważa, że nie ma żadnego związku między funkcjonowaniem demokracji, a udziałem w organizacjach.

Relatywnie najczęstszy (39%) jest pogląd, że demokracja opiera się na partiach politycznych i innych dużych organizacjach i oddolne zaangażowanie społeczne nie ma dla niej znaczenia.

Powszechne jest niemal przekonanie o znikomym wpływie obywateli na bieg spraw w kraju. 56% ankietowanych przez OBOP uważa, że możliwości takiego oddziaływania są bardzo małe, 37% ocenia je jako małe. Tylko 4% sądzi, że od przeciętnego człowieka zależy dużo, a 1% - że bardzo dużo.

W porównaniu z 1998 rokiem obecnie jest o 14 punktów proc. więcej osób uważających, że obywatele mają bardzo mały wpływ na sprawy w kraju.

Jednocześnie ponad trzy czwarte (76%) badanych uważa, że - oprócz pełnienia swoich ról zawodowych i osobistych - powinniśmy włączać się w bardziej ogólne sprawy społeczne. Przeciwnego zdania jest 14% respondentów. Co dziesiąty nie ma zdania w tej sprawie.

TNS OBOP przeprowadził sondaż w dniach 12-14 stycznia na reprezentatywnej próbie losowej 1004 Polaków powyżej 15. roku życia.
16 styczeń 2003

PAP 

  

Archiwum

Zgodnie ze stanowiskiem Kościoła, ale czy zgodnie z prawdą?
kwiecień 16, 2003
Adam
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
200 rocznica urodzin Ignacego Domeyki
lipiec 30, 2002
PAP
Lepper wzywa do obywatelskiego nieposłuszeństwa
sierpień 12, 2002
PAP
"Szkoły myślenia" wedle tych, którzy zniszczyli Polskę
czerwiec 16, 2004
(PAP)
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
Towarzysz Berman i jego partia
kwiecień 13, 2004
Homoseksualizm w służbie liberalizmu i globalizacji
czerwiec 24, 2008
Dariusz Kosiur
Więzień polityczny Germar Rudolf trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze
czerwiec 21, 2007
BIBULA
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
Jacy ci "żydzi" są pazerni, wciąż im mało...
maj 22, 2007
www.krakow.pl
Stary Wiarus odpowiada
marzec 1, 2006
Stary Wiarus
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
Happy Easter! Christ is Risen!
marzec 23, 2008
Niezbyt dziewiczy Paul Potts
lipiec 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
PO komuszy stan
listopad 1, 2005
Marek Olżyński;
Ziemia obiecana
sierpień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
kwiecień 29, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media