|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
więcej -> |
|
Czy nowe Sarajewo?
|
|

Policja izraelska wprowadziła dziś całkowity zakaz wstępu Żydów na jerozolimskie Wzgórze Świątynne. Decyzję umotywowano obawami przed niepokojami bąd? akcjami ekstremistów żydowskich.
Jerozolimskie Wzgórze Świątynne - gdzie według tradycji Abraham miał dokonać ofiarowania syna i gdzie miało dojść do wniebowzięcia Mahometa - stanowi jeden z najważniejszych zarzewi konfliktu izraelsko-palestyńskiego. Wizyta na Wzgórzu w końcu września 2000 r. obecnego premiera Ariela Szarona (wówczas przywódcy prawicowej opozycji) doprowadziła do wybuchu drugiego powstania palestyńskiego - intifady.
Setki Żydów zgromadziły się dziś przy położonej naprzeciwko Wzgórza Ścianie Płaczu na uroczystości związane z dniem "Tisza Be Aw" - obchodami rocznicy (zgodnie z kalendarzem hebrajskim) zburzenia świątyni żydowskiej przez Rzymian w 70 roku naszej ery.
Z inicjatywą zorganizowania takich obchodów wystąpiła skrajnie prawicowa organizacja żydowska o nazwie "Wierni Wzgórza Świątynnego", żądając m.in. zgody na wejście uczestników wiecu na teren Wzgórza i umieszczenia tam sześciotonowego głazu - "Kamienia Węgielnego Trzeciej Świątyni". Grupa chce zbudować "Trzecią Świątynię" na miejscu świętych miejsc islamu - meczetów Al-Aksa i Omara.
Ściana Płaczu (Hakotel) jest dziś jedyną pozostałością żydowskiej świątyni wzniesionej ok. 960 r. p.n.e. przez króla Salomona na Świętej Skale. Świątynia była wielokrotnie burzona i odbudowywana i została ostatecznie zniszczona przez Rzymian. W końcu VII wieku Arabowie na tym miejscu na Świętej Skale zbudowali dwa słynne meczety - Omara i Al-Aksa (przebudowany w VII wieku z bizantyjskiej bazyliki Najświętszej Marii Panny z VI wieku).
Dziś, w dzień obchodów, wzmocniono patrole izraelskiej policji na jerozolimskim Starym Mieście. W tym roku obchody związane ze zburzeniem świątyni odbywają się w szczególnie napiętej atmosferze w związku z gro?bą ataków ekstremistów żydowskich na meczety. O zaniepokojeniu władz taką możliwością mówił we wtorek rano minister spraw wewnętrznych Izraela Tsahi Hanegbi, ujawniając, iż rząd jest w posiadaniu informacji wywiadowczych na temat takich planowanych ataków.
Hanegbi podkreślił, że nowe napięcia mogłyby prowadzić przede wszystkim do storpedowania planu premiera Ariela Szarona - wycofania do końca przyszłego roku wojsk izraelskich ze Strefy Gazy i zlikwidowania tam osiedli żydowskich. Niepokoje mogłyby też uruchomić potencjalnie gro?ną "reakcję łańcuchową" i nakręcić spiralę przemocy - dodał szef izraelskiego MSW.
Agencja France Presse powołuje się na ?ródła związane z wywiadem, według których takie plany ekstremistów mogą m.in. obejmować atak na meczety na Wzgórzu Świątynnym bezzałogowego samolotu, wyładowanego materiałami wybuchowymi bąd? też samolotu pilotowanego przez żydowskiego zamachowca-samobójcę, który miałby uderzyć w kopuły islamskich świątyń na Wzgórzu w porze modłów, gdy są one wypełnione wiernymi.
Izrael zajął całą Jerozolimę w 1967 r. i wbrew uchwale ONZ uznał ją za swą "wieczną stolicę". Dla Palestyńczyków z kolei Jerozolima (Al-Kuds) to stolica przyszłego państwa palestyńskiego.
|
|
27 lipiec 2004
|
|
PAP
|
|
|
|
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
|
Amerykanie strzelili sobie w stopę
grudzień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jak zostaje się sędzią w Polsce ?
grudzień 4, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Obronić Polskę - to też obronić polskiego rolnika
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
|
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
|
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2005r. Podjęło się rządzenia bez większości parlamentarnej...
październik 13, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji
maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
|
Powstanie uratowalo UE
lipiec 18, 2004
przesłała Elżbieta
|
Kulisy przymierza Polska-USA w Iraku
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
|
Kierowcy będą płacić za wjazd do Krakowa?
październik 19, 2004
|
KLIMAT MIASTA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
|
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
|
Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Światowy kryzys finansowy
czerwiec 2, 2002
Michel Chossudovsky
|
"Klepak" biedy nie klepie
sierpień 15, 2002
|
NEXUS - Bronie do zdalnej manipulacji mozgu
czerwiec 20, 2008
Goska
|
Kryzys zaufania szerzy się z USA na świat
grudzień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|