|
Tylko łajdaki tego nie widzą
|
|
W latach dziewięćdziesiątych rozmawiałem z byłym aktywistą partyjnym lat PRL-u, który nawrócił się na liberała.
W długiej i bardzo rozległej tematycznie rozmowie powiedział mi, że "nic wcześniej nie wiedział o Katyniu", a także "nic nie wiedział o represjach komunistów".
Patrzyłem z politowaniem na tego człowieka, który nosił tytuł doktora socjologii.
Ten skundlony facet grał dalej swoją rolę w przekonaniu, że oficjalna polityka Trzeciej RP jest zgodna z jego postawą. W końcu dalej piastował wysokie stanowisko w szkolnictwie.
Gdy spojrzymy z dystansu na lata stalinowskie - to zobaczymy Naród zapracowany i marzący o powrocie do normalności, a w tym samym czasie - w tle - zbrodnie sądowe, w których współuczestniczyły również ówczesne media. Stworzyły bowiem medialny przekaz insynuując, że haniebne mordy na polskich patriotach są efektem respektowania w Polsce Prawa.
Po sześćdziesięciu latach - jeden z ówczesnych zbrodniarzy - mianowany został "autorytetem" intelektualnym Platformy Obywatelskiej i otworzył neostalinowski "Kongres Kultury" we Wrocławiu.
Można by przyjąć to zjawisko jako przejaw wybaczenia i zapomnienia win - gdyby w tym czasie nie realizowano haniebnych planów eksterminacji polskiej kultury.
Rząd Platformy Obywatelskiej stworzył odpowiednik "Wojskowych Sądów Rejonowych", które w kazamatach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pastwią się nad polską kulturą. dokładnie tak samo - jak pastwiono się nad polskimi patriotami.
Protesty przeciwko takiej polityce wydają się rzeczą naturalną. I w cywilizowanych krajach popierane są przez media.
Jednak w Polsce - wszystkie główne media atakują protestujących przeciwko neostalinowskiej polityce Platformy Obywatelskiej, a protestujący wtrącani są do więzienia.
Tak stało się z związku z występem Baumana na Uniwersytecie Wrocławskim
Ludzi, którzy protestują przeciwko promowaniu stalinowskiego zbrodniarza - wtrąca się do więzienia.
Jasno wynika z tego, że historia zatoczyła koło i żyjemy w erze neostalinizmu.
Zadadzą Państwo pytanie: jak to jest możliwe?
Odpowiedź na na nie jest dla mnie oczywista.
W latach PRL-u, wśród protestujących robotników pojawili się dawni stalinowcy i ich dzieci - grając rolę "ekspertów".
W trakcie tak zwanego Okrągłego Stołu - Polaków reprezentowała wyselekcjonowana grupa dawnych aktywistów stalinowskich, przefarbowanych na liberałów.
Po zniszczeniu teczek SB, przejęli nad Polską rzeczywistą władzę i trzymają ją do dnia dzisiejszego.
Najlepszym dowodem jest haniebny wyrok za protest przeciwko zaproszeniu Baumana na Uniwersytet Wrocławski.
Dowodzi on, że współczesne sądownictwo odwołuje się do swoich stalinowskich korzeni.
Nie nastąpiła bowiem do tej pory żadna destalinizacja tego środowiska.
W sensie prawnym i w realnym życiu mamy więc kontynuację stalinowskiego terroru w zawoalowanej - unioneuropejskiej formie.
Bauman wyrok - sąd karze za protest:
W dniu jutrzejszym Polacy będą "głosowali": czy są za kontynuacją neostalinowskich rządów Platformy Obywatelskiej?
Po latach - w podręcznikach opisane zostanie to oszustwo polityczne i postawione w jednym szeregu z tak zwanym "Referendum Ludowym" z 1946 roku.
A ja zadam w tym momencie retoryczne pytanie: czy Polacy są dalej niewyobrażalnie naiwni, czy też żyje wśród nas niezliczona ilość neostalinowskich kanalii, które kultywują dzieło swoich zbrodniczych przodków?
|
|
24 maj 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Syryjczyk - dyrektorem EBOR
wrzesień 16, 2003
|
Polska Pamięć Narodowa
styczeń 2, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bliżej naprawienia krzywd
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka- Wrocław
|
Stypa się udała - humor premierom dopisywał
grudzień 11, 2002
|
Odkryto tajne konta byłych szefów PZU
kwiecień 6, 2007
PAP
|
Nagroda dla "zasluzonej Polonii"
grudzień 29, 2006
Grazyna
|
Jak Permanentną Będzie Okupacja Iraku Przez USA?
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
The Iraq War: Worse than a Mistake
marzec 25, 2003
|
Polsko, czy już nie masz gospodarza?
wrzesień 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Agenci wokół Jana Pawła II
kwiecień 21, 2005
|
Powrót do ?ródeł rozumu
maj 25, 2008
Artur Łoboda
|
Canada: opposing Zionist wars
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
|
Zniesienie obowiązku wizowego między Rosją a Izraelem
wrzesień 20, 2008
tłumacz
|
Fatima i wielki spisek
styczeń 29, 2006
Deirdre Manifold
|
Złotousty Minister
marzec 6, 2007
Bogusław
|
7 mld zł deficytu Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
maj 18, 2004
|
Chaos a wolność słowa
październik 12, 2006
Artur Łoboda
|
LISBONA = TARGOWICA
marzec 30, 2008
Inz. Jerzy Skoryna
|
Czym jest Polska zagrożona?
sierpień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowe podatki, które udają opłaty
luty 19, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
|
|